اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپ استور- مشکل اپل آیدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اپ استور- مشکل اپل آیدی

باسلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز من حدواً سه هفته میشود که نمیتوانم هیچ برنامه ای از آپستور دانلود کنم علتش هم اینه که هنگام دانلود میگه که کارت اعتباری مو تعریف کنم درصورتیکه برنامه رایگان میباشد
    تا کارت اعتباری تعریف نکنم اجازه دانلود نمیدهد
    کارت اعتباری هم تعریف کنیم خارجی میخواد که ما نداریم
    ازدوستان خواهشمندم بنده را راهنمایی نمایید .
    فایل های پیوست شده

verify کن دوست عزیز یه صفحه باز میشه که بلید گزینه None رو انتخاب کنی و بعد تایید کنی

نظر

نوشته اصلی توسط hamidelpiero نمایش پست ها
      verify کن دوست عزیز یه صفحه باز میشه که بلید گزینه None رو انتخاب کنی و بعد تایید کنی
      سلام ، ممنون از پاسخت ولی نمیشه گیرداده الله بالله باید کارت تعریف کنم ندارم که
      فایل های پیوست شده

نظر

از چیز پی ان باید استفاده کنی

نظر

دوست عزيز يه گيفت ده دلاري وارد كن

نظر

سلام دوست عزيز بايد با *** بري قسمت none را تيك بزن وبعد zip code اون شهري كه معرفي كردي را وارد كن درست ميشه [emoji12]

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

Salam doostan manam daghighan hamin moshkelo daram vali man apple idim ro 1 salo nim pish sakhtam mogheyi ke free bood alan 1 haftast ghaboolesh nemikone migin ba zip code dorost mishe baraye california chi bayad bezanam ghablan 123456789 zade boodam mamnoon misham rahnamayi konid

نظر

نوشته اصلی توسط Shadi69 نمایش پست ها
                Salam doostan manam daghighan hamin moshkelo daram vali man apple idim ro 1 salo nim pish sakhtam mogheyi ke free bood alan 1 haftast ghaboolesh nemikone migin ba zip code dorost mishe baraye california chi bayad bezanam ghablan 123456789 zade boodam mamnoon misham rahnamayi konid
                سلام
                دوست عزیز لطفا بعد از این حتما فارسی تایپ کنید و به قوانین انجمن احترام بذارید.
                در مورد Free بودن ، شاید منظورتون ساختن اپل آیدی بدون استفاده از برنامه های تغییر آی پی باشه ، چون گزینه Free از همون ابتدا هم وجود داشته.
                در مورد کد پستی مربوط به کالیفرنیا شما باید یک کدپستی مربوط به ایالت مربوطه رو پیدا کنید و در قسمت مربوطه بنویسید.
                این مشکل شما و دیگر دوستان به خاطر وارد کردن اطلاعات پستی غلط هنگام ساختن اپل آیدی هستش.

برای تهیه کد پستی و سایر اطلاعات دیگه از توضیحات این پست میتونید کمک بگیرید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post894629

نظر

ممنون دوست عزيز

نظر

نوشته اصلی توسط sharifi4607 نمایش پست ها
                    باسلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز من حدواً سه هفته میشود که نمیتوانم هیچ برنامه ای از آپستور دانلود کنم علتش هم اینه که هنگام دانلود میگه که کارت اعتباری مو تعریف کنم درصورتیکه برنامه رایگان میباشد
                    تا کارت اعتباری تعریف نکنم اجازه دانلود نمیدهد
                    کارت اعتباری هم تعریف کنیم خارجی میخواد که ما نداریم
                    ازدوستان خواهشمندم بنده را راهنمایی نمایید .
                    برای نصب راحت تر برنامه های ایفون و ایپد به صورت رایگان و ارزان بدون نیاز به اپل ایدی و گیفت کارت , نصب هم زمان چند برنامه به سیب اپ مراجعه کنید
                    www.sibapp.com

www.sibapp.com

نظر

صبر کنید ..
                    X