اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهم ریختن تصویر و کرش کردن مک بوک پرو ۱۷ بعد از نصب 10.10.5 Yosemite

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهم ریختن تصویر و کرش کردن مک بوک پرو ۱۷ بعد از نصب 10.10.5 Yosemite

با سلام
    من طبق اموزش ها تونستم او اس Yosemite رو از همین سایت دانلود کنم و طبق آموزش شما یه فلش بوتیبل بسازم و نصب کنم ، متاسفانه از اون روز تا بحال مجبور شدم ۳ بار Clean Install کنم و بار ها ورژن رو دوباره نصب کنم ، چون نصب میکنم ، بعد از شروع یکی دو روز که می گذره ، تا یه عملیات کپی یا باز کردن یه اپلیکیشنی چیزی انجام میشه ،و یا کارهای ساده ی دیگه ، یدفعه صفحه یا قرمز میشه ، یا ابی کامل ، یا تمام رنگ های صفحه به هم میریزه و یا صفحه به دو قسمت تبدیل میشه و از این جور بهم ریختگیا و بعد ری استارت میشه و یکی دوبار دیگه خاموش میشه بعد که بالا میام همون ماجرا ، اول فک کردم ممکنه کارت گرافیکش اسیب دیده باشه ، کلی گشتم دیدم که بله مدل 17 inch Late 2011 جزو مدل هاییه که اپل فراخوان داده برا تعویض Logical Board و ایراد کارت گرافیک های این مدل و چند مدل دیگه ، هزاران نفر هم گویا امضا دادن و کمپین راه انداختن که تا ۲۷ فوریه ۲۰۱۶ هم رایگان اپ استور ها میگیرن و تعویض میکنن ، اما نکته ی عجیب اینکه تا قبل از این Clean Install هیچ مشکلی نداشتم ، حالا به نظر شما ممکنه کارت گرافیکم ایراد سخت افزاری داشته باشه ؟ ممکنه ورژن Yosemite 10.10.5 ایراد داشته باشه ؟ ممکنه ورژن شما رو بد دانلود کرده باشم ؟ ممنون میشم نظرات رو بشنوم

به احتمال خیلی زیاد مربوطه به چیپست گرافیک هست. من سال گذشته مک بوک پرو که مدل 2011 بود دچار این مشکل شد که درست بشو هم نبود. اگه هم بود گفتن نیست و به عنوان اوراقی فروختم

نظر

صبر کنید ..
    X