اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره براي خريد ديوايس قديمي!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره براي خريد ديوايس قديمي!

سلام من از آيفون 4s كاربر اپل بودم و طراحي iOS هاي جديد كه از 7 شروع شده به دلم نچسبيده تا حالا (طراحي 5,6 نوعي خاطره هم هست) از طرفي چون از ابتدا اورجينال كار كردم حوصله ي جيلبريك و مشكلاتش رو ندارم (با نصب تم ميشه ظاهر iOS 7 يا 8 رو بطور كامل به 6 برگردوند كه جيلبريك لازمه)
    پيدا كردن آيفون 5 كه روي آخرين ورژن iOS 6 باشه تقريباً غير ممكنه از طرفي امكان ريستور 5 به iOS 6 هم نيست، وقتي سايت ها رو چك كردم ديدم كه iPhone 3GS و آيپاد4 آخرين ورژن براشون iOS 6.1.6 هست ، يعني هر كس اين ديوايس ها رو داشته باشه هيچ محدوديتي براي رفتن به 6 نداره حالا من دوتا سؤال دارم : اول اينكه بين اين دو ديوايس سخت افزار كدومش قوي تر هست؟ دوم اونايي كه تجربه ي استفاده از اين ديوايس ها بر iOS 6.1.6 دارن رو بگن كه آيا راحت اجرا ميشه؟ يعني به روان بود iOS 6 در 5&4s ميرسه يا اينكه مثل iOS 7 روي آيفون 4 با لگ همراه هست؟
    قيمت حدودي هم اگه داريد بگيد
    ببخشيد كه طولاني شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
    سلام من از آيفون 4s كاربر اپل بودم و طراحي iOS هاي جديد كه از 7 شروع شده به دلم نچسبيده تا حالا (طراحي 5,6 نوعي خاطره هم هست) از طرفي چون از ابتدا اورجينال كار كردم حوصله ي جيلبريك و مشكلاتش رو ندارم (با نصب تم ميشه ظاهر iOS 7 يا 8 رو بطور كامل به 6 برگردوند كه جيلبريك لازمه)
    پيدا كردن آيفون 5 كه روي آخرين ورژن iOS 6 باشه تقريباً غير ممكنه از طرفي امكان ريستور 5 به iOS 6 هم نيست، وقتي سايت ها رو چك كردم ديدم كه iPhone 3GS و آيپاد4 آخرين ورژن براشون iOS 6.1.6 هست ، يعني هر كس اين ديوايس ها رو داشته باشه هيچ محدوديتي براي رفتن به 6 نداره حالا من دوتا سؤال دارم : اول اينكه بين اين دو ديوايس سخت افزار كدومش قوي تر هست؟ دوم اونايي كه تجربه ي استفاده از اين ديوايس ها بر iOS 6.1.6 دارن رو بگن كه آيا راحت اجرا ميشه؟ يعني به روان بود iOS 6 در 5&4s ميرسه يا اينكه مثل iOS 7 روي آيفون 4 با لگ همراه هست؟
    قيمت حدودي هم اگه داريد بگيد
    ببخشيد كه طولاني شد

شما به این قضیه توجه دارید که بسیاری از برنامه های محبوب دیگه از طریق اپل استور قابل دانلود روی ای او اس 6 نیستند؟؟ این تصمیم شما به هیچوجه از نظر منطق درست نیست. به قول خودتون یه جیلبریک مشکل رو حل میکنه. تا جایی که من همیشه جیلبریک بودم و مشکلی خاصی ندیدم نمیدونم منظورتون از مشکلا ت خاص چیه؟ اگه منظورتون مصرف باطریه که در حد 1 یا 2 ساعت باطری مصرف بیشتر میشه. به هر حال اگه همچین تصمیمی دارید میتونید مقایسه این 2 دستگاه رو در لینک زیر ببینید. از همه نظر 3gs برتره.
    Apple iPhone 3GS 8GB vs Apple iPod 4 touch 16G - Mobile Phones Specs Comparison

نظر

مرسي، بله من از وضعيت app ها در استور خبر دارم -اين ديوايس قديمي رو هم صرفاً ميخوام براي علاقه به iOS داشته باشم نه اينكه جايگزين ديوايس ها و iOS هاي جديد كنم
      بالأخره جيلبريك از نظر كيفيت هيچ وقت به پاي اورجينال نميرسه ضمن اينكه من به جز تم، نياز ديگه اي به جيلبريك ندارم -دلم نمياد براي همين يه مورد جيل كنم
      تازه براي بيشتر برنامه هاي شبكه اجتماعي نسخه سازگار با 6 وجود داره

نظر

صبر کنید ..
      X