اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باگ واقعا جالبي كه من تو ايپدم ديدم اينه كه وقتي تو بازي هاي انلايني مثل كلاش اف كلان و هاي دي هستي بعد از مدتي نامعلوم صفحه بازي فريز ميشه و استپ كامل ميشه بايد حتما از مولتي تسكينگ و بازي مربوطه خارج بشي تا به حالت عادي برگرده البته در اين مدت كم كه اپديت كردم بيش از شش الي هفت بار شاهد اين موضوع بودم.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط temp759 نمایش پست ها
      دوست عزیز من هم کاملا با شما موافقم. آیفون 5 با iOS 6 بسیار سریع و چالاک بود.
      من چندین بار با اپل چت کردم و خیلی از مشکلات (از جمله تاخیر تماس، انیمیشن های زمان بر، لگ ها و ... ) را براشون بیان کردم. بعضی ها رو پذیرفتند و گفتند که به مهندسین منتقل می کنیم. ولی نتیجه چندان رضایت بخش نبود، یعنی آپدیت های جدید خیلی از مشکلات قبلی رو حل نکرد.

اپل در مورد iOS 9 ادعا کرده بود که اون رو برای دیوایس های 5 و 4s بهینه خواهد کرد اما این اتفاق نیفتاد.
      اصلا من این حرف اپل رو قبول ندارم همون موقع هم که اینو گفت که برای دیواسهای قدیمی بهینه میکنه من خندم گرفت چون حتا از ایفون ۶پلاسمم رازی نبودم از روزه اول پر از لگ در ستینگ و قسمت فون بود چه برسه دستگاههای قدیمی.از ته دل میخام مایکروسافت یه گوشی بده اپل رو پودرکنه حده اقل این سیاست یا ضعفشو از بین ببره شاید ما هم بتونیم از ایفون دل بکنیم چون اونقدری که ما دوسش داریم اون به خواسته ما توجه نمیکنه و به فکره جیبشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط yekdost نمایش پست ها
        باگش چطوریه میشه دقیق توضیح بدید
        1. یه فولدر رو باز و بسته کنید و به گوشه ها دقت کنید
        کوچیک و بزرگ میشه

2. دیالر باز کنید
        یه عدد وارد کنید
        ایکون مثبت بالا سمت چپ بزنید
        کریت نیو کانتکت بزنید
        صفجه جدید که باز شد بدون این که کانکت سیو کنی، صفحه رو خاموش کن و روشن کن و کد رو بزن
        وارد همین صفحه میشه
        اما میبینید صفحه لاک اسکرینتون هنوز دیده میشه

!!!

عجیب ترین باگ باقی مونده بعد از یک ساله

نظر

• نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
          باگ واقعا جالبي كه من تو ايپدم ديدم اينه كه وقتي تو بازي هاي انلايني مثل كلاش اف كلان و هاي دي هستي بعد از مدتي نامعلوم صفحه بازي فريز ميشه و استپ كامل ميشه بايد حتما از مولتي تسكينگ و بازي مربوطه خارج بشي تا به حالت عادي برگرده البته در اين مدت كم كه اپديت كردم بيش از شش الي هفت بار شاهد اين موضوع بودم.

اگر اپدیت این برنامه هاتون نیومده ، احتمالاً با بروزرسانی برنامه ها جهت سازگاری با ios9 مشکلات برطرف بشه ،

نظر

• نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
            اگر اپدیت این برنامه هاتون نیومده ، احتمالاً با بروزرسانی برنامه ها جهت سازگاری با ios9 مشکلات برطرف بشه ،
            بله نظر شما متين اما از نسخه هاى بتا ٧ تا ٩ تا نسخه هاي اصلي اين ورژن ها من اين بازي ها رو نصب كردم و مشكلي نداشتم چرا بايد تو نسخه اصلي ٩ اين مورد پيش بياد .

