اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.0.2 با رفع برخی از باگ ها منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان. اپل در حال امکان دانگرید به نسخه 8.4.1 رو بسته و دیگر این امکان وجود نداره .

نظر

سلام
      بازم نمیشه اینترنت سیم رو برای بعضی برنامه ها فعال یا غیر فعال کرد

نظر

نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
        سلام دوستان. اپل در حال امکان دانگرید به نسخه 8.4.1 رو بسته و دیگر این امکان وجود نداره .
        هنوز امكان داگريد هست...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iSaalaar نمایش پست ها
          هنوز امكان داگريد هست...

نظر

دوستان من آپ کردم و به طرز فوق العاده ای همه چیز عالی شده
            هیچ باگی ندیدم از دیشب تاحالا جز آیکون ستینگ توی مولتی تسکینگ که آیکونش نشون داده نمیشه که اصلنم مهم نیست
            دوستانی که توی سرچ دسکتاپ(زمانیکه تو صفحه اصلی به پایین سوایپ میکنین) لگ دارن بخاطر اینه که باید کیبورد خود سیستم عامل باشه
            این لگ زمانی ایجاد میشه که کیبورد جانبی باید لود شه

نظر

من آیفون 6 دارم و دیشب از طریق ota آپدیت کردم و نسبت به نسخه های قبلی خیلی روان تر شده و کلا ازش راضیم، فقط توی سرچ یکم لگ داره هنوز و مشکل lte هم همچنان پا برجاست و مشکل دیگه ای ندارم

نظر

دوستان کسی با ایفون 4s مشکل نداره؟
                از وقتی به ۹ اپدیت کردم دکمه ی ولوم گوشی تو قسمت موزیک از کار افتاده ولی موقع تماس مشکلی نداره!
                کسی میدونه تو این اپدیت برطرف شده یا نه؟

نظر

من ایپد ایر و ایفون 5s رو اپدیت کردم
                  واسه ایفون همه چی عالیه مخصوصا شارژ باطری، ولی ایپد علی رغم اینکه از نظر سخت افزاری قوی تره، کند شده و ریپ میزنه. قبل از اپدیت خیلی روون تر بود

نظر

iOS 9.0.2 با رفع برخی از باگ ها منتشر شد

دوستاني كه اينهمه داد و بيداد واه انداختيد خوب عزيزه من شمايي كه اينقدر حساسي واسه چي تا اپديت مياد همون موقع اپديت ميكنيد؟ مگه شما از كاربراي قديمي نيستين؟ نميدونين اولايه هر اپديت مشكلاتي هست؟! اينقدر يك باگ كوچيك رو گنده جلوه ميديد انگار گوشي كلا هنگه! الان تو سايتاي خبر ميريد متاسفانه همين نظرات شما باعث شده كاربراي ترول ٢٤ ساعته دارن ميگن چقد هنگين و اپلم هنگ شده و ... خوب كمي صبور بودن هم چيزي ازتون كم نميكنه! اگه با اندرويد كار كرده باشين اصلا قابل قياس با ios نيست.

Sent from my iPhone 6 Plus Tapatalk HD
                    ویرایش توسط alirezamk : https://i-phone.ir/forums/member/98043-alirezamk در ساعت 01-10-2015, 02:52 PM

نظر

نوشته اصلی توسط vahid631 نمایش پست ها
                      با سلام متاسفانه بعد آپدیت به 9.0.2 قسمت phone کلا از کار افتاده و سرعت گوشی بسیار پایین اومده نوع گوشی هم plus 128 سه بار ریست و خاموش روشن کردم متاسفانه نمیتونم شماره بگیرم ؟؟؟

دوست عزیز منم دقیقا مشکل شما رو داشتم مجبور شدم از طریق I-tunes دویاره Restoure کنم تقریبا ۲ گیگ دانلود کرد الان درست شده ظاهرا

نظر

بر روی آیفون 6 آپدیت انجام شد همه چیز روون و عالیه ، بر روی 9 و 9.0.1 هم مشکلی خاصی نداشتم
                        نمیدونم این دوستان چه جوری اپدیت انجام میدن به مشکل میخورن و این همه آه وناله میکنن و طومار مینویسن
                        خب مشکل دارین یخورده صبوری کنید بعد آپدیت کنید یا عوض اینکه اعلام انزجارکنید کلی اینجا وقت بذارین با گوشیتون و ریستور کنیدمجدداً. خوبه موقع نصب ازتون سوال میکنه که میخواین آپ کنید یا نه

نظر

سلام
                          دوستان من ایفون ۶ با مک بوک اپدیت کردم به ۹.۰.۱ گوشی بالا نیومد. ریستور کردم گوشی بالا امد بکاپمو که ریستور کردم تا اخدین مرحله میره ولی میمونه رو لوگوی اپل گوشی صفحش روشن خوامش میشه ! برا کسی این مشکل پیش امده؟

نظر

نوشته اصلی توسط Poriya_66 نمایش پست ها
                            سلام
                            دوستان من ایفون ۶ با مک بوک اپدیت کردم به ۹.۰.۱ گوشی بالا نیومد. ریستور کردم گوشی بالا امد بکاپمو که ریستور کردم تا اخدین مرحله میره ولی میمونه رو لوگوی اپل گوشی صفحش روشن خوامش میشه ! برا کسی این مشکل پیش امده؟
                            آیتیونزتون آحرین ورژنه؟ فریمور 9.0.2 رو دانلود کن مشکلت حل میشه فک کنم

نظر

سلام
                              اره ایتونز ورزن اخر ۹.۰.۲ زدم بازم نشد

نظر

نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
                                بر روی آیفون 6 آپدیت انجام شد همه چیز روون و عالیه ، بر روی 9 و 9.0.1 هم مشکلی خاصی نداشتم
                                نمیدونم این دوستان چه جوری اپدیت انجام میدن به مشکل میخورن و این همه آه وناله میکنن و طومار مینویسن
                                خب مشکل دارین یخورده صبوری کنید بعد آپدیت کنید یا عوض اینکه اعلام انزجارکنید کلی اینجا وقت بذارین با گوشیتون و ریستور کنیدمجدداً. خوبه موقع نصب ازتون سوال میکنه که میخواین آپ کنید یا نه
                                اين دوستان عزيز همه چيزو حاضر و اماده ميخوان

نظر

صبر کنید ..
                                X