اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هنگ کردن مداوم مک بوک پرو و شارژ نشدن باطری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هنگ کردن مداوم مک بوک پرو و شارژ نشدن باطری

با سلام خدمت تمام بچه های سایت
    ۲تا سوال داشتم ممنون میشم کمک کنید

۱- مک بوکم چند وقتی هست به صورت مداوم هنگ میکنه و واقعا اعصاب خورد کن شده حتی برای بالا اومدن حدود ۱۰ دقیقه طول میکشه و وفتی هم بالا میاد کلی هنگ میکنه و هی lag میزنه . ولی ۱ مدت که اصلا بهش دست نزنم مثلا ۱۵ دقیقه یا نیم ساعت روون تر میشه ولب بعد از اینکه ۱ یکی دو تا برنامه باز می کنم باز هنگ میکنه و شروع به لگ زدن میکنه
    سیستم عامل رو با اپ استور به ال کاپیتان ارتقا دادم نطدیک ۲ ۳ ساعت نصبش طول کشید و بازم درست نشد
    فضای لپ تاپ رو هم خالی کردم system catche ها رو هم پاک مردم ولی تاثیری نداشت

۲- باطری لپ تاپ اصلا شارژ نمیشه ، و روی صفر درصد باقی میمونه
    شارژم کاملا سالمه

لطفا راهنمایی کنید

مشکل کندی و هنگی به احتمال زیاد از هارد دستکاه میباشد که باید تعویض بشه ...
    مشکل شارژ نشدن هم از باطری دستگاه میباشد که به احتمال زیاد عمرش تموم شده و باید تعوبض بشه ...

میتونید حهت چک شدن به دفتر سایت مراجعه کنید
    تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

سلام مكبوك پرو من هم بعد مدتي روشنش كردم انگار هنگ كرده اون پسورد نمياد كه وارد شم از طريق الت كامند و أر پ دوباره امتحان كردم باز نشد ميدونم سخت افزاريه ولي نميدونم چقدر خرج رو دستم ميزاره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط pouya shahbazi نمایش پست ها
        سلام مكبوك پرو من هم بعد مدتي روشنش كردم انگار هنگ كرده اون پسورد نمياد كه وارد شم از طريق الت كامند و أر پ دوباره امتحان كردم باز نشد ميدونم سخت افزاريه ولي نميدونم چقدر خرج رو دستم ميزاره

Sent from my iPhone using Tapatalk
        مشکل شما هم میتونه از هارد و هم فلت هارد باشه
        به هر حال باید تست بشه با هارد تست و ..................
        تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

صبر کنید ..
        X