نظر

• نوشته اصلی توسط club2energy نمایش پست ها
              1. یه فولدر رو باز و بسته کنید و به گوشه ها دقت کنید
              کوچیک و بزرگ میشه

2. دیالر باز کنید
              یه عدد وارد کنید
              ایکون مثبت بالا سمت چپ بزنید
              کریت نیو کانتکت بزنید
              صفجه جدید که باز شد بدون این که کانکت سیو کنی، صفحه رو خاموش کن و روشن کن و کد رو بزن
              وارد همین صفحه میشه
              اما میبینید صفحه لاک اسکرینتون هنوز دیده میشه

!!!

عجیب ترین باگ باقی مونده بعد از یک ساله
              تاييد ميشه

نظر

• تو ios9 تو ليست تماس گيرنده ها يه كانتكت كهبيشتر از دوتا شماره سيو شده توش چرا ابي نميشه شماره اي كه تماس گرفته!!!!!!

نظر

• تو نوتيفيكيشن بالا همه ي رويدادا با هم بسته ميشن قبلاً تك تك بسته ميشدن

نظر

• والپيپرها خيلي تغيير كردن

نظر

• نوشته اصلی توسط razzar نمایش پست ها
                      تو نوتيفيكيشن بالا همه ي رويدادا با هم بسته ميشن قبلاً تك تك بسته ميشدن

قبلا رویداد ها براساس اپلیکیشن های مختلف ردیف می شدند اما حالا براساس روز
                      به نظرم اینجوری بهتره
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

دوستان شما مثله اينكه توقعتون از اپل بيش از حد بالاس والله اندرويد ٥ رو همين هفته پيش رو يه گوشي سوني T2 Ultra نصب كرديم يعني گوشي در حدي داغون شد كه اصلا نميشد باهاش كار كرد خواهرم اينقدر عصبي شد كه كلا گوشيو انداخت تو جعبش!! خوب عزيز شمايي كه اينقدر رو اين چيزا حساسي واسه چي فيدبك نديده سريع اپديت ميكنين؟ خوب شما كه اينقدر ريز بيني كلا بزار نسخه كامل بهينه شدش بياد بعدا اپ كن! تو همه ي ورژن هاي ios اولين ورژن داراي مشكلاتي جزيي هست حتي من به شخصه تو ios 6 مشكل كرش شدن زياد مسيج و ايميل داشتم كه خيلي زياد هم كرش ميخوردم اما خوب اينقدر ديگه نظرات بچه گونه نداديم مايكرو بياد اپل رو پودر كنه و اندرويد خداس و اپل هيپنوتيزم ميكنه و روزاي سختي سپري ميكنه!! اقا جان الان درسته تو بعضي چيزا مشكل يا لگ ديده ميشه اما تو ايفون ٤اس بسيار عالي و روونه! اصلا كندي احساس نشده تو ايفون هاي ٦پلاس و ٥اس اين كندي و لگ ها هست كه اونم رفع ميشه به زودي خواهشا اينقدر موضوع رو گنده نكنيد مورده تمسخره بقيه قرار بگيريم!!!

Sent from my iPhone 6 Plus Tapatalk HD

نظر

• دوستان هنوز میشه برگشت به 8.4.1؟

نظر

• بله ميشه..

نظر

• نوشته اصلی توسط saman_071 نمایش پست ها
                              بله ميشه..

تا کی مهلت هست؟ اعلام نکردن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                                من تو ٨.٤.١ بك اپ بگيرم ريستور كنم به ٩ بكاپامو برنامه هام بر نميگرده!؟؟؟اما از ٧ به ٨ كه مكشلي نبود و هيچ چيزيمو از دست ندادم ولي ٢-٣ نفر اينجا گفتن طاهرا برنامه هاشون بر نگشته!خيلي واسم مهمه و هميشه بك اپهاي ريز به ريز و دقيق اپلو به همه ميگفتم چقدر خوبه ولي نظرارو خوندم ترسيدم!!
                                چون من احتمالا ٦ اس هم بخوام بگيرم ميخوام از اين گوشيم بك اپ بگيرم رو اون برگردونم نميخوام هيچ چيزم پاك شه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
                                دوستان نطر بدين

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X