اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Sync و upload نشدن فایلهای icloud drive

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Sync و upload نشدن فایلهای icloud drive

سلام دوستان من سرویس icloud رو روی گوشی و ویندوزم فعال و نصب کردم و از امکانتی مثل سینک شدن نوتهام و بوک مارکهای فایرفاکس ویندوزم روی سافاری آیفونم بهره مند شدم اما وقتی مثلا یک فایل ساده و کم حجم داخل پوشه icloud drive ویندوزم میزارم اصلا آپلودش تموم نمیشه و برعکس وقتی هم همون فایل رو از طریق سایت icloud و با مرورگر ویندوزم تو icloud آپلود میکنم، اولا آپلود میشه ولی به پوشه icloud drive ویندوزم دانلود نمیشه و درواقع sync صورت نمیگیره
    کسی این مشکل رو داره؟ درواقع مشکلم اینه که icloud drive برام کار نمیکنه و محتواش بین دستگاهام سینک نمیشه
    ویرایش توسط flashpoint : https://i-phone.ir/forums/member/47522-flashpoint در ساعت 30-10-2015, 11:10 PM

سلام...مشکل شما برمیگرده به محدودیت های اعصاب خوردکن اینترنت ایران...!.اگر هنگام کار با ای کلود (چه رو pc و چه در گوشی ) از چیز پی ان استفاده کنید مشاهده میکنید که بدون مشکل و با سرعت بالا فایلها اپلود میشند....موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
      لام دوستان من سرویس icloud رو روی گوشی و ویندوزم فعال و نصب کردم و از امکانتی مثل سینک شدن نوتهام و بوک مارکهای فایرفاکس ویندوزم روی سافاری آیفونم بهره مند شدم اما وقتی مثلا یک فایل ساده و کم حجم داخل پوشه icloud drive ویندوزم میزارم اصلا آپلودش تموم نمیشه و برعکس وقتی هم همون فایل رو از طریق سایت icloud و با مرورگر ویندوزم تو icloud آپلود میکنم، اولا آپلود میشه ولی به پوشه icloud drive ویندوزم دانلود نمیشه و درواقع sync سورت نمیگیره
      کسی این مشکل رو داره؟ درواقع مشکلم اینه که icloud drive برام کار نمیکنه و محتواش بین دستگاهام سینک نمیشه
      تسکر
      دقیقا منم مشکل شما رو دارم : http://www.i-phone.ir/forums/thread103923.html

نظر

چند روز پیش ایکلاد بی سر و صدا به نسخه 5.0.0 اپدیت شد.
        اخرین نسخه رو نصب کنید.
        ممکنه مشکل از اینترنت باشه.من الان تست کردم کار میکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
          اخرین نسخه رو نصب کنید.
          تو مک اپ استور ک هیچ آپدیتی نیومده !!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
          اخرین نسخه رو نصب کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

نسخه ویندوز اپدیت شده.

نظر

من نسخه 5.0.2.61 رو دارم که آخریشه، ینی محدودیت از داخله یا بخاطر تحریمه؟ مثل تحریم آی پی های ایران برای بعضی آنتی ویروسها

نظر

نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
                من نسخه 5.0.2.61 رو دارم که آخریشه، ینی محدودیت از داخله یا بخاطر تحریمه؟ مثل تحریم آی پی های ایران برای بعضی آنتی ویروسها
                در هر صورت محدودیت جالبی نیست ، من ۲۰۰ گیگ فضای آیکلود خریدم ک عکسام رو آپلود کنم ، این وضعیت رو ک دیدم دیگه تمدیدش نمیکنم ، از همون دراپ باکس استفاده میکنم .

نظر

ed pills 328 mg

Hello! http://buyeddrugs.com - buy ed pills pills online good internet site

نظر

صبر کنید ..
                  X