اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X El Capitan منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
    بنده خودم تست كردم و به راحتي هم اكستركت شد.
    شما موقع دانلود حتما سكته داشته دانلودتون و فايل به اصطلاح كراپت شده.
    در ضمن فقط بايد پارت اول رو از حالت rar خارج كنيد.

نظر

سلام
      دوستان من به صورت clean install نصب کردم. خودش رو هم از اپ استور دانلود کردم و بعد دانلود از فایلش یه کپی هم گرفتم تا شاید بعدا لازم بشه. نصبش با یو اس بی ۳ کمی بیش از یک ساعت طول کشید و با همون روش که توی صفحه ی قبل گفتم clean install رو انجام دادم.
      بعد از بالا اومدن سیستم عامل از ssd من که حجم اسمیش ۲۵۶ گیگه (واقعی ۲۴۹.۷۷) به من ۲۳۷.۹۱ گیگ فضا داده. سرعت بوت شدن برای من فعلا تغییری نکرده و مثل یوسیمیت میمونه.
      فقط یه نکته برای دوستان بگم . همون طور که میدونید یه قابلیت هست که به واسط ی ۳ انگشت می تونید عمل drag and drop رو انجام بدید. این قابلیت جاش عوض شده و دیگه تو قسمت trackpad در system preferences نیست! اول شکه شدم ه شاید اپل این قابلیت رو حذف کرده ولی فقط جاش عوض شده و رفته به مسیر زیر:
      Step 1: Open System Preferences

Step 2: Click Accessibility

Step 3: Click Mouse & Trackpad

Step 4: Click Trackpad Options…

Step 5: Click Enable dragging

Step 6: Select “three finger drag” in the drop down box
      راستی انیمیشن ها مثلا بزرگ و کوچیک شدن صفحات به شدت روون و قابل قبول شده.
      دوستان سوالی داشتن تا حد توانم در خدمتم
      ویرایش توسط milad_b : https://i-phone.ir/forums/member/5506-milad_b در ساعت 01-10-2015, 01:20 PM

نظر

لینک مستقیم از سرور انجمن به پست اول اضافه شد

نظر

اولین مشکلی که باهاش پیدا کردم نرم افزار paragon ntfs  هست . همه ی ورزن ها رو تست کردم .هیچکدوم درست کرک نشده.

نظر

نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
            اولین مشکلی که باهاش پیدا کردم نرم افزار paragon ntfs هست . همه ی ورزن ها رو تست کردم .هیچکدوم درست کرک نشده.
            نسخه 14 این برنامه چند روز پیش برای همین سیستم عامل عرضه شده

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
              نسخه 14 این برنامه چند روز پیش برای همین سیستم عامل عرضه شده
              بله در جریانم. هنوز کرک درستی ازش نیومده. کرک هایی که اومده باعث اختلال در عملکردش میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                لینک مستقیم از سرور انجمن به پست اول اضافه شد
                آیا امکانش هست با این لینکه بتونیم بدون کلین اینستال نصب کنیم؟ یعنی آپدیت کنیم فقط؟

- - - - - - - - - -

دوستان اگر من بخام آپدیت کنم با این فایل لینک مستقیم میتونم یا خیر ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نظر

نوشته اصلی توسط MOSBEBA نمایش پست ها
                  آیا امکانش هست با این لینکه بتونیم بدون کلین اینستال نصب کنیم؟ یعنی آپدیت کنیم فقط؟

- - - - - - - - - -

دوستان اگر من بخام آپدیت کنم با این فایل لینک مستقیم میتونم یا خیر ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
                  بله، فقط اجراش کنید و مراحل رو طی کنید سیستمتون آپدیت میشه

نظر

سلام
                    آقا من کل پارت هارو دانلود کردم ولی می خوام بدونم که پارت اول رو فقط آنزیپ کنم یا همه پارت ها رو باهم یا تک تک؟

نظر

نوشته اصلی توسط rafiki نمایش پست ها
                      سلام
                      آقا من کل پارت هارو دانلود کردم ولی می خوام بدونم که پارت اول رو فقط آنزیپ کنم یا همه پارت ها رو باهم یا تک تک؟
                      پارت اول رو فقط

نظر

منم مستقیم از اپل استور دانلود. کردم. بماند با اینترنت 3mg دهنم صاف‌شد تا دانلود بشه. ولی خلاصه با سلام و صلوات تمام شد
                        مدل دستگاه اینجانب mgxc2 هست ... در طی مراحل نصب. کشت مارو با agree
                        کل زمان نصب تا بالا امدن کامل دستگاه ۲۴ دقیقه
                        کلا هنوز چیز خاصی کاشف به عمل نیاوردم. یکمی ور بریم ببینیم سرعتش بالا رفته یا نه. سرعت بالا اومدنش در حد چند صدم بهتر شده...ولی نه در حدی که محصوص باشه. در باز کردن برنامه ها سریعتر شده. من با فاینال کار میکنم. سریعتر میاره بالا. بقیشو ببینیم چه خبره اعلام میکنم

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

نظر

در باز شدن برنامه ها خیلی سریعتر شده. مقدار مصرف رم همانند قبله
                          در کل چیزی که من دستگیرم شده. سرغت سیستم عامل افزایش‌پیدا کرده. و به گفته خود اپل. بینه شده

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

نظر

به صورت مستقیم از استور آپدیت کردم . با نت ۱۲ مگ تقریبا ۴ ساعت طول کشید . امروزهم کار کردم هیچ تفاوتی حس نکردم . بزرگترین مشکلم نوتیفی تماس گوشی بود که حل نشده وقتی گوشیم زنگ میخوره صفحه میاد دسکتاپ ٬ مورد بعد کندی سوییچ بین کیبرد هست و لگ بین سوییج برنامه ها برطرف شده ٬ من منتظر بودم که کل گوشی با مک هماهنگ بشه و بتونم به جای آیفون با مک جواب مسیج و اینها رو بدم و یه جوری با وای فای کانکت هم بشن که اصلا اینطور نیست و به نظرم اپل توی خیلی از حرفاش حرف الکی زده و به هیچ کدوم عمل نکرده . این ۶ گیگ آپدیت چی هست نمیدونم .

نظر

نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
                              این ۶ گیگ آپدیت چی هست نمیدونم .
                              حجم سیستم عامل
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
                                به صورت مستقیم از استور آپدیت کردم . با نت ۱۲ مگ تقریبا ۴ ساعت طول کشید . امروزهم کار کردم هیچ تفاوتی حس نکردم . بزرگترین مشکلم نوتیفی تماس گوشی بود که حل نشده وقتی گوشیم زنگ میخوره صفحه میاد دسکتاپ ٬ مورد بعد کندی سوییچ بین کیبرد هست و لگ بین سوییج برنامه ها برطرف شده ٬ من منتظر بودم که کل گوشی با مک هماهنگ بشه و بتونم به جای آیفون با مک جواب مسیج و اینها رو بدم و یه جوری با وای فای کانکت هم بشن که اصلا اینطور نیست و به نظرم اپل توی خیلی از حرفاش حرف الکی زده و به هیچ کدوم عمل نکرده . این ۶ گیگ آپدیت چی هست نمیدونم .
                                همه چیزهایی که گفتید از یوسمیتی وجود داشتند و دلیلش ایران بودن شماست که کار نمی‌کنه، به این دلیل که آیمسیج و فیس تایم باید روی شماره فعال شده باشند و به لطف اپراتورهای ایران کار نمی کنند

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X