اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی برای خرید مک بوک 12 اینچی یا mf841

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی برای خرید مک بوک 12 اینچی یا mf841

سلام دوستان.
    میخواستم نظر شمارو درباره خرید مک بوک های 12 اینچی و کار کردن با پورت usb-c بدونم.
    طبیعاتا کانفیق دستگاه جواب کارم رو میده و کار سنگینی باهاش ندارم، فقط مشکل اینجاست که مثلا بنده میخوام هارد اکسترنالم به دیوایس وصل باشه همزمان در حال شارژ باشه دیوایس و یک فلش مموری هم کانتکت باشه به دستگاه.
    برای این خواسته به نظر شما آیا مناسب هست نظرم رو از خرید 12 اینچی منصرف کنم و یا به غیر ازین گزینه ی mf841 رو که اونم مد نظر دارم بگیرم؟ از طرفی هم mf841 کاملا حرفه ای تره،
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

ببین دوسته عزیز من این دستگاه را دو هفته داشتم و به هیچ عنوان میکبوک ایر 12 اینچی را توصیه نمیکنم حالا دلیل هاش:

اول این که مکبوک ایر 12اینچ یک دستگاه فوق العاده باریک و سبک هست و برای کار هایی مناسب هست که همیشه مخاطب هاش در حال جابه جایی هستند؛ فرودگاه\شرکت\دانشگاه\و،،،
    دوم این که این مکبوک واقعا شاهکار طراحی هست و فوق العاده! ولی مکمل دیگر خانواده هاش! مثلا برای کسی که ایمک داره یا mf841 به بالا!

شما باید محصولات اپل را مانند بقیه بنا به استفاده هاتون انتخاب کنید! اپل سه محصول از Mac هاش برای سه مصرف کننده متفاوت تولید میکنه Macbook Air - iMac - Macbook Pro!
    از دو دلیل هایی که آوردم هم چشم پوشی کنیم مطئنا شما یکی دو سال بعد از خریدن Macbook 12inch به دنبال یک مکبوک قویتر میرید! دیدم که میگم پس این مکبوک میتونه مکمل بقیه Mac ها باشه یا برای مصرف کننده هایی که فقط برای مدیریت حساب یا وب سایت گردی یا مداوم در حال جابه جایی هستن مناسب هست!

شاد باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط Janangz نمایش پست ها
      ببین دوسته عزیز من این دستگاه را دو هفته داشتم و به هیچ عنوان میکبوک ایر 12 اینچی را توصیه نمیکنم حالا دلیل هاش:

اول این که مکبوک ایر 12اینچ یک دستگاه فوق العاده باریک و سبک هست و برای کار هایی مناسب هست که همیشه مخاطب هاش در حال جابه جایی هستند؛ فرودگاه\شرکت\دانشگاه\و،،،
      دوم این که این مکبوک واقعا شاهکار طراحی هست و فوق العاده! ولی مکمل دیگر خانواده هاش! مثلا برای کسی که ایمک داره یا mf841 به بالا!

شما باید محصولات اپل را مانند بقیه بنا به استفاده هاتون انتخاب کنید! اپل سه محصول از Mac هاش برای سه مصرف کننده متفاوت تولید میکنه Macbook Air - iMac - Macbook Pro!
      از دو دلیل هایی که آوردم هم چشم پوشی کنیم مطئنا شما یکی دو سال بعد از خریدن Macbook 12inch به دنبال یک مکبوک قویتر میرید! دیدم که میگم پس این مکبوک میتونه مکمل بقیه Mac ها باشه یا برای مصرف کننده هایی که فقط برای مدیریت حساب یا وب سایت گردی یا مداوم در حال جابه جایی هستن مناسب هست!

شاد باشید.
      توضیح کاملی بود بسیار ممنون

Sent from my D6502 using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
      X