اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X El Capitan منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط VIP نمایش پست ها
    جوابتون نسبت به من بود؟

فرق ه**نتاش با مکینتاش تو چیه؟

مشکل نداشته باشه

نظر

• فرق مکینتاش با هکککینتاش فقط اسمشونه همین !! اولی اوریجیناله که مخصوص لپتاپ های اپل هستش !!
      برنامه های تحت ویندوز روی مک قابل اجرا هست بله به شرطی که دوباره ویندوز نصب کنی این دفعه کنار مک ، که اونم یه مبحث جداست واسه خودش !!

خودمم نفهمیدم چی شد و چرا میخوای همچین کاری بکنی ولی مثل اینه که بخوای یه ماشین بنزینی رو متورشو کلا عوض کنی که با گازوئیل کار کنه بعد بیای موتور گازوئیل سوزشو یه جوری دست کاری کنی که با بنزین هم کار کنه !! تقریبا یه همچین چیزی میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان کسی بعد از این آپدیت اخیر Mac و iOS9.3 با AirDrop مشکل پیدا نکرده ؟
        من هرکاری می‌کنم نمی‌تونم از مکبوکم به آیفون یا آیپد فایل بفرستم یعنی تو سرچش هیچکدوم از دیوایس هارو نمیاره٬ برعکسش هم کار نمیکنه با آیفون یا آیپد نمیتونم مکبوکم رو پیدا کنم تو AirDrop.
        از آیفون به آیپد و بلعکس مشکلی نداره فقط مکبوکم هیچی نمیفرسته یعنی اصلا دیوایس هام رو پیدا نمیکنه !

- - - - - - - - - -

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
          فرق مکینتاش با **ککینتاش فقط اسمشونه همین !! اولی اوریجیناله که مخصوص لپتاپ های اپل هستش !!
          برنامه های تحت ویندوز روی مک قابل اجرا هست بله به شرطی که دوباره ویندوز نصب کنی این دفعه کنار مک ، که اونم یه مبحث جداست واسه خودش !!

خودمم نفهمیدم چی شد و چرا میخوای همچین کاری بکنی ولی مثل اینه که بخوای یه ماشین بنزینی رو متورشو کلا عوض کنی که با گازوئیل کار کنه بعد بیای موتور گازوئیل سوزشو یه جوری دست کاری کنی که با بنزین هم کار کنه !! تقریبا یه همچین چیزی میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
          سوالم درمورد میرعماد و این مدلنرم افزارا کلی بود

بیشتر کارم با 4 تا نرم افزاری هست که گفتم

لپتاپمم asus
          cpu intel core i5
          ram 4
          vga ati hd 5470 1g

بنظرتون ارزش نصب مک رو داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
            دوستان کسی بعد از این آپدیت اخیر Mac و iOS9.3 با AirDrop مشکل پیدا نکرده ؟
            من هرکاری می‌کنم نمی‌تونم از مکبوکم به آیفون یا آیپد فایل بفرستم یعنی تو سرچش هیچکدوم از دیوایس هارو نمیاره٬ برعکسش هم کار نمیکنه با آیفون یا آیپد نمیتونم مکبوکم رو پیدا کنم تو AirDrop.
            از آیفون به آیپد و بلعکس مشکلی نداره فقط مکبوکم هیچی نمیفرسته یعنی اصلا دیوایس هام رو پیدا نمیکنه !

- - - - - - - - - -
            من مشكلي ندارم دوست من
            مك ١٠.١١.٤ و ios 9.3.1

نظر

• سلام
              من از پست اول و لینک مستقیم این نسخه را دانلود کردم
              فرمتش dmg هست.چطور میتونم با clean install نصبش کنم؟ممنون

نظر

• سلام
                من از پست اول و لینک مستقیم این نسخه را دانلود کردم
                فرمتش dmg هست.چطور میتونم با clean install نصبش کنم؟ممنون

نظر

• سلام
                  من از لینک مستقیم ال کاپیتان را دانلود کردم
                  فایل rar را باز کردم توش یک فایل dmg بود.
                  حالا برای اینکه یک یو اس بی بوتیبل بسازم این فایل dmg را باید چکار کنم؟
                  ممنون

نظر

• سلام
                    دوستان من به این ورژن آپدیت کردم ولی وقتی مکبوک را روشن میکنم حدود ۱۵-۲۰ ثانیه طول میکشه تا سیستم بیاد بالا در صورتیکه با یوسیمیت که بودم تو ۲ ثانیه سیستم میومد بالا.
                    مشکل از کجاست؟
                    ممنون

نظر

• سلام
                      دوستان من به این ورژن آپدیت کردم ولی وقتی مکبوک را روشن میکنم حدود ۱۵-۲۰ ثانیه طول میکشه تا سیستم بیاد بالا در صورتیکه با یوسیمیت که بودم تو ۲ ثانیه سیستم میومد بالا.
                      مشکل از کجاست؟
                      ممنون

نظر

• از دوستان کسی راه حل را میدونه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali reza 222 نمایش پست ها
                          سلام
                          مشکل از کجاست؟
                          ممنون
                          ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                            X