اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشگل ماندن روي لوگوي اپل (سيب) بعد از ريستور آيفون ٦

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشگل ماندن روي لوگوي اپل (سيب) بعد از ريستور آيفون ٦

ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان.اين تايپيك ايجاد شد تا دوستاني كه اين مشگل رو دارن بتونن تجربه هاشون را باهم درميان بگذارند.

با سلام .آيفون ٦ كه سيستم عاملش ios 9 بود بدون دليل روي عكس سيب گير كرد.حالا هر ios را دانلود ميكنم يا روش نصب نميشه و error 3014 ميده و بايد حين نصب دكمه home را نگه دارم تا نصب بشه.بعد از اينكه نصب هم ميشه بازهم روي عكس سيب گير ميكنه.
    لطفا كمك كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط rezanaeij نمایش پست ها
      با سلام .آيفون ٦ كه سيستم عاملش ios 9 بود بدون دليل روي عكس سيب گير كرد.حالا هر ios را دانلود ميكنم يا روش نصب نميشه و error 3014 ميده و بايد حين نصب دكمه home را نگه دارم تا نصب بشه.بعد از اينكه نصب هم ميشه بازهم روي عكس سيب گير ميكنه.
      لطفا كمك كنيد
      فریمورتون ناقصه احتمال فراوان از اینجا آخرین فریمور رو دانلود کن
      http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html
      حتماً قبل از ریستور چیز ش *ک*ن رو سیستم فعال باشه بعد انجام بده ریستور رو

نظر

لطفا كمك كنيد
        قندشکن ميخواد
        در ضمن موقع نصب نبايد دکمه اي رو نگهداري

نظر

این بلا سر من اومد هیچ کس جواب نداد خودم ی راه حل ساختم ک کار کرد
          گوشی رو از شارژ درارید بعد دکمه home و sleep/weak رو بگیرید تا خاموش شه بعد home رو بگیرید و گوشی رو ب کامپیوتر وصل کنید
          ***** شکن رو فعال کنید واسه ارور 3014 بعد تو آیتونز shift رو نگهدارید و ریستور رو بزنید و فریمور رو بهش بدید و بعد تمام
          ویرایش توسط HamidR02 : https://i-phone.ir/forums/member/188714-hamidr02 در ساعت 10-10-2015, 02:59 PM

نظر

لطفا كمك كنيد
            دوست عزیز با .v.p.n. ریستور نمائید مشکل بر طرف خواهد شد.
            www.i-phone.ir
            !Square the circle

تلگرام:
            ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
            صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
            X