اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل searching سیم کارت در 5c

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل searching سیم کارت در 5c

سلام. گوشیم از 1 ساعت پیش بدون اینکه زمین بخوره یا اتفاق خاصی واسش بیوفته دیگه سیم کارت رو نمیشناسه و هم searching میزنه. توی setting-about- modem firimware هم سفید هست و عددی ننوشته !! لطفا راهنمایی کنین. ممنون

شما گوشیتون رو یک بار ریست شبکه بکنید اگه نشد ریستارت کامل کنید و اگه نشد چاره ای جز ریستور کردن به 8.4.1 یا 9 ندارید.

نظر

نوشته اصلی توسط rezaalavi نمایش پست ها
      شما گوشیتون رو یک بار ریست شبکه بکنید اگه نشد ریستارت کامل کنید و اگه نشد چاره ای جز ریستور کردن به 8.4.1 یا 9 ندارید.
      ریست شبکه کردم فایده نداشته. چون modem firimware نداره میترسم ریستور کنم و دیگه بالا نیاد اصلا

نظر

اگه مشکلتون حل نشه چاره ای نیست جز رسیک کردن!

نظر

نوشته اصلی توسط rezaalavi نمایش پست ها
          اگه مشکلتون حل نشه چاره ای نیست جز رسیک کردن!
          امروز به یک تعمیرکار نشون ام گفت که مشکل آی سی بیسبان هست و باید عوض بشه. :/

نظر

نوشته اصلی توسط alinichenko نمایش پست ها
            امروز به یک تعمیرکار نشون ام گفت که مشکل آی سی بیسبان هست و باید عوض بشه. :/
            شما اگه گوشیت باز نشده بهتره باز نکنی گوشیو به نظرم، من باز کردم تجربشو دارم گوشی مشکل ویبره داشت نمیزد، وقتی تعمیرش کرد آنتن دهی وایرلس 3 متر شده بود فقط تو همون اتاقی که مودم بود جواب میداد! به ریسمون پوسیده این تعمیرکارامون هم نمیشه چسبید!
            بازم صبر کن شاید دوستان اطلاعی داشته باشن راهنمایی کنن

نظر

salam mitune az baseband bashe vali base band ghabele taviz nist gushi shoma faghede imei hast va behtare restor anjam beshe ta ba moshakhas shodane error(47 ya 1) moshkel bartaraf beshe

نظر

دوست عزیز دستگاه شما no IMEI شده که این مشکل می تواند مربوط به بیس باند باشد ویا مشکل از جای دیگری باشد شما ترجیحا دستگاه رو ریستو نکنید و تشریف بیارید دفتر سایت جهت بررسی بیشتر.
                www.i-phone.ir
                !Square the circle

تلگرام:
                ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                X