اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد برنامه Cydia

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در مورد برنامه Cydia

باسلام خدمت تمام دوستات 1سوال داشتم
    من گوشیمو کار کرده خریدم در بعضی مواقع اختلاف شارژنشون میده کالیبره هم کردم اما در بعضی مواقع این مشکلو دارم. چند نفری گفتن حتما گوشی قبلا جیلبریک شده بوده ک این مشکل براش پیش اومده ب اپل استار های داخل شهرم نشون دادم گفتن الان جیلبریک نیس شاید قبلا بوده ولی الان مشخص نمیشه این مشکل شاید ازینه بعضی از فایل های جیلبریک پاک نشده و هنوز هست ک باعث اختلالش میشه.تو سایت ها ک جستجو کردم چندجا نوشته بودن برای حذف کامل جیلبریک باید از برنامه cydia نرم افزار cydia impactor دانلود کنم بعد از طریق اون جیلبریک پاک بشه.در ضمن من گوشیمو به ios 9.0.2 آپدیت کردم.برنامه cydia فقط باید گوشی جیلبریک باشه تا روش نصب بشه یا نه من الان میتونم نصبش کنم و مراحلشو پیش برم تا اطمینان پیدا کنم تا تمام فایل های جیلبریک پاک شده باشه؟ شما چه راهی پیشنهاد میدین تا اطمینان پیدا کنم گوشیم از جیلبریک پاک شده و ردی ازش تو گوشیم نیس و این مشکل اختلاف درصد باتری چجوری حل میشه؟
    نا گفته نمونه چند بارم گوشی مثلا 20 درصد شارژ داشته 2 3 تا عکس ک گرفتم یهو گوشی خاموش شده وقتی خواستم روشن کنم گفته باید ب شارژ وصل کنم در صورتی که شارژ داشته و یهو خاموش شده بعد چند دقیقه ک باز روشنش کردم روشن شده و به طور عادی ادامه کار میکنه.همیشه اینجوری نیس چندبار فقط این اتفاق افتاده
    ممنون میشم راهنماییم کنید

بعد آپديت خودتون جيلبريك نكرده باشيد ، جيلبريك نيست ديگه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

پس اینا چرت میگن فایلاش مونده و این مشکل همش پیش میاد؟شما علت این مشکلو نمیدونین از چیه؟
      نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
      بعد آپديت خودتون جيلبريك نكرده باشيد ، جيلبريك نيست ديگه

نظر

نوشته اصلی توسط amiri0312 نمایش پست ها
        پس اینا چرت میگن فایلاش مونده و این مشکل همش پیش میاد؟شما علت این مشکلو نمیدونین از چیه؟
        نمی تونه بعد آپدیت جیلبریک وجود داشته باشه ولی اگه خیلی حساس هستید یک ریستور بدون بکاپ به 9.1 انجام بدید
        بعد ریستور مشکل باشه مشکل از خود باتری هست

نظر

it means no jailbreak anymore.technically, you lose you jailbreak status once you update your phone. Generally, jailbreak is implemented by using series of kernel patches and updating prevent patching the kernel.

نظر

صبر کنید ..
          X