اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سورپرایز: آفیس مک ۲۰۱۶ بالاخره با زبان فارسی سازگار شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام

الان نسخه آپدیت 15.28 اومده بنظرتون مشکل تایپ فارسی توی پاورپویتت رو حل کرده ؟ کسی اطلاعی داره یا بشه این مشکل رو حل کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط arsamari91 نمایش پست ها
      سلام

الان نسخه آپدیت 15.28 اومده بنظرتون مشکل تایپ فارسی توی پاورپویتت رو حل کرده ؟ کسی اطلاعی داره یا بشه این مشکل رو حل کرد؟
      کدوم مشکل؟
      افیس بعد از اپدیت ۱۵.۲۰ کاملا از rtl پشتیبانی میکنه و مشکلی نداره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
        کدوم مشکل؟
        افیس بعد از اپدیت ۱۵.۲۰ کاملا از rtl پشتیبانی میکنه و مشکلی نداره.

در word و excel حل شده آنهم نه به طور ۱۰۰ درصد - مثلا توی راست چین کردن و چپ چین کردن کمی اشکال داره و ...

اما در پاور پوینت حل نشده بود و فکر کنم هنوز هم حل نشده و از rtl پشتیبانی نمیکنه

نظر

سورپرایز: آفیس مک ۲۰۱۶ بالاخره با زبان فارسی سازگار شد !

نوشته اصلی توسط farzad_sh نمایش پست ها
          در word و excel حل شده آنهم نه به طور ۱۰۰ درصد - مثلا توی راست چین کردن و چپ چین کردن کمی اشکال داره و ...

اما در پاور پوینت حل نشده بود و فکر کنم هنوز هم حل نشده و از rtl پشتیبانی نمیکنه
          مشکل پاور پوینت هم حل شده.
          این مشکلاتی که میگید برای نسخه های قبل از ۱۵.۲۰ هست که مایکروسافت گفته بود برای rtl بجای نسخه مک از نسخه انلاین استفاده کنید!

تغییرات اپدیت ۱۵.۲۰:
          https://support.microsoft.com/en-us/kb/3138327

PowerPoint now fully supports Arabic and Hebrew. This includes right-to-left layout and editing.

نسخه ۱۵.۲۸ هم مشکلی نداره.

ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 25-11-2016, 12:30 PM

نظر

سلام دوستان

سوالی داشتم ! من نسخه ایی از آفیس مک را از دوستی گرفته بودم ٬ و نصب کردم
            گمان می برم که قاعدتا می بایست نسخه ی کرک شده باشه

یک بار برای همین فارسی ٬ گیر دادم ٬ گفتم امتحان کنم ببینم آپدیت می شود یا نه ! و دیدم به آخرین ورژن آپدیت شد
            الان هم همین دیشب که باز اومدم سراغش ٬ باز آپدیت شد به آخرین ورژن ٬ یعنی ۱۵.۲۸

مشکل فارسیش هم گویا کاملا اوکی شده

فقط سوالم اینه !! چرا اجازه میده من آپدیت کنم ؟ مگر رایگانه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط arsamari91 نمایش پست ها
              سلام

فارسی نویسی در نسخه ۱۵.۲۸ در پاورپوینت بدون مشکل شده و همچنین فارسی و انگلیسی نوشتن همزمان هم ٬ بدون مشکل شده است در ۱۵.۲۸

نظر

سوالي كه ذهنمو مشغول كرده اينه كه چطور ميشه پكيج كامل آفيس ٢٠١٦ ( نه آپديتها) گاهي يك گيگ حجم داره و براي برخي بيلدها ٤ گيگ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                  سوالي كه ذهنمو مشغول كرده اينه كه چطور ميشه پكيج كامل آفيس ٢٠١٦ ( نه آپديتها) گاهي يك گيگ حجم داره و براي برخي بيلدها ٤ گيگ؟؟؟
                  https://support.office.com/en-us/art...7#bkmk_current

تو این عکس کاملا مشخصه:

فرق word installer با word updater اینه که اپدیتر پکیج autoupdate و licensing رو نداره.
                  تو فایل 1.5 گیگی (office installer) از فایل های مشترک (fonts - proofing - framworks) فاکتور گرفته.

نسخه zip 4.5 GB همون 5 تا برنامه است که دانلود کردن بعد زیپ کردن!

نظر

ممنونم

کدام یکی رو دانلود کنیم بهتره ؟
                    Microsoft Office 2016 15.29 که حجمش کمتر هست یا ورژن قبلی اون ؟

ویرایش توسط mishkaa : https://i-phone.ir/forums/member/129996-mishkaa در ساعت 16-12-2016, 10:14 PM

نظر

صبر کنید ..
                    X