اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در ریست آیفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در ریست آیفون 4

با سلام
    من یه آیفون 4 به دستم رسیده که هیچ اثری از سیدیا و جلبریک نمیبینم توش و همچنین ورژن فریمورش 7.1.1 هستش ولی نرم افزار ifile داخلش نصب هست.
    با توجه به اینکه اثری از سیدیا و جلبریک ندیدم سعی کردم از داخل خود گوشی عملیات ریست کلی را انجام دهم ولی عملیات تا اونجایی پیش میره که لوگوی اپل میاد و نوار زیرش پر میشه و ریستارت میشه و بعد یه علامت لودینگ میاد که میچرخه و هیچ اتفاقی نمیفته.
    به کمکتون نیاز دارم خواهش میکنم هر چه سریع تر راهنمایی کنید من رو.
    ممنون

سلام مشكل شما خيلي راحت با ريستور به 7.1.2 (كه جيلبريك هم ميشه) حل ميشه اگه shsh هم داشته باشيد دانگريد به پايين تر از 7 هم براي 4 ممكنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

ممنون از راهنمایت بابک جان
      ولی من اگه ریستور کنم و بعد لاک باشه چی؟
      چون تجربه ای که از آیفون دارم اگه گوشی جلبریک نباشه راحت با خود گوشی میشه ریست زد ولی این حالتی که پیش میاد برای زمانیه که گوشی جلبریکه،درسته؟

نظر

نوشته اصلی توسط mr.khezrii نمایش پست ها
        ممنون از راهنمایت بابک جان
        ولی من اگه ریستور کنم و بعد لاک باشه چی؟
        چون تجربه ای که از آیفون دارم اگه گوشی جلبریک نباشه راحت با خود گوشی میشه ریست زد ولی این حالتی که پیش میاد برای زمانیه که گوشی جلبریکه،درسته؟
        از طریق این سایت یا سایت های مشابه چک کنید ببینید لاکه یا انلاک.
        اگر الان انتن دارید پس انلاکه.
        ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 27-09-2015, 11:46 AM

نظر

اقا گوشی ررو که ریست میکنی بعدش باید اکتیوش کنی حتما باید سیمکارت باشه ؟ با ایتیونز نمیشه >؟

نظر

صبر کنید ..
          X