اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل در اپل استور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
    zip code وارد شده در قسمت آدرس با آدرس مطابقت ندارد.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    آدرس کاملا درسته در ضمن اگه اشتباه بود توی این دو سال چطور بدون هیچ ایرادی کار کرده؟

نظر

نوشته اصلی توسط edibk نمایش پست ها
      آدرس کاملا درسته در ضمن اگه اشتباه بود توی این دو سال چطور بدون هیچ ایرادی کار کرده؟
      به هر حال حاضر مشکل دارید و باید تغییر بدید.

نظر

دوست عزیز ممنون از راهنماییتون آدرس رو هم عوض کردم ولی باز همون پیغام رو میده

- - - - - - - - - -

دوست عزیز ممنون از راهنماییتون آدرس رو هم عوض کردم ولی باز همون پیغام رو میده

نظر

مشکل مشخص است گرامی. راه حل دیگری نیست. برای دوستان بنده هم همین مشکل بوجود آمد. با تغییر چند آدرس که با آدرس IP قندشکن یکسان بود در نهایت مشکل رفع شد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط danial74 نمایش پست ها
            دوستان سلام من الان 2 روزه یک مشکلی پیدا کردم اونم اینه که هیچ برنامه ای رو نمیتونم دانلود کنم اون دایره لودینگ دانلود میچرخه تو اپ استور بعد از چند دقیقه دوباره مینویسه Get بازم هرچی میخوای دانلود کنی نمیشه اپل آیدیدم هم درسته اپ استورم کامل باز میکنه ولی نه برنامه دانلود میکنه و نه آپدیت میکنه!!!!

قند شکن هم ندارم که بخوام امتحان کنم دوستان مشکل سرورداره یا مشکل خود گوشیه ؟؟؟ هرکی میدونه راهنمایی کنه خواهشن
            سلام ، اقا من دقيقا همين مشكلو دارم كسي راه چاره رو پيدا نكرده ، لطفا كمك كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط sadegh.ss نمایش پست ها
              سلام ، اقا من دقيقا همين مشكلو دارم كسي راه چاره رو پيدا نكرده ، لطفا كمك كنيد
              سلام
              این مشکل فقط از طریق برنامه های مخصوص تغییر آی پی قابل حل هستش. راه دیگه ای هم نداره.
              فقط دقت کنید برنامه تغییر آی پی کارایی لازم رو داشته باشه ( هربرنامه ایی ممکنه جواب نده )
              بخاطر ممنوع بودن بحث و ارسال پست درباره اینگونه برنامه ها در انجمن از ذکر نام آنها در پستهای عمومی جدا خودداری کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                سلام
                این مشکل فقط از طریق برنامه های مخصوص تغییر آی پی قابل حل هستش. راه دیگه ای هم نداره.
                فقط دقت کنید برنامه تغییر آی پی کارایی لازم رو داشته باشه ( هربرنامه ایی ممکنه جواب نده )
                بخاطر ممنوع بودن بحث و ارسال پست درباره اینگونه برنامه ها در انجمن از ذکر نام آنها در پستهای عمومی جدا خودداری کنید.
                من وقتي استورم كار نكنه چطور برنامه تغيير اي پي نصب كنم، لطفا اگه ممكنه پ.خ يا راهنماييتون رو به ايميل زير بفرستيد تشكر
                Sadeghseifi.ss@gmail.com

نظر

نوشته اصلی توسط sadegh.ss نمایش پست ها
                  من وقتي استورم كار نكنه چطور برنامه تغيير اي پي نصب كنم، لطفا اگه ممكنه پ.خ يا راهنماييتون رو به ايميل زير بفرستيد تشكر
                  کار خیلی سختی نیست ، به لینک زیر مراجعه کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread1...ml#post1033433

نظر

صبر کنید ..
                  X