اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت USB Bootable برای نصب OS X El Capitan

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط jobs نمایش پست ها
    بله منم مشکل از چی است؟

- - - - - - - - - -

بله منم مشکل از چی است؟
    سه بار تا مک سیستم عامل را از سایتهای با ورژنهای مختلف دانلود کردم اما هر سری با ی مشکل مواجه میشم

نظر

نوشته اصلی توسط a.m.b.n نمایش پست ها
      سه بار تا مک سیستم عامل را از سایتهای با ورژنهای مختلف دانلود کردم اما هر سری با ی مشکل مواجه میشم
      الان باید چکار کنم یعنی macair 2011

نظر

دوستان خواهش میکنم بفرمایید مشکل از کجاست؟!!!
        من سه بار فایل سیستم عامل رو دانلود کردم بوت را با Diskmaker , و از طریق ترمینال نیز ساختم
        اما متاسفانه به محض اینکه بوت اجرا میشه وسطای لود همون اول یهو علامت ورود ممنوع میاد! چیکار ش کنم؟!؟؟!!؟
        ضمنا الان هم رو سیستمم ال کپیتان ۱۰.۱۱.۲ رو دارم میخوام به ۴ کلی اینستال کنم
        ویرایش توسط A.M.B.N : https://i-phone.ir/forums/member/130862-a-m-b-n در ساعت 27-05-2016, 11:33 PM

نظر

نوشته اصلی توسط A.M.B.N نمایش پست ها
          من سه بار فایل سیستم عامل رو دانلود کردم بوت را با Diskmaker , و از طریق ترمینال نیز ساختم
          اما متاسفانه به محض اینکه بوت اجرا میشه وسطای لود همون اول یهو علامت ورود ممنوع میاد! چیکار ش کنم؟!؟؟!!؟

من درست کردم خودم ببین شما dmg رو دانلود کن بریز تو مک بعد بازش کن بره تو اپلیکیشن بعد با همون ترمینال بساز

بعد بذار بوت بشه تمومه حله

نظر

من درست کردم خودم ببین شما dmg رو دانلود کن بریز تو مک بعد بازش کن بره تو اپلیکیشن بعد با همون ترمینال بساز

نظر

نوشته اصلی توسط jobs نمایش پست ها

اين روش رو هم امتحان كردم نشد!!! علت اينكه علامت ورود ممنوع مياد چيه!!!?!؟؟ اين رو مخمه
              ب فلش هم ربطي داره؟! با usb 8G امتحان كردم usb3 32G هم تست كردم ممكنه ب فلش ربطي داشته باشه؟؟فايلمم مطمئنم سالمه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
              ویرایش توسط A.M.B.N : https://i-phone.ir/forums/member/130862-a-m-b-n در ساعت 30-05-2016, 10:29 PM

نظر

برای فرمت کردن فلش حتما باید
                Partition را بزنیم؟! برای من غیر فعاله!

نظر

اين روش رو هم امتحان كردم نشد!!! علت اينكه علامت ورود ممنوع مياد چيه!!!?!؟؟ اين رو مخمه
                  ب فلش هم ربطي داره؟! با usb 8G امتحان كردم usb3 32G هم تست كردم ممكنه ب فلش ربطي داشته باشه؟؟فايلمم مطمئنم سالمه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

من با یک فلش میزدم هی ارور میداد رو عصاب بود با همون روش درست کردم

نظر

دوست عزیز فایل دانلودی شما و سایر دوستان هیچ مشکلی نداره،زمانی که فایل رو با فرمت rar دانلود کردید فایل دانلود شده رو که از حالت فشرده خارج کنید

یک فایل دیگه با فرمت dmg ازش استخراج میشه یعنی فایلی که پسوند فایل های اینستالی رو در مک داره،

دقیقا همونطور که یک اپ رو میخواید در مک اینستال کنید این فایل با فرمت dmg رو دابل کلیک کنید تا باز بشه یا به قولی ستاپ بشه،بعد از اجرا کردن فایل OS_X_El_Capitan_15A284.dmg فایندر رو باز کنید،در ستون سمت چپ فایندر در قسمت devices باید OS X El Capitan اومده باشه دقیقا همونطور که وقتی یه فایل dmg رو که اجرا میکنید در اون قسمت دیوایس ها نام اون فایل میاد و در کنارش هم یک علامت اجکت برای بستن برنامه داره،

حالا وقتی شما داخل اون OS X El Capitan که بشید داخلش یک فایل دیگه با نام Install OS X El Capitan قرار داره،اون فایل دقیقا همون فایل Install OS X El Capitan.app هستش،

شما الان می بایست اون فایل رو در قسمت Applications کپیش کنید،

بعد از اون ترمینال رو باز میکنید و بقیه مراحلی که دوست عزیزمون جهت تهیه فلش بوت گفتند رو انجام میدید به همین راحتی.

نظر

سلام دوستان راهنمایی بفرمایید

چند مموری مختلف هم تست کردم فرقی نداره
                      هم با Trminal هم با diskmaker بوت ساختم
                      os از همین جا دانلود کردم
                      هر دو os yosemite و os capitan

نظر

صبر کنید ..
                      X