اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط peyman.a نمایش پست ها
    واقعا افتضاح شده
    روی +6 کلی لگ داره,اعصاب آدمو خورد میکنه
    مولتی تسکین هم 8.4.1 راحتر بود
    خیلی نرم افزارا هنوز باهاش مچ نیستن
    این همه ادعا کرد همین بود.....[emoji26][emoji22]
    يعني چون فقط واسه شما اونم معلوم نيست به چه دليلي اينطوري شده اپل افتضاح كرده!!!!!!؟؟؟؟؟؟

من تو خونه سه تا پلاس دارم همه درست كار ميكنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نظر

• ظاهرا کسایی که ریستور کردن بیشتر مشکل دارن
        من از دیروز تا حالا پنج تا دستکاه رو با ota آپدیت کردم، همه بدون مشکل کار می کنن
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• تاکنون، مهمترین باگ ها و اشکالات فنی که در عملکرد آی او اس ۹ یافت شده اند، این ها هستند:

نرم افزار Messages

بدلایل نامعلومی نرم افزار پیام رسانی در آی او اس ۹ کند و سنگین است. تعدادی از انیمیشن ها بدرستی اجرا نمیشوند و نواحی خاصی از رابط کاربری، با افت فریم مواجهند.

بخش کنترل سنتر

مشکل عدم روان بودن این بخش از آی او اس ۸ به آی او اس ۹ نیز سرایت کرده است. درواقع وقتی کنترل سنتر را به بالا میکشید، آنطور که باید روان و نرم اجرا نمیشود و در حرکت آن، لگ دیده میشود.

مرورگر سافاری

اگر در آیپد ایر ۲ (بیشتر باگ های آی او اس ۹ در آیپد ایر ۲ گزارش شده است) سعی کنید به یک تب مخفی یا همان Incognito منتقل شوید، ممکن است باعث متوقف شدن سافاری و هنگ کردن آن بشود. برای ادامه‌ی کار باید به هوم اسکرین برگردید و دوباره سافاری را باز کنید تا بعد از چند ثانیه، دوباره بتوانید با آن کار کنید.

کیبوردهای فیزیکی برای آیپد

در آی او اس ۸ میتوانستید با فشردن دکمه‌ی خاصی بر روی کیبوردهای بلوتوثی، صفحه‌ی آیپد را روشن کنید، درحالیکه در آی او اس ۹ این قابلیت غیرفعال است. البته ممکن است این ایراد بسیار کوچک به نظر برسد، اما برای خیلی از کاربران، استفاده از این قابلیت بسیار مهم است.

نرم افزار تنظیمات (Settings)

گاهی اوقات وقتی آی او اس ۹ را باز میکنید، نصف لیست به سمت پایین اسکرول شده است و گزینه های اول لیست قابل مشاهده نیستند. این مشکل در آی او اس ۸ نیز وجود داشته است و مشخص نیست آیا یک مشکل است یا اپل مخصوصا آنرا در تنظیمات قرار داده است.

کیبورد

وقتی میخواهید نمای کیبورد را از حالت افقی به حالت عمودی عوض کنید (با چرخاندن آیفون یا آیپد)، کیبورد به طور کاملا واضحی دچار لگ میشود و یک افت فریم اساسی مشاهده میشود. این مشکل بخصوص بر روی آیپد بیشتر قابل مشاهده است.

ویجت ها

ویجت مربوط به نرم افزار تقویم، اتفاقات و برنامه های زمان بندی شده را نشان نمیدهد. گاهی نیز رویدادهای مربوط به ۲۴ ساعت آینده نمایش داده نمیشوند.

بخش جستجو

گاهی اوقات کادر جستجو با کندی بسیاری باز میشود و حتی چند ثانیه طول میکشد تا بتوانید در کادر آن جستجویی را انجام دهید. همچنین در بخش نرم افزارهای پیشنهادی نیز، آیکون اپلیکیشن ها با سایزهای متفاوتی نشان داده میشود و گاهی اوقات نیز به حالت بلوری در می‌آیند.

عدم اتصال به شبکه‌ی ۴G و LTE ایرانسل

در آی او اس ۹، کاربران ایرانی نمیتوانند به شبکه‌ی ۴G و LTE متصل شوند و ایرانسل نیز این موضوع را تایید کرده است و در پیامی رسمی اعلام کرده است که بدلیل مشکلات فعلی، بهتر است کمی صبر کنید تا ایرادات برطرف شوند و فعلا به آی او اس ۹ آپدیت نکنید. ایرانسل اعلام کرده است که به زودی این مشکل را برطرف خواهد کرد و اطلاع رسانی درباره‌ی آن نیز انجام خواهد شد.

نظر

• تاکنون، مهمترین باگ ها و اشکالات فنی که در عملکرد آی او اس ۹ یافت شده اند، این ها هستند:

نرم افزار Messages

بدلایل نامعلومی نرم افزار پیام رسانی در آی او اس ۹ کند و سنگین است. تعدادی از انیمیشن ها بدرستی اجرا نمیشوند و نواحی خاصی از رابط کاربری، با افت فریم مواجهند.

بخش کنترل سنتر

مشکل عدم روان بودن این بخش از آی او اس ۸ به آی او اس ۹ نیز سرایت کرده است. درواقع وقتی کنترل سنتر را به بالا میکشید، آنطور که باید روان و نرم اجرا نمیشود و در حرکت آن، لگ دیده میشود.

مرورگر سافاری

اگر در آیپد ایر ۲ (بیشتر باگ های آی او اس ۹ در آیپد ایر ۲ گزارش شده است) سعی کنید به یک تب مخفی یا همان Incognito منتقل شوید، ممکن است باعث متوقف شدن سافاری و هنگ کردن آن بشود. برای ادامه‌ی کار باید به هوم اسکرین برگردید و دوباره سافاری را باز کنید تا بعد از چند ثانیه، دوباره بتوانید با آن کار کنید.

کیبوردهای فیزیکی برای آیپد

در آی او اس ۸ میتوانستید با فشردن دکمه‌ی خاصی بر روی کیبوردهای بلوتوثی، صفحه‌ی آیپد را روشن کنید، درحالیکه در آی او اس ۹ این قابلیت غیرفعال است. البته ممکن است این ایراد بسیار کوچک به نظر برسد، اما برای خیلی از کاربران، استفاده از این قابلیت بسیار مهم است.

نرم افزار تنظیمات (Settings)

گاهی اوقات وقتی آی او اس ۹ را باز میکنید، نصف لیست به سمت پایین اسکرول شده است و گزینه های اول لیست قابل مشاهده نیستند. این مشکل در آی او اس ۸ نیز وجود داشته است و مشخص نیست آیا یک مشکل است یا اپل مخصوصا آنرا در تنظیمات قرار داده است.

کیبورد

وقتی میخواهید نمای کیبورد را از حالت افقی به حالت عمودی عوض کنید (با چرخاندن آیفون یا آیپد)، کیبورد به طور کاملا واضحی دچار لگ میشود و یک افت فریم اساسی مشاهده میشود. این مشکل بخصوص بر روی آیپد بیشتر قابل مشاهده است.

ویجت ها

ویجت مربوط به نرم افزار تقویم، اتفاقات و برنامه های زمان بندی شده را نشان نمیدهد. گاهی نیز رویدادهای مربوط به ۲۴ ساعت آینده نمایش داده نمیشوند.

بخش جستجو

گاهی اوقات کادر جستجو با کندی بسیاری باز میشود و حتی چند ثانیه طول میکشد تا بتوانید در کادر آن جستجویی را انجام دهید. همچنین در بخش نرم افزارهای پیشنهادی نیز، آیکون اپلیکیشن ها با سایزهای متفاوتی نشان داده میشود و گاهی اوقات نیز به حالت بلوری در می‌آیند.

عدم اتصال به شبکه‌ی ۴G و LTE ایرانسل

در آی او اس ۹، کاربران ایرانی نمیتوانند به شبکه‌ی ۴G و LTE متصل شوند و ایرانسل نیز این موضوع را تایید کرده است و در پیامی رسمی اعلام کرده است که بدلیل مشکلات فعلی، بهتر است کمی صبر کنید تا ایرادات برطرف شوند و فعلا به آی او اس ۹ آپدیت نکنید. ایرانسل اعلام کرده است که به زودی این مشکل را برطرف خواهد کرد و اطلاع رسانی درباره‌ی آن نیز انجام خواهد شد.

نظر

• من دیشب از طریق خود گوشی ابدیت کردم . خوب خیلی امکانات جالبی امده .... اما گوشی من لگ میزنه . وقتی کسی هم بهم زنگ میزنه و یا من زنگ میزنم صدا نمیره !!!! کسی از دوستان با این مشکل رو به رو شده ؟ راه حلی داره تا درست بشه ؟ ایفون 6

نظر

• تنها موردي كه منو خوشحال كرد در ios9 حالت low power mