اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چطور مشکل no service را در ایفون 6 درست کنم ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چطور مشکل no service را در ایفون 6 درست کنم ؟

سلام خسته نباشید
    من یه ایفون 6 دارم که مشکلی آنتن دهی داره وقتی بیرونم خوب کار میکنه زنگ میاد و میره ولی وقتی میام خونه کار نمیکنه کاهی آنتنش هست توخونه کاهی هم no service هست فرقی نمکنه کلان وقتی میرم خونه یا مغازه کار نمیکنه چند جا سوال کردم بهم گفتن serial رجستر نشده میخواستم بیدونم کسی هست که منو راهنمای کنه یا کمکم کنه ممنون
    ویرایش توسط doorazwataan : https://i-phone.ir/forums/member/104143-doorazwataan در ساعت 09-10-2015, 09:33 AM

بايد reset all content and setting كني

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط HamidKiller نمایش پست ها
      بايد reset all content and setting كني

همه این کارا انجام دادم ولی نشد چند بار هم ریسنور کردم نشد

نظر

نوشته اصلی توسط doorazwataan نمایش پست ها
        سلام خسته نباشید
        من یه ایفون 6 دارم که مشکلی آنتن دهی داره وقتی بیرونم خوب کار میکنه زنگ میاد و میره ولی وقتی میام خونه کار نمیکنه کاهی آنتنش هست توخونه کاهی هم no service هست فرقی نمکنه کلان وقتی میرم خونه یا مغازه کار نمیکنه چند جا سوال کردم بهم گفتن serial رجستر نشده میخواستم بیدونم کسی هست که منو راهنمای کنه یا کمکم کنه ممنون
        در تنظیمات ، carrier رو دستی select کنید ، در منزل ما هم این مشکل هست . (مشکل از منطقه است ، ولنجک یا انتهای زعفرانیه نیستید احیانا ؟! )

نظر

فکر کنم گوشی شما فقط رو حالت cdma 3g lte 4g باشه و محدوده خونه شما gsm هست و lte رو ساپورت نمیکنه برای همین باید تو تنظیمات گوشی یا هردورو انتخوابکنید یا فقط gsm only قراردبدید

نظر

من ایران نیستم فرقی نمیکنه هر کجا که برم همین وضعه کلن زیر سقف برم دیگه کار نمیکنه فرقی هم نمیکنه مغاره باشه یا خونه

نظر

من ایران نیستم فرقی نمیکنه هر کجا که برم همین وضعه کلن زیر سقف برم دیگه کار نمیکنه فرقی هم نمیکنه مغاره باشه یا خونه
              خب دیگه بالا توضیح دادم تو منطقه که شما هستید پوشش cdma lte نیست یا اگرم باشه انتن کم میده باید برید روی gsm

نظر

من این مشکل رو داشتم سیم ****م رو تعویض کردم مشکلم حل شد....ممکنه سیم ****تون بد پانچ شده باشه یا خراب شده باشه...تعویضش کنید

نظر

سلام خسته نباشید
                  دوست عزیز با سلام، مشکل شما میتواند مربوط به بخشهای مختلفی باشد (چه نرم افزاری چه سخت افزاری) به همین علت دقیق نمیتوان بیان کرد مشکل مربوط به کدام بخش می باشد.
                  اینطور که متوجه شدم شما خارج از ایران زندگی میکنید و به خاطر همین بهترین گزینه برای شما رفتن به اپل استور جهت تعویض گوشی میباشد.
                  www.i-phone.ir
                  !Square the circle

تلگرام:
                  ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                  صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

با درود و خسته نباشید
                    دوستان بنده یه آیفون 6 دارم که چند وقت پیش سیم کارت توش پاسخ میداد و هیچ مشکلی نداشت
                    تا اینکه گوشی رو فروختم و خریدار پس از سه روز گوشی رو پس آورد
                    دیگه به هیچ عنوان سیم کارت و نمیشناسه
                    کد *#06# هم دیگه کار نمیکنه
                    ری استور و ری استارت و آپدیتم کردم نشد که نشد
                    کسی از دوستان میدونه مشکل از چی میتونه باشه

نظر

نوشته اصلی توسط مهریار نمایش پست ها
                      با درود و خسته نباشید
                      دوستان بنده یه آیفون 6 دارم که چند وقت پیش سیم کارت توش پاسخ میداد و هیچ مشکلی نداشت
                      تا اینکه گوشی رو فروختم و خریدار پس از سه روز گوشی رو پس آورد
                      دیگه به هیچ عنوان سیم کارت و نمیشناسه
                      کد *#06# هم دیگه کار نمیکنه
                      ری استور و ری استارت و آپدیتم کردم نشد که نشد
                      کسی از دوستان میدونه مشکل از چی میتونه باشه
                      یکجا سوال بپرسید کفایت می کند

نظر

منم این مشکلو داشتم . باید سیمتو عوض کنی راه دیگه نداره

نظر

نه با اونم درست نشد
                          اما با چندبار ری استور و یه آلتراسونیک رو برد و چند تا کاردیگه درست شد
                          اما باز جالب
                          پس از دو روز که بدون سیم کارت میمونه باز برمیگرده به همون حالت!

نظر

صبر کنید ..
                          X