اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.0.2 با رفع برخی از باگ ها منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
    بردار من تاریخ پرفایل چه ربطی سابقه داره ؟ یه بنده خدایی سالهاست ios دار میاد امشب فرضا عضو میشه اصلا ربطی نداره .

امشب فرضا برای باگ cellular آپدیت امده شما برو داخلش یکبار رفش کن از بالا یا پایین متوجه لگ میشی که رفع نشده ! نمونه بارز در حالی آپدیت فیکس براش امده ! حالا ریست فکتوری یا حذف پرفایل ها غیره گول زدن الکی مردم یوزر ها هست ... که اصلا با این کارها هیچ تغییری در عملکرد باگ ها نداره !

خوده اپل هم از این باگ ها حتما با خبر بود که اینقدر سریع داره اپدیت میده ! پس بهتره واقع بین باشیم و یه بنده خدایی تازه کار هستش مشاوره اشتباه ندید که یهویی بره همه ربسیت ها را بکنه یا ریستور و دردسر بعد بیاد ببینه بازم همین باگ ها سر جاش هستن ! فعلا ورژن قبلی 9.0.1 از این خیلی روانتر بود . حالا صبرباید کنیم تا آپدیت بعدی ...

بله برای استیبل شدن مثله 8.4 زمان میبره ولی نه اینکه به این شکل !
    پس جهت اطلاع عرض کنم گوشی من پلاس 64 و گوشی دخترم پلاس 16 هستش و هر دو اپدیت شده و مثل ساعت کار میکنن بدون کوچکترین لگ...خواستین از هر دو فیلم میگیرم براتون
    اون گوشی های که گفتم مشکل داشتن مربوط به دوستان بودن که با حذف همونا بهتر شد و تونستن استفاده کنن

اون تاریخ پروفایل هم که گفتی ربط داره برادر من...سال 2010 کسی دنبال این چیزا نبود فقط اونایی پیگیری میکردن که شب و روزشون ایفون بود

نظر

نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
      دوست خوبم مشکل تنظیمات خودتونو گردن اپل نندازین لطفن...
      امروز با یه تغییرات خیلی ساده حداقل لگ 4 تا 6 و 6پلاس دوستان رو رفع شد

شما هم تست کن اگر درست نشد بعد اعتراض کن...میتونی ریست سیتینگ کنی یا اگر نمیتونی برو تمام پروفایل های اضافه و مهمتر برو تمام پروفایلهایی که در برنامه open v..n درست شده پاک کن...انشالا که مشکل شما هم حل میشه

جوابشم همینجا بزار...
      این نسخه در سرچ هوم اسکرین لگ داره . (برای من تا قبل از این آپدیت اینطوری لگ نداشت)

در ضمن بنده از ios 8.4 تا 9.0.2 بعد از هر بار آپدیت با geekbench بنچمارک گرفتم (در حالت ریستور بدون نصب بودن هیچ اپلیکیشنی رو آیفون ۶ پلاس) و بعد از هر آپدیت وضغیت بد تر هست .

نظر

بردار من تاریخ پرفایل چه ربطی سابقه داره ؟ یه بنده خدایی سالهاست ios دار میاد امشب فرضا عضو میشه اصلا ربطی نداره .

امشب فرضا برای باگ cellular آپدیت امده شما برو داخلش یکبار رفش کن از بالا یا پایین متوجه لگ میشی که رفع نشده ! نمونه بارز در حالی آپدیت فیکس براش امده ! حالا ریست فکتوری یا حذف پرفایل ها غیره گول زدن الکی مردم یوزر ها هست ... که اصلا با این کارها هیچ تغییری در عملکرد باگ ها نداره !

خوده اپل هم از این باگ ها حتما با خبر بود که اینقدر سریع داره اپدیت میده ! پس بهتره واقع بین باشیم و یه بنده خدایی تازه کار هستش مشاوره اشتباه ندید که یهویی بره همه ربسیت ها را بکنه یا ریستور و دردسر بعد بیاد ببینه بازم همین باگ ها سر جاش هستن ! فعلا ورژن قبلی 9.0.1 از این خیلی روانتر بود . حالا صبرباید کنیم تا آپدیت بعدی ...

دوست عزیز هرکس این همه عصبیت رو ببینه فکر میکنه چه خبر شده با این آپدیت
        والله ماهم مدت کمی نیست که آی دیوایس داریم و از آی او اس استفاده میکنیم، ماهم بعضی اوقات لگ داریم ولی هیچ وقت این مشکلات به گونه ای نبوده که عملکرد دیوایس رو مختل کنه ، این عصبیت که شما نشون میدی برای هنگ و یا لگای عجیبی هست که توی اندروید عموما شاهدش هستیم ، دیگه اندکی لگ توی زمان سرچ این همه دادو بیداد رو نداره
        شما میتونی تا زمانی که سیستم عامل جدید استیبل نشده دیوایس رو آپ نکنی ، به هرحال هرکه طاووس خواهد ....
        هر سیستم عاملی اوایلش مشکلات خودش رو داره ، این اندک لگ چیز عجیبی نیست که اینقدر بخاطرش زمین و زمان رو به هم بدوزین

