اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قابلیت های مخفی در iOS 9 را می توانید در این تاپیک مشاهده کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با سلام و خسته نباشد
    ویندوز ده روی سیستم خود نصب کردم و بعد از نصب دیگه امکان انتقال برنامه که روی گوشی آبدیت می کنم را به ایتونزر ندارم گزینه دیوایس و مرحله سینک می زنم ولی برنامه ابدیت شده روی دیوایس بع ایتونز را ندارم لطفا کمک فرمایید
    نظر

نوشته اصلی توسط vtanha نمایش پست ها
      با سلام و خسته نباشد
      ویندوز ده روی سیستم خود نصب کردم و بعد از نصب دیگه امکان انتقال برنامه که روی گوشی آبدیت می کنم را به ایتونزر ندارم گزینه دیوایس و مرحله سینک می زنم ولی برنامه ابدیت شده روی دیوایس بع ایتونز را ندارم لطفا کمک فرمایید
      متاسفانه این امکان در نسخه 9 از طرف اپل بسته شده اخبارش داخل سایت هم هست سرچ کنید پیدا میکنید

نظر

نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
        متاسفانه این امکان در نسخه 9 از طرف اپل بسته شده اخبارش داخل سایت هم هست سرچ کنید پیدا میکنید
        خوب اگه اينطور باشه كه خيلي بده...![emoji19]

نظر

نوشته اصلی توسط nima250n نمایش پست ها
          خوب اگه اينطور باشه كه خيلي بده...![emoji19]
          بله خيلي بده
          اميدوارم اپل اينبار دست از لج بازي برداره و برطرف بشه مشكل

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

لطفا به نام تاپیک توجه فرمایید و سوالات خودتون رو در بخش مربوطه بپرسید
            ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

News واسه من خیلی راحت کار می‌کنه، تعجب می‌کنم دوستان دچار مشکل شدن...

نظر

نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                لطفا به نام تاپیک توجه فرمایید و سوالات خودتون رو در بخش مربوطه بپرسید
                البته حذف ويژگي انتقال برنامه ها هم قابليت iOS 9 هست منتهي منفي |

نظر

خیلی وقت ها شده یه چیزی رو توی سافاری پیدا کردین ولی اون لحظه به کارتون نمیاد و برای زمان دیگه مثلا وقتی رسیدین خونه و یا از خونه خارج شدین به کارتون میاد!
                  کاری که باید بکنید :
                  روی اون صفحه سافاری که هستین یه سیری بگید :
                  Remind Me About This
                  و یا
                  Remind me about this when I get home
                  یا
                  Remind me about this tommorow
                  یا
                  when I leave home
                  یا غیره به همین صورت و پس از این داخل اپ REMINDER ای او اس این مورد به همراه لینک سافاری سیو میشه و حتی میتونید در قسمت ادیت همین ریمایندری که ایجاد شده بگید از چه شعاعی از خونه خارج شدم به من ریمایند کن و غیره ...

در ضمن این قابلیت مختص سافاری نیست و با اکثر اپ های خود iOS کار میکنن و همینطور اپ هایی که با ویژگی Deep Linking آپدیت شدند مثل آخرین ورژن imdb

=========================================

قابلیت بعدی حالت لند سکیپ در اپلیکیشن Health هست برای جزئیات بیشتر.

قابلیت بعدی تصویر دار شدن مود Swipe ها در اپ Mail هست.

قابلیت بعدی اینه که زمانی که هدفون رو به ای دیوایس وصل میکنید در قسمت لاک اسکرین اپ Music حالت آماده به اجرا میگیره و در App Switcher هم در قسمت پایین Source ای دارین با اون به آهنگ یا پادکست یا هرچی گوش میدین اضافه شده که با بالا کشیدن اون میتونید مستقیم وارد اپ بشین در ضمن این قابلیت فقط با هدفون سیم دار فعال نمیشه و هدست بلوتوث و حتی زمانی که با USB یا بلوتوث به سیستم پخش ماشین یا Hi-Fi خونه وصل بشه میاد.

قابلیت فوق العاده بعدی WiFi Assist هست که اگر On کنیدش زمانی که از اینترنت WiFi ضعیف یا کم انتن یا سرعت پایین استفاده میکنید ای اواس ۹ اینترنت ۴جی یا ۳جی سیم کارت رو به کمک WiFi بیاره تا سرعت بالاتر بره

بازم چیزی پیدا کردم میگم
                  مدیران اگه صلاح بدونن بذارن پست اول

ویرایش توسط Mohiwoods : https://i-phone.ir/forums/member/81151-mohiwoods در ساعت 26-09-2015, 11:03 PM

نظر

چند تا قابليت جالب رو الان متوجه شدم...
                    زوم كردن هنگام پخش فيلم هاي ضبط شده...
                    در گالري عكس هنگام انتخاب عكسها ميشه دستمونو رو عكسا بكشيم تا به حالت انتخاب در بيان...

نظر

با تشکر پس ربطی به ویندوز ده ندارد و مشکل خود ای او اس 9 می باشد ؟

- - - - - - - - - -

با تشکر پس ربطی به ویندوز ده ندارد و مشکل خود ای او اس 9 می باشد ؟

نظر

به ويندوز 10 هيچ ربطي نداره از اين جهت نگران نباشيد

نظر

صبر کنید ..
                        X