اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.0.2 با رفع برخی از باگ ها منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iOS 9.0.2 با رفع برخی از باگ ها منتشر شد

اپل یک هفته پس از عرضه9.0.1 اپل آپدیت جدیدی را برای iOS 9 به منظور رفع برخی از باگ ها منتشر کرد، آپدیت 9.0.2 با حجم کمتر از 75 مگابایت منتشر شد.

-رفع مشکلات بخش Cellular Data
    -فعال نشدن iMessage برای برخی از کاربران
    -مشکلات مربوط به پشتیبان گیری آی کلود
    -باگ های مربوط به چرخش صفحه و پادکست از مواردی است که در این نسخه حل شده است.

برای آپدیت بصورت OTA میتونید به بخش Software Update در Setting دستگاه خودتون مراجعه کنید.

نکته! مشکل مربوط به LTE به آپدیت های اپل مربوط نمیشه و باید از طرف ایرانسل و همراه اول حل بشه. پس اگه از LTE استفاده میکنید به iOS 9 آپدیت نکنید!
    ویرایش توسط iReza13 : https://i-phone.ir/forums/member/36893-ireza13 در ساعت 05-10-2015, 02:33 PM
    نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
    مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
    --------------------------------------------------------
    فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
    طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

سلام
    اگر این ورژن رو نریزیم ورژن بعدی که اگر بیاد
    مشکلات این ورژن هم حل شده یا نه
    از نظر حجم این با اون جمع میشه یا نه
    چرا مال بنده 66.2 مگابایت
    6
    ویرایش توسط srx190d : https://i-phone.ir/forums/member/185109-srx190d در ساعت 30-09-2015, 09:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
      سلام
      اگر این ورژن رو نریزیم ورژن بعدی که اگر بیاد
      مشکلات این ورژن هم حل شده یا نه
      از نظر حجم این با اون جمع میشه یا نه
      چرا مال بنده 66.2 مگابایت
      6
      مشکلات رفع میشه ضمن اینکه به حجم آپدیت هم اضافه میشه
      نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
      مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
      --------------------------------------------------------
      فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
      طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

پس در هر صورت بریزیم بهتره
        چون بالاخره اون حجم اضافه میشه دیگه درسته یا نه

نظر

9.1 بتا 3 هم برای کسایی که پابلیک بتا دارن منتشر شد.

نظر

اولين فيدبك بنده از اين ورژن طي ٥ دقيقه كار و بررسي مشكلات قبلي كه داشتم:
            ١.باگ(شايد ويژگي)مربوط به پايين بودن قسمت setting پس باز كردن ان هنوز پابرجاست.
            ٢.لگ قسمت سرچ(اسكرول به پايين در هوم)بهتر شده ولي هنوز لگ دارد.
            ٣.مشكل بودن assistivetouch در اسكرين شات هنوز پابرجاست.
            ٤.سرعت رفتن در مولتي تسنيك بهبود يافته و لگي ديده نشد
            ٥.سرعت نوتيفكيشن خوب و لگي ديده نشد در ان
            ٦.غيرفعال شدن جلوه هاي ios به صورت خود به خودي تا الان نبوده(نياز به زمان بيشتر براي تست دارد)
            ٨.عدم نمايش ميزان مصرف ديتاي سيمكارت در اولين اتصال رفع شده

در اصل جز باگهاي خاص و كمي بهبود چيز خاصي نداشته اين ورژن براي ايفون ٦ من و بايد منتظر اپديتهاي بعدي بود كه شايد حدود يك سالي طول بكشه!!!
            بعد يك سال كه ٩ كاملا بهبود و بهينه شد با امدن ورژن ١٠ دوباره روز از اول روزي از نو
            دقيقا مث ٨.٤.١

Sent from my iPhone using Tapatalk
            ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 30-09-2015, 10:58 PM

نظر

این آپیت جدید فاجعه بود.... قبلی 9.0.1 خیلی بهتر بود از این . پیشنهاد میکنم تا آپدیتی حداقل آپدیت نکنید

اپل چرا داره اینقدر گند میزنه ؟ واقعا جای تاسف داره با این همه باگ و لگ

قبلا اندروید مسخره میکردیم ولی ماشالا این ios 9 دیگه شورشو در آورده

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                این آپیت جدید فاجعه بود.... قبلی 9.0.1 خیلی بهتر بود از این . پیشنهاد میکنم تا آپدیتی حداقل آپدیت نکنید

اپل چرا داره اینقدر گند میزنه ؟ واقعا جای تاسف داره با این همه باگ و لگ

قبلا اندروید مسخره میکردیم ولی ماشالا این ios 9 دیگه شورشو در آورده
                دوست خوبم مشکل تنظیمات خودتونو گردن اپل نندازین لطفن...
                امروز با یه تغییرات خیلی ساده حداقل لگ 4 تا 6 و 6پلاس دوستان رو رفع شد

شما هم تست کن اگر درست نشد بعد اعتراض کن...میتونی ریست سیتینگ کنی یا اگر نمیتونی برو تمام پروفایل های اضافه و مهمتر برو تمام پروفایلهایی که در برنامه open v..n درست شده پاک کن...انشالا که مشکل شما هم حل میشه

جوابشم همینجا بزار...

