اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونگی ادغام دو اپل ای دی برنامه های دانلود شده درون اتیونس مک؟ transfering purchase

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونگی ادغام دو اپل ای دی برنامه های دانلود شده درون اتیونس مک؟ transfering purchase

سلام میخواستم برنامه هایی که دانلود کردم و داخل ایتونس دارم رو داشته باشم و یه اپل ای دی دیگه ای رو وارد اپل ایتیونس ام بکنم بدون اینکه برنامه هارو دوباره دانلود کنم.اخه اپل ای دی جدید برنامه های بیشتری نسبت به اپل ای دی خودم داره...سیستم من مک هستش؟ خوش حال میشم پاسخ بدین....

سلام
    شما میتونین تا ۵ تا اکانت رو داخل آیتونز ادورایز کنین و مشکلی نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

dadash alan chetori mitonam kolle barname haro barname hasho autorize konam.ke moghe update apple id ghabli ro nakhad? mamnoon ke pasokh midi

- - - - - - - - - -

dadash alan chetori mitonam kolle barname haro barname hasho autorize konam.ke moghe update apple id ghabli ro nakhad? mamnoon ke pasokh midi

نظر

فکر نکنم چنین کاری امکان پذیر باشه دوست عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط hadimrcj نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنین
          اون برنامه ها با هر اکانتی دانلود شدن موقع آپدیت پسوورد اون اکانت رو نیاز دارین ولی میتونین برنامه 2 تا اکانتو با هم داشته باشین

نظر

سلام دوستان گلم مشکل من اینه که موقع خرید گوشی - فروشنده برام با اکانت خودش چند صفحه نرم افزار ریخت؛ بعد که برگشتم خونه و اکانته اپل آی دی خودم رو زدم و از اکانته اپل آی دی فروشنده اومدم بیرون (ساین اووت کردم) حالا توی هر ۵ ثانیه ۱۰ بار اررور میده که باید پسورد اکانت های اون فروشنده که اکانته خودش رو توی گوشیم وارد کرده بود تا من بتونم از نرم افزاراش استفاده کنم رو بزنم و هی این اررور رو تکرار میکنه جالب اینکه حتی بعد از اینکه ساین اووت
            - (sign out)-
            هم کردم باز هم مدام این اررور رو میده که آیتیونز برای کانکت شدن نیاز به پسورد داره
            لطفا راهنماییم کنید چجوری این مشکل رو برطرف کنم؟

نظر

صبر کنید ..
            X