اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل در sync

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل در sync

سلام
    من چند تا برنامه با كامپيوتر دانلود كردم ميريزم تو ايتيونز sync ميكنم ميريزه رو ايفون اما install نميكنه چرا؟ ١٠ تا برنامه و بازي دانلود كردم همينجوريه ، ايتيونز هم autorize هست هم اپل ايديم sign in هست مشكلي نداره ،حالا كسي هست بفهمه ؟ممنون ميشم

نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
    سلام
    من چند تا برنامه با كامپيوتر دانلود كردم ميريزم تو ايتيونز sync ميكنم ميريزه رو ايفون اما install نميكنه چرا؟ ١٠ تا برنامه و بازي دانلود كردم همينجوريه ، ايتيونز هم autorize هست هم اپل ايديم sign in هست مشكلي نداره ،حالا كسي هست بفهمه ؟ممنون ميشم
    برنامه هارو با ایتونز دانلود میکنید؟

نظر

نوشته اصلی توسط amirhosein_7 نمایش پست ها
      برنامه هارو با ایتونز دانلود میکنید؟
      نه با كامپيوتر گوگل دانلود كردم ، به نظر شما مشكل از اين نيست كه بار اول با يه اپل ايدي ديگه برنامه ريختن روش ؟ ديگه با ايتيونز من نميشه ،درسته؟

نظر

نه با كامپيوتر گوگل دانلود كردم ، به نظر شما مشكل از اين نيست كه بار اول با يه اپل ايدي ديگه برنامه ريختن روش ؟ ديگه با ايتيونز من نميشه ،درسته؟
        شما فقط میتونید برنامه هایی رو که با اکانت خودتون و با ایتونز دانلود کردید رو روی گوشی نصب کنید.

نظر

اگه قبلا رو گوشیتون با ی اپل آیدی دیگه برنامه ریخته باشن و حالا شما با اپل آیدی خودتون بخپاید برنامه بریزید نمیتونید با آیتیونز این کار و بکنید باید با برنامه های دیگه مثل آیتولز استفاده کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
          X