نظر

نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
                  دوست خوبم مشکل تنظیمات خودتونو گردن اپل نندازین لطفن...
                  امروز با یه تغییرات خیلی ساده حداقل لگ 4 تا 6 و 6پلاس دوستان رو رفع شد

شما هم تست کن اگر درست نشد بعد اعتراض کن...میتونی ریست سیتینگ کنی یا اگر نمیتونی برو تمام پروفایل های اضافه و مهمتر برو تمام پروفایلهایی که در برنامه open v..n درست شده پاک کن...انشالا که مشکل شما هم حل میشه

جوابشم همینجا بزار...
                  آقای محترم متشکر . ولی من از ورژن 3.1.2 ios ایفون 3g تا به الان فقط ایفون داشتم . به اندازه کافی هم اطلاعات دارم میتونم تشخیص بدم . بنده آماتور نیستم .

مثله افرادی نیستم که تازه یکی دو ساله گوشی ایفون دستشون گرفتن ...

اپل روی ios 9 مشکل داره ریپورت های سایت اپل هم گواهی این هست . این آپدیت اخری بدتر هم شد .

نظر

به فرض با ريست ستينگ كلي يا ريستور بدون برگشت بكاپ هم مشكل حل بشه، آخه به چه دردي ميخوره اينطوري، آپديتي ارزش داره كه شما پس از اومدن به ورژن جديد چيزي رو از دست ندي!

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 30-09-2015, 11:58 PM

نظر

مشکل lte برطرف شده؟

نظر

برا من حجمش 27.7 مگ هست!
                        یکی از بزرگ ترین اشتباهاتم این بود که از 7.1.2 اومدم رو 9!

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                          آقای محترم متشکر . ولی من از ورژن 3.1.2 ios ایفون 3g تا به الان فقط ایفون داشتم . به اندازه کافی هم اطلاعات دارم میتونم تشخیص بدم . بنده آماتور نیستم .

مثله افرادی نیستم که تازه یکی دو ساله گوشی ایفون دستشون گرفتن ...

اپل روی ios 9 مشکل داره ریپورت های سایت اپل هم گواهی این هست . این آپدیت اخری بدتر هم شد .
                          بله دوست خوبم منم مثل اماتورها به شما نگاه نکردم فقط یه صحبت دوستانه بود...پروفایل هر دوی ما هم یه تاریخ رو نشون میده
                          منظور از نتونستن این نبود که شما بلد نیستی منظورم این بود اگر حوصله تنظیم مجدد نداری...

در ضمن همه میدونیم تا الان هر زمانی نسل جدید ios ها معرفی شده تا استیبل شدنش چندین آپدیت پشت سر هم میومده...حتمن داستانهای 7 رو خاطرتون هست و حتی 4 و... ولی در نهایت همگی موفق بودن و ما تونستیم نهایت لذت رو ببریم
                          الان هم مثل همیشه مشکلاتی هست نمیشه انکارش کرد ولی من اینطوری که خدمتت عرض کردم نتیجه گرفتم و وضعیت گوشی ها خیلی بهتر شد...اینم گفتم جوابشو بزار واسه این بود که ببینم روی دیوایس شما هم تغییری که من دیدم ایجاد میشه یا نه

بالاخره ios9 اینقدر تغییرات اساسی و دلپذیری داشته که نمیشه به راحتی ازش گذشت

نظر

نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
                            بله دوست خوبم منم مثل اماتورها به شما نگاه نکردم فقط یه صحبت دوستانه بود...پروفایل هر دوی ما هم یه تاریخ رو نشون میده
                            منظور از نتونستن این نبود که شما بلد نیستی منظورم این بود اگر حوصله تنظیم مجدد نداری...

در ضمن همه میدونیم تا الان هر زمانی نسل جدید ios ها معرفی شده تا استیبل شدنش چندین آپدیت پشت سر هم میومده...حتمن داستانهای 7 رو خاطرتون هست و حتی 4 و... ولی در نهایت همگی موفق بودن و ما تونستیم نهایت لذت رو ببریم
                            الان هم مثل همیشه مشکلاتی هست نمیشه انکارش کرد ولی من اینطوری که خدمتت عرض کردم نتیجه گرفتم و وضعیت گوشی ها خیلی بهتر شد...اینم گفتم جوابشو بزار واسه این بود که ببینم روی دیوایس شما هم تغییری که من دیدم ایجاد میشه یا نه

بالاخره ios9 اینقدر تغییرات اساسی و دلپذیری داشته که نمیشه به راحتی ازش گذشت
                            بردار من تاریخ پرفایل چه ربطی سابقه داره ؟ یه بنده خدایی سالهاست ios دار میاد امشب فرضا عضو میشه اصلا ربطی نداره .

امشب فرضا برای باگ cellular آپدیت امده شما برو داخلش یکبار رفش کن از بالا یا پایین متوجه لگ میشی که رفع نشده ! نمونه بارز در حالی آپدیت فیکس براش امده ! حالا ریست فکتوری یا حذف پرفایل ها غیره گول زدن الکی مردم یوزر ها هست ... که اصلا با این کارها هیچ تغییری در عملکرد باگ ها نداره !

خوده اپل هم از این باگ ها حتما با خبر بود که اینقدر سریع داره اپدیت میده ! پس بهتره واقع بین باشیم و یه بنده خدایی تازه کار هستش مشاوره اشتباه ندید که یهویی بره همه ربسیت ها را بکنه یا ریستور و دردسر بعد بیاد ببینه بازم همین باگ ها سر جاش هستن ! فعلا ورژن قبلی 9.0.1 از این خیلی روانتر بود . حالا صبرباید کنیم تا آپدیت بعدی ...

بله برای استیبل شدن مثله 8.4 زمان میبره ولی نه اینکه به این شکل !

نظر

ورژن ٩.٠.٢ هم اومد ولي من همچنان مشكل قبل رو دارم و آپديت از روي خود گوشي شناسايي نميشه و بايد از طريق ota آپديت كنم... چاره چيه؟

نظر

صبر کنید ..
                              X