اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب فونت روی iOS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب فونت روی iOS

اپل در iOS 7 قابلیتی را رونمایی کرد که کاربران بتوانند به راحتی تنها با نصب یک پروفایل بر روی آیدیوایسشان بتوانند فونت های مورد علاقه شان را نصب کنند .
    فونت نصب شده توسط پروفایل ؛ این قابلیت را دارد که در نرم افزار های آفیس میکروسافت ، اپل و غیره ، و همچنین در نرم افزار هایی که از فونت های سیستم عامل در نوشتار ها استفاده می کنند ؛ مورد استفاده قرار گیرد .
    این ویژگی ، از نطر من یکی از ویژگی هایی است که کار با آفیس در iOS را از کار با آفیس در اندروید ، متمایز می کند .
    خوب شابد بگویید : چگونه پروفایل های حاوی فونت را ایجاد و بر روی آیدیوایسمان نصب کنیم ؟ یا چگونه این پروفایل ها را دریافت کنیم ؟ در کل چگونه از این ویژگی که در iOS 7 به بعد موجود است استفاده کنیم ؟
    نرم افزار هایی مانند AnyFont موچود هستند تا این نیاز شما را برطرف کنند که اکثرا در تبدیل مجموعه ای از فونت ها به یک پروفایل مشکلات بسیاری دارند . برخی سایت ها این پروفایل ها را آماده دارند که محدوده فونت هایی را که پوشش می دهند بسیار بسیار اندک است و نیاز حد اقلی شما را برطرف نمی کنند .
    این شد که به فکر ساخت اولین سرویس نصب فونت پارسی بر روی iOS شدم .
    تنها با ورود به وبلاگ زیر و لمس آیکون دانلود در آیدیوایستان سری های فونت و یا تک فونت های شکیل پارسی را نصب نمایید .
    نظرات و پیشنهادات شما در بهبود این سرویس نقش بسزایی دارد .
    نام سری فونت مورد علاقه تان را جهت قرار گرفتن در این سرویس در بخش نظرات قرار دهید .

ویرایش توسط parsanoori01 : https://i-phone.ir/forums/member/143165-parsanoori01 در ساعت 15-10-2015, 12:26 AM

دوست عزیز 2 مورد

اول اینکه اون دکمه ی دانلود رو جاش رو تغییر بدین زیر تبلیغات رفته

دوم اینکه سعی کنید از کدتون یا آدرس مورد نظر qrcode بسازید تا راحت تر باشه

نظر

دوست عزیز 2 مورد

نظر

نوشته اصلی توسط Rezajaambax نمایش پست ها
        دوست عزیز 2 مورد

دوست عزیز برای این وبلاگ قابلیت های بلاگفا مناسب است . ولی متاسفانه تبلیغات کنار بلاگفا جلوی آیکون دانلود را تا خدودی گرفته . مکان این آیکون را می توان تغییر داد ولی از نظم این وبلاگ کاسته می شود . در صورتی که از این وبلاگ استقبال شود حتما آن را به وبسایت تغییر می دهم تا برخی مشکلات که این سرویس با بلاگفا دارد برطرف شود .

در مورد قرار دادن QRCode حتما بعد از باز طراحی این وبلاگ برای کامپیوتر این قابلیت اضافه خواهد شد ولی هم اکنون که طراحی مخصوص تبلت و گوشی است اضافه کردن این قابلیت دردی را دوا نمی کند . ولی چشم حتما برای کامپیوتر بهینه می شود .
        ویرایش توسط parsanoori01 : https://i-phone.ir/forums/member/143165-parsanoori01 در ساعت 15-10-2015, 01:35 PM

نظر

من پروفايل ها رو نصب كردم فقط يه سوال از كجا و چطوري ميشه فونت رو تغيير داد لطفا اموزش بدين ممنون..

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان میتونیم فونت در ios 9.0.2 را عوض کنم و جلبریک هستم خیلی مزخرفه و یک فونت عالی با نوشته های تو کیبورد عوض بشه ممنون میشم دقیق بفرمایید

نظر

من هم دنبالش هستم
              متاسفانه فونتها بصورت پکیج هستند و نمیشه تغییر داد
              میشه پکیج رو باز و فونتها رو عوض کرد اما باید برای استفاده دوباره باید بصورت پکیج درآورد که هنوز نتونستم نرم افزاری پیدا کنم

نظر

سلام عايا كسي اينجا نيست طريقه استفاده از اين فونتها رو به بنده حقير اموزش بده!؟
                من پروفايل فونتها رو دانلود و نصب كردم ولي نميدونم چطور بايد استفادشون كرد!!
                ios 9.0.2 iphone6

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام این ادرس که اشتباهه

نظر

با عرض پوزش به علت فعالیت نداشتن اینجانب در بلاگفا ، بلاگفا وبلاگ رو بست .که البته بازگردانی شد . و شما به راحتی می توانید از این خدمات استفاده کنید .فقط بار دیگر وارد لینک شوید .

نظر

صبر کنید ..
                    X