نظر

دوستان عزیز خیلی از باگ ها رفع شده! من زمانی که ۶ داشتم و آپدیت کردم مجبور شدم فرمت کنم و دوباره از اول بزنم! (بیشترین مشکلات هم برای آیفون ۶ بود و هست)
          درسته اساس آپدیت بر اینه که شما بدون اینکه اطلاعاتت از بین بره آپدیت کنی و لذت ببری ولی خب مشکلات نرم افزاریه کاری نمیشه کرد.
          برای خیلی ها رفع میشه برای بعضی ها هم نه!
          مخاطبین که روی آی کلود میمونه،برداشتن و گذاشتن عکس ها هم که راحته! اطلاعات بیشتر نرم افزارهای اجتماعی مثل تلگرام هم که برمیگرده!
          پس فایل سیستم عامل خودتون رو دانلود کنید و از طریق آیتونز از اول سیستم عامل رو نصب کنید(ریستور)
          و شک نکنید خیلی خیلی از iOS 9 لذت میبرید
          ویرایش توسط iReza13 : https://i-phone.ir/forums/member/36893-ireza13 در ساعت 01-10-2015, 02:50 AM
          نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
          مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
          --------------------------------------------------------
          فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
          طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

مشکل اینه OTA روی iphone6 و iPad air2کار نمیکنه باز

نظر

من قبل از این آپدیت هم با iOS 9 مشکل زیادی روی آیفون ۶ و ایر ۲ نداشتم. بنابراین تغییر خیلی بزرگی در این نسخه احساس نکردم. البته به نظر مصرف باطری روی آیفون ۶ کمی بهتر شده
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

مشكل هات اسپات و نسل چهار ايرانسل هنوز هست

نظر

نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
                  مشكل هات اسپات و نسل چهار ايرانسل هنوز هست

درود

من با هيچ كدوم مشكل ندارم حتي قبل از اين اپديت

Sent from my iPhone using Tapatalk
                  ویرایش توسط l3al34k : https://i-phone.ir/forums/member/84552-l3al34k در ساعت 01-10-2015, 06:06 AM

نظر

نوشته اصلی توسط l3al34k نمایش پست ها
                    درود

من با هيچ كدوم مشكل ندارم حتي قبل از اين اپديت

البته مي دونم سوال به جايي نيست ولي ios 9 هستيد ؟
                    توي فروم اكثر كاربرها مشكل دارند مخصوصا با lte جالبه ايرانسل هم sms داده كه فعلا اپديت نكنيد
                    براي هات اسپات همون mtnirancell را نوشتيد توي هات اسپات ؟
                    ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
                      البته مي دونم سوال به جايي نيست ولي ios 9 هستيد ؟
                      توي فروم اكثر كاربرها مشكل دارند مخصوصا با lte جالبه ايرانسل هم sms داده كه فعلا اپديت نكنيد
                      براي هات اسپات همون mtnirancell را نوشتيد توي هات اسپات ؟
                      ممنون
                      بله دوست عزيز ios 9 هستم بله براي خوده منم پيام امد از ايرانسل ولي دارم استفاده ميكنم مشكلي ندارم ... بله mtnirancell نوشتم

نظر

با تشكر از شما ، هات اسپاتم درست شد ، lte اينجا كه هستم كلا انتن نمي ده فردا تست مي كنم

نظر

منم با lte مشکلی ندارم و متصل میشه٬ اما هات اسپات نه. قضیه این lte هم به گوشی برمیگرده. من خودم تست کردم که lte روی آیفون ۵ اوکی هست٬‌ اما روی ۶ پلاس نه

- - - - - - - - - -

منم با LTE مشکلی ندارم و متصل میشه٬ اما هات اسپات نه. قضیه این LTE هم به گوشی برمیگرده. من خودم تست کردم که LTE روی آیفون ۵ اوکی هست٬‌ اما روی ۶ پلاس نه

نظر

iOS 9.0.2 با رفع برخی از باگ ها منتشر شد

حق با شماست تاريخ پروفايل چيزي رو ثابت نمي كنه
                            مثلاً پروفايل قديمي خود بنده سر يه مسأله مسخره بن شد، بعداً اين رو ساختم يا ممكنه يه نفر تازه عضو شده باشه سن كمي هم داشته باشه ولي آموزش پايه اي ديده باشه براي iOS و اطلاعات خيلي زيادي داشته باشه
                            مشاوره ي اشتباه رو خوب اومديد ، بعضي دوستان با وجود اينكه مي دونن هنوز خيلي مونده iOS 9 بدون ايراد بشه و روي ديوايس هاي قديمي تر هم بهينه نيست ولي باز به كاربر هاي معمولي و آماتور مي گن آپديت كنيد يكي هم اگه دل بسوزونه بگه تا قبل از بسته شدن به ورژن پايدار قبلي دانگريد كنيد مي گن شما داري تحميل مي كني نظرت رو!
                            آخه معمولاً كاربرهاي ايراني حتي سهم زيادي از ريپورت باگ ها به اپل رو هم ندارن چرا بايد به همه آپديت زود هنگام رو توصيه كرد

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 01-10-2015, 11:51 AM

نظر

با سلام متاسفانه بعد آپدیت به 9.0.2 قسمت phone کلا از کار افتاده و سرعت گوشی بسیار پایین اومده نوع گوشی هم plus 128 سه بار ریست و خاموش روشن کردم متاسفانه نمیتونم شماره بگیرم ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط vahid631 نمایش پست ها
                                با سلام متاسفانه بعد آپدیت به 9.0.2 قسمت phone کلا از کار افتاده و سرعت گوشی بسیار پایین اومده نوع گوشی هم plus 128 سه بار ریست و خاموش روشن کردم متاسفانه نمیتونم شماره بگیرم ؟؟؟
                                اگه با Phone مشکل داری و حتی تو مخاطبین که میری هنگ میکنه برو تو Setting قسمت General بخش Reset و اولین گزینه Reset All Setting رو بزن حل میشه
                                نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                                مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                                --------------------------------------------------------
                                فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                                طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

صبر کنید ..
                                X