اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل روشن نشدن وای فای مک بوک ایر پس از آپدیت و عدم رفع این مشکل حتی پس از Downgrade

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل روشن نشدن وای فای مک بوک ایر پس از آپدیت و عدم رفع این مشکل حتی پس از Downgrade

با سلام
    من تقریبا یک ماه پیش کل هارد مک بوکم رو پاک کردم macbook air 2014
    بعدش از طریق یک درایو نوری اکسترنال و DVD osx mavericks سیستم عامل ماوریکس رو روی دستگاهم نصب کردم (سیستم عامل ماوریکس همون سیستم عاملی بود که لپتاپم از ابتدا روش نصب بود). همه چیز عالی و اوکی بود
    بعدش به صورت آفلاین سیستمم رو به یوسمیت 10.10.5 آپدیت کردم که بازم همه چیز اوکی بود

مشکل از جایی شروع شد که به صورت آفلاین سیستمم رو به OSX EI captain آپدیت کردم. متوجه شدم که اصلا وایفایم روشن نمیشه به هیچ عنوان!!! هرچی گزینه روشن شدنش رو میزدم عمل نمیکرد و بازم خاموش بود. حتی اگر روشنم میشد دوباره باز خاموش میشد و کلا هیچ شبکه ای رو شناسایی نمیکرد.... فکر کردم شاید چون OSX EI Captain جدیده ممکن باگ های نرم افزاری باشه که به مرور تو آپدیت های بعدی رفع میشه اما چون به وای فای لپتاپم احتیاج داشتم بوسیله clean install سیستم عاملم رو به یوسمیت 10.10.1 برگردوندم و دیدم باز همون مشکل روشن نشدن وای فای هست. به یوسمیت 10.10.5 آپدیت کردم بازم دیدم وایفای روشن نمیشه و track pad هم متوجه شدم که کلیک راست نمیشه باهاش انجام داد.... خلاصه که نمیدونم چرا اینقدر سیستمم به مشکل برخورده

کامپیوترم رو ری استارت کردم و کلید option رو زدم، اونجا وایفای های موجود رو شناسایی میکنه و بهشون وصل میشه!!! خودم فکر میکنم شاید این نشونه ای باشه برای اینکه مشکلم سخت افزاری نیست و نرم افزاریه!

شما چه راه حلی رو توصیه میکنین؟ لپتاپ من هیچ گونه ضربه ای نخورده که بگم سخت افزارش به مشکل برخورده... آیا خودبخودی میتونه مشکل سخت افزاری پیدا کنه؟ قبلا تو یوسمیت هیچ مشکلی نداشتم ولی الان داره! واقعا نمیدونم باید چیکار کنم. چه راه حلی دارین؟ ممنون میشم

سلام دوست من
    من هم دقيقا مشكل شمارو دارم فقط با اين تفاوت ك من مك بوك پرو ٢٠١٢ دارم و بعد از نصب اي ال كابتان تا چند روزي با واي فاي مشكل نداشتم ك الان يهويي مشكل روشن نشدن واي فاي برام پيش اومد
    خيلي رو مخمه
    اگه راه حلي پيدا كردي ممنون ميشم منم در جريان بذاري
    Mehdijalali12@yahoo.com
    تشكر

نظر

بك اپ تايم ماشين رو نداري كه درست باشه اونو بريز!!
      يه سرچ هم تو فوروم اپل بزن احتمالن تاپيك مشابه فراوونه

نظر

نه متاسفانه
        بك اپ ندارم
        شما مشكلت حل شد؟

نظر

صبر کنید ..
        X