اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خب دوستان بعد از تست فریمور 9 روی ایفون 6 تجربه شخصی خودم رو در میون میگذارم :

1- مصرف باتری بهبود داشته...مدیریت اپلیکیشن ها و زمان های استفاده از اونها به خوبی انجام میشه
    2- سرعت گوشی بسیار روون و بدون لگ مشاهده کردم..
    3- فونت گوشی تغییر داشته که به نظرم الان برای خواندن متن و مطالعه بهتر شده و ارتباط خوبی رو باهاش میشه بر قرار کرد.
    4- مولتی تسکینگ روون و عالی اجرا میشه و انیمشن جدید اون زیباتر و مناسب تر هست به نظرم
    5-رابط سیری زیباتر شده و البته سریع تر
    6-قسمت icloud drive که بر روی هوم اسکرین اضافه میشه خیلی کاربردیه... در صورت داشتن اینترنت مناسب نیاز من به چنتا از برنامه های جانبی جهت مشاهده و ذخیره فایل رو بر طرف کرد.
    7-میتونید ایتم های Assistive touch رو حالا به انتخاب خودتون بچینید.. اضافه کنید و تغییر کاربری بدین که برای من بسیار کارامد و مفید بود.
    8-در مسیج حالا عکس مخاطبین رو میبینید کنار اسمشون..
    9- کنترل سنتر و نوتیفیکیشن سنتر با سرعت و روونی عالی با بالا و پایین کشیده میشن و لگی مشاهده نشده..
    10-قسمت سرچ واقعا عالی و کار امد شده.. بدون اغراق میگم این قسمت برای کسانی که از سرچ استفاده میکنن واقعا خوب عمل میکنه... میتونید از همونجا پیغام بدین یا تماس بگیرین و بعد از اون با گزینه back به منوی قبلی برگریدن... در کل سرعت کار با دیوایس در صورت شناخت امکانات ios 9 به طرز محسوسی بالا میره

نظر نهایی... بعد از ریستور به این فریمور و تست کامل اون با اطمینان میگم که کاملا ارزش اپدیت داشت... نسخه کاملا سریع و بدون لگ و با مصرف باتری خوبی اجرا میشه.. امکانات مفید و لازم نیازی بهش اضافه شده که کار با ایفون رو لذت بخش تر میکنه..

تنها نکته باقی مونده اینکه سوالی دارم... و اون اینکه حجم گوشی رو زده 11.9 گیگ... مگه این نسخه قرار نبود کاهش حجم داشته باشه؟ این که همون حجم فریمور 8 هست برای ایفون 16 گیگی؟ دوستانی که ایفون 16 گیگ دارن بعد از اپدیت لطفا حجم گوشی خودشون رو بگن..

نظر

• نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
      خب دوستان بعد از تست فریمور 9 روی ایفون 6 تجربه شخصی خودم رو در میون میگذارم :

1- مصرف باتری بهبود داشته...مدیریت اپلیکیشن ها و زمان های استفاده از اونها به خوبی انجام میشه
      3- فونت گوشی تغییر داشته که به نظرم الان برای خواندن متن و مطالعه بهتر شده و ارتباط خوبی رو باهاش میشه بر قرار کرد.
      4- مولتی تسکینگ روون و عالی اجرا میشه و انیمشن جدید اون زیباتر و مناسب تر هست به نظرم
      6-قسمت icloud drive که بر روی هوم اسکرین اضافه میشه خیلی کاربردیه... در صورت داشتن اینترنت مناسب نیاز من به چنتا از برنامه های جانبی جهت مشاهده و ذخیره فایل رو بر طرف کرد.
      7-میتونید ایتم های Assistive touch رو حالا به انتخاب خودتون بچینید.. اضافه کنید و تغییر کاربری بدین که برای من بسیار کارامد و مفید بود.
      9- کنترل سنتر و نوتیفیکیشن سنتر با سرعت و روونی عالی با بالا و پایین کشیده میشن و لگی مشاهده نشده..
      10-قسمت سرچ واقعا عالی و کار امد شده.. بدون اغراق میگم این قسمت برای کسانی که از سرچ استفاده میکنن واقعا خوب عمل میکنه... میتونید از همونجا پیغام بدین یا تماس بگیرین و بعد از اون با گزینه back به منوی قبلی برگریدن... در کل سرعت کار با دیوایس در صورت شناخت امکانات ios 9 به طرز محسوسی بالا میره

نظر نهایی... بعد از ریستور به این فریمور و تست کامل اون با اطمینان میگم که کاملا ارزش اپدیت داشت... نسخه کاملا سریع و بدون لگ و با مصرف باتری خوبی اجرا میشه.. امکانات مفید و لازم نیازی بهش اضافه شده که کار با ایفون رو لذت بخش تر میکنه..

