اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل تخليه سريع باطري

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل تخليه سريع باطري

سلام دوستان من تازه اپل واچ خريدم همين كه از جعبه در اوردم زدم به شارژ از ٥٠ درصد شروع به شارژ كردن كرد و تلكا ١٠٠ درصد شد از شارژر كشيدم بعد ٢دقيقه بدون اينكه ازش استفاده كنم ديدم شارژش شده ٩٥ درصدبعد ديدم يك دقيقه بعد ٩٣ درصد ..... در كل شارژش داره خيلي سريع خالي ميشه مشكل از چيه ؟؟ چون اولين باره كه شارژ كردم اينطوريه ؟؟ ممكنه دوره بعد بهتر شه؟؟ مرسي

نوشته اصلی توسط AMIR2FM نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه اپل واچ خريدم همين كه از جعبه در اوردم زدم به شارژ از ٥٠ درصد شروع به شارژ كردن كرد و تلكا ١٠٠ درصد شد از شارژر كشيدم بعد ٢دقيقه بدون اينكه ازش استفاده كنم ديدم شارژش شده ٩٥ درصدبعد ديدم يك دقيقه بعد ٩٣ درصد ..... در كل شارژش داره خيلي سريع خالي ميشه مشكل از چيه ؟؟ چون اولين باره كه شارژ كردم اينطوريه ؟؟ ممكنه دوره بعد بهتر شه؟؟ مرسي
    دو دقیقه ؟ زمان حدودی میگید یا تایم گرفتید ؟

کلا اپل واچ ، چه استفاده بشه ، چه نشه ، مصرف باتریش بالاست و روزی یکبار رو باید ب شارژ بزنید ... یعنی صبج دستتون کنید و باهاش کار هم نکنید تا شب باتری ب صفر میرسه ! ( دلایلش هم مشخصه )

نظر

برا من غير عادي هست .. از شب تا صبح از ٧٢ درصد شد ٢١ درصد ايا اين به نظر شما عاديه؟؟

نظر

چرا اینجا کسی جواب سوال دوستان رو نمیده ساعت بندم شارژ خالی میکنه وقتیکه میزنم به شارژ انقدر داغ میکنه که ارور دما میده

نظر

نوشته اصلی توسط israel نمایش پست ها
          چرا اینجا کسی جواب سوال دوستان رو نمیده ساعت بندم شارژ خالی میکنه وقتیکه میزنم به شارژ انقدر داغ میکنه که ارور دما میده
          باتري تون مشكل داره دوست عزيز. سريعا نسبت به تعويضش و يا تعويض خود اپل واچ تون اقدام كنيد.

نظر

صبر کنید ..
          X