اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رد کردن icloud

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رد کردن icloud

سلام دوستان

توی سایت ها راه جدید برای کسایی که دچار activate icloud و غیره شدن معرفی شده و اینطور که دیدم کسایی بودن که جواب گرفتن ولی من در مرحله اتصال به سرور به مشکل خوردم حالا لینک میذارم دوستانی که دوست دارن اون ها هم امتحان بکنن ببینن به جواب میرسن یا نه.

https://github.com/Pr0x13/iBrutr

لطفا تجربیات خودتونو به اشتراک بگذارید.

موفق باشید
    ویرایش توسط amir_T_2008 : https://i-phone.ir/forums/member/113625-amir_t_2008 در ساعت 23-10-2015, 06:20 AM

یه اموزش مختصری میدین؟

نظر

اگر لینوکس دارید که این کارا نمیخواید و مسیر دیگه ای داره و راحت تره ولی اگر از ویندوز استفاده میکنید ابتدا برنامه Cygwin نصب کنید ولی باید در هنگام نصب 3 پکیچ زیر دانلود کنید و با برنامه نصب کنید.
      php-curl , php-jsonc , wget

بعد از نصب باید یک بار برنامه اجرا کنید تا فولدری به نام کامپیوتر شما در مسیری که برنامه نصب کردید در فولدر home ساخته بشه سپس باید فایل هایی که دانلود کردید اونجا قرار بدید و دستوراتی که نوشته وارد کنید

نظر

من ی ایفون ۵اس دارم ios8.1.3 هست با نرم افزارهای مختلف تست کردم مثل doulci و gadget wide هیچکدام کار نمیکنن . ونتونستم ایکلود رد کنم. ا
        اگه میشه ی توضیح بیشتری درباره روش بالا بدید . وخودتون موفق شدید با این روش ؟ با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط ali118 نمایش پست ها
          من ی ایفون ۵اس دارم ios8.1.3 هست با نرم افزارهای مختلف تست کردم مثل doulci و gadget wide هیچکدام کار نمیکنن . ونتونستم ایکلود رد کنم. ا
          اگه میشه ی توضیح بیشتری درباره روش بالا بدید . وخودتون موفق شدید با این روش ؟ با تشکر
          من روی ویندوز موفق نشدم و خود سازنده هم گفته روی ویندوز احتمال زیاد جواب نمیده حالا می خوام روی لینوکس تست کنم اگر جواب داد آموزش کامل میذارم

نظر

دوستانی که با activate icloud مشکل دارن یک راه جدیدی اومدخ که حیلی ها جواب گرفتن لینکشو میذارم شاید به دردتون خورد

Update ! Proud to announce : ICLOUD BYPASS finally HEREEE !!! - Gadget-Shows.com

- - - - - - - - - -

دوستانی که با activate icloud مشکل دارن یک راه جدیدی اومدخ که حیلی ها جواب گرفتن لینکشو میذارم شاید به دردتون خورد

http://gadget-shows.com/proud-to-ann...inally-hereee/

نظر

درود

10 یورو میخواد دوست عزیز برای دادن کد فعال سازی............

نظر

آره دوست عزیز اگر واقعیت داشته باشه کامنت هایی که هست ارزش داره من خودم 100 دلار دادم تو اسپانیا یک نفر برام مشکلم حل کرد ولی بازم میگم اگر واقعیت داشته باشه ارزش داره چون ننوشته که با این کد فقط میشه یک دیوایس مشکلش حل کرد و این خودش خوبه.

نظر

نوشته فقط 10 - 15 دقیقه وقت دارید بعد از این زمان دوباره باید 10 یورو پرداخت کنید پس زیاد نمیشه رو اینکه بتونی چندین دیوایز رو فعال کنی حساب کرد عزیز در هر صورت ممنون

نظر

آره دوست عزیز من درست نخوندم ولی گفته احتمال بسته شدن از سمت اپل داره نه خود برنامه نویس و من خودم چون هشت ماه درگیر این داستان بودم گفتم کمک کنم به دوستانی که درگیر این داستان هستن

نظر

سلام منم به همین مشکل بر خوردم تو ایکلاد اکتیویشن گیر کردم کسی تونسته رد کنه کمک کنید لطفا

نظر

دوستان كسى موفق به رد كردن ايكلود نشده؟؟؟؟

نظر

دوستان كسى موفق به رد كردن ايكلود نشده؟؟؟؟

نظر

راهی به جز استفاده از سرویس های پولی حذف قفل آیکلود اون هم در شرایط خای ندارید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

راهی به جز استفاده از سرویس های پولی حذف قفل آیکلود اون هم در شرایط خای ندارید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                              X