تنها نکته باقی مونده اینکه سوالی دارم... و اون اینکه حجم گوشی رو زده 11.9 گیگ... مگه این نسخه قرار نبود کاهش حجم داشته باشه؟ این که همون حجم فریمور 8 هست برای ایفون 16 گیگی؟ دوستانی که ایفون 16 گیگ دارن بعد از اپدیت لطفا حجم گوشی خودشون رو بگن..
      دوست عزيز منظوره اپل كاهش حجم درخواستي هنگام آپديت كردنه مثلا قبلا ios 8 موقعي كه به صورت ota اپديت ميكردين ٤/٥ گيگ فضا خالي ميخواست كه تو آيفوناي ١٦ گيگ خيليا به مشكل بر ميخوردن كه الان با اين كار ديگه مشكله كمبوده فضا هنگام اپديت خيلي بهتر شده

Sent from my iPhone 6 Plus Tapatalk HD

نظر

• دوستاني كه ميگن لگ دارن،كند شده و.... خوب عزيزان اين اولين ورژن ios 9 هستش و اين لگ و گيرا طبيعيه تو همه ي ورژن ها هميشه اولين ورژن داراي مشكلات كمي هستش كه با اپديت هاي بعدي هي بهتر و بهتر ميشه پس خواهشا اينقد نگيد اپل هيپنوتيزم بكنه و اندرويد خداس و... من به شخصه خودم به هيچ عنوان با آندرويد كنار نميام اصلا حسه راحتي توش ندارم انگار همه چي درهمه توش كلا اكوسيستمه اپل رو با هيچي عوض نميكنم البته اينم بگم كه تو خانواده هم اندرويد هست هم وينفون ولي با اينكه با اونا كار كردم خيلي زيادم كار كردم اما اصلا نتونستم باهاشون كنار بيام پس خواهش ميكنم اگه از اپل و ios خوشتون نمياد حداقل به ميليون ها نفر تو دنيا توهين نكنين !!!

Sent from my iPhone 6 Plus Tapatalk HD

نظر

• سلام منم آيفون ٦ دارم مدت زمانشو يك ساعت گذاشته

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
            خب دوستان بعد از تست فریمور 9 روی ایفون 6 تجربه شخصی خودم رو در میون میگذارم :

منم مث شما ١١.٩ گيگ

نظر

كاش اپل يه فكري به حال آپديتهاي نرم افزارا تو اپ استور مي كرد
              برا آپديت هر نرم افزار بايد تقريبا حجم كل نرم افزار دانلود بشه كه اين واقعا برا ما كه وضعيت اينترنتمون داغونه يكم سنگينه

نظر

• دوستان مشكل جالبي برخوردم الان
                تا ٥ دقيقه پيش همه چي خوب بود ولي الان كه دارم با گوشي كار ميكنم افكت هايي كه مثلا تو مولتي تسنيك يا سوييج بين اپهاي مختلف نشون ميداد رفت و با خاموش روشن درست شد!!!

نظر

يه مشكل ديگه كه باش مواجه شدم و صد در صد مشكلم هست در اين ورژن اينه كه وقتي assistivetouch فعال باشه و شما از صفحه اسكرين شات بگيرينassistivetouch حذف نميشه

فعلا مشكلات داره يكي يكي خودشو نشون ميده
                  ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 18-09-2015, 09:08 AM

نظر

اما من همچين مشكلي رو ندارم.

هم ايفون هم ايپد
                    ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 18-09-2015, 09:16 AM

نظر

نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
                      اما من همچين مشكلي رو ندارم.

هم ايفون هم ايپد
                      يعني ريستورم كردم كاش ota اپ ميكردم
                      الان باز افكتها غير فعال شد نميدونم چرا
                      فكر كنم عيب از تلگرام هست وقتي تو تلگرامم اينجور ميشه[emoji42]نميدونم والا

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 18-09-2015, 09:20 AM

نظر

• با این وضعی که میبینم. اپل روزهای سختی رو داه سپری میکنه.

جالب اینجاست که گوشیها قطعات و سیستم عامل های یکسان دارند ولی مشکلاتشون متفاوته.

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                          يعني ريستورم كردم كاش ota اپ ميكردم
                          الان باز افكتها غير فعال شد نميدونم چرا
                          فكر كنم عيب از تلگرام هست وقتي تو تلگرامم اينجور ميشه[emoji42]نميدونم والا

اتفاقا من جفت دستگاهها رو به صورت ota اپديت كردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
                            اتفاقا من جفت دستگاهها رو به صورت ota اپديت كردم.

اره كاش ota اپ ميكردم
                            رو ورژن قبلي يعني ٨.٤.١ هيچ مشكلي نداشتم
                            گفتم ريستور چون سيستم عامل از نو ريخته ميشه بهتره كه انگار اشتباه فكر ميكردم

نظر

• کسی هست تو iOS 9 بتونه نرم افزارهای خریداری شده داخل گوشی رو از طریق آیتونز بتونه به کامپیوتر انتقال بده؟
                              iTunes 12.3 مک رو هم نصت کردم ولی بار نه هنگام سینک انتقال میده و نه هنگام Transfer Purchses

نظر

• سلام. چرا توى فروم موبايلستان توصيه كرده هنوز به ios 9 آپديت نكنيم؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X