اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل در اپل استور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من نمی تونم از اپ استور چیزی نصب کنم حتی با فی_سکن چیکار کنم ؟

نظر

با سلام ودوستان من نميتونم از اپ أستور دانلود كنم ميگه درحال حاضر نميتونيد دان كنيد
      با تغيير اي پي هم جواب نداد الان دو روزه
      ايفون ٦ اس ٩.٢

نظر

نوشته اصلی توسط salmanalavi نمایش پست ها
        با سلام ودوستان من نميتونم از اپ أستور دانلود كنم ميگه درحال حاضر نميتونيد دان كنيد
        با تغيير اي پي هم جواب نداد الان دو روزه
        ايفون ٦ اس ٩.٢
        بريد Settings و iTunes and App Store از اونجا اپل آيدي رو sign out كنيد.
        همه چي رو از مولتي تسكينگ ببنديد. گوشي رو خاموش روشن كنيد. بريد به iTunes and App Store و دوباره sign in كنيد. مشكل برطرف ميشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نه دادا اينكارو كردم درست نشد تنظيمات هم ريست كردم بازم فايده نداشت كلافه شدم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
          بريد Settings و iTunes and App Store از اونجا اپل آيدي رو sign out كنيد.
          همه چي رو از مولتي تسكينگ ببنديد. گوشي رو خاموش روشن كنيد. بريد به iTunes and App Store و دوباره sign in كنيد. مشكل برطرف ميشه.

نظر

- - - - - - - - - -

خب اگه همه ي اين كار ها رو كرديد، كار ديگه اي كه مي تونيد انجام بديد خاموش روشن كردن مودم و يا استفاده از نت سيم كارت هست. ببينيد باز هم مشكل برقرار هست يا خير.

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
              خب اگه همه ي اين كار ها رو كرديد، كار ديگه اي كه مي تونيد انجام بديد خاموش روشن كردن مودم و يا استفاده از نت سيم كارت هست. ببينيد باز هم مشكل برقرار هست يا خير.

اره اين اخري رو هم امتحان كردم بازم نشد
              الان خودت ميتوني دان كني ؟؟؟

نظر

اره اين اخري رو هم امتحان كردم بازم نشد
                الان خودت ميتوني دان كني ؟؟؟
                بازم فكر مي كنم ببينم راه ديگه اي به ذهنم رسيد بهتون مي گم. من بدون مشكل دانلود كردم چند ساعت پيش. البته من ايران نيستم.

نظر

نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                  رفقا من در ايپد ميني جيل شده نيتونم هيچ برنامه اى رو اپديت كنم
                  فقط ميتونم دانلود كنم

وقتي رو گزينه ى اپديت ميزنم ، به جاي اپديت كردن برنامه رو باز ميكنه

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                  سلام.دوست عزیز این مشکل واسه چندتا از گوشی هایی که اومده بود فروشگام پیش اومده بود.فقط با ریستور حل میشه.موفق باشید.

نظر

دوستان عزیز یه چند روزی هستش که دیگه در قسمت آپدیت هیچ گزینه آپدیتی برای هیچ برنامه ای نمیاد !!
                    با ***** شکن هم امتحان کردم !
                    البته الان بدون مشکل و بدون اینکه ارور 1009 بده راحت میتونم برنامه جدید دانلود کنم . اما قسمت آپدیت انگار کار نمیکنه ... البته سه روزه اینجوریه
                    گوشیم هم جیلبریک نیست ...
                    آیفون 6 پلاس هم دارم .

نظر

نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
                      دوستان عزیز یه چند روزی هستش که دیگه در قسمت آپدیت هیچ گزینه آپدیتی برای هیچ برنامه ای نمیاد !!
                      با ***** شکن هم امتحان کردم !
                      البته الان بدون مشکل و بدون اینکه ارور 1009 بده راحت میتونم برنامه جدید دانلود کنم . اما قسمت آپدیت انگار کار نمیکنه ... البته سه روزه اینجوریه
                      گوشیم هم جیلبریک نیست ...
                      آیفون 6 پلاس هم دارم .
                      دوست عزيز به خاطر تعطيلات كريسمس و سال نو اپ استور از ٢٢ دسامبر تا ٢٩ دسامبر تعطيل هست و برنامه نويس ها نمي تونن برنامه هاشونو آپديت كنن. تنها شما مي توني برنامه هاي موجود رو دانلود كنيد. وقتي تعطيلات تموم شه دوباره آپديت ها شروع ميشن. نگران نباشيد.

نظر

سلام واحترام . من بعداز رفع اشکال از Error Code 1009 دیگر موفق به نصب یا Update برنامه هایم درآیپد و آیفون نمی شوم. بارها Sign Out کرده ودوباره با Apple ID وارد شدم ولی تاثیری نداشت. لطفا مرراهنمایی بفرمایید. با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط abbmasoumian نمایش پست ها
                          سلام واحترام . من بعداز رفع اشکال از Error Code 1009 دیگر موفق به نصب یا Update برنامه هایم درآیپد و آیفون نمی شوم. بارها Sign Out کرده ودوباره با Apple ID وارد شدم ولی تاثیری نداشت. لطفا مرراهنمایی بفرمایید. با سپاس
                          ریست نتورک کن

نظر

دوستان چند روزه نمیشه از اپ استور چیزی دانلود کنم یا اپدیت کنم.هیچ اروری هم نمیده.قندشکنم استفاده کردم.ساین اوت هم کردم فایده نداشت.چبکار کنم؟

نظر

دوستان سلام یه سوال خیلی فوری
                              من یه اپل آیدی با آدرس معتبر از آمریکا دارم تا حالا کلی برنامه از اپ استور دانلود کردم بدون هیچ مشکلی حالا از دیشب با این پیغام رو به رو میشم
                              verification required
                              بعد از زدن کانتینیو وارد صفحه ای میشم که اطلاعات کارت های اعتباری رو با ید وارد کنم و نوشته you must verify your payment info before you can make purchases
                              وقتی گزینه none از کارت های اعتباری رو میزنم میگه we couldn`t verify your address. we could not pair your zip code with your state. please reviw به نظرتون چی کار کنم؟؟؟؟

نظر

zip code وارد شده در قسمت آدرس با آدرس مطابقت ندارد.

نظر

صبر کنید ..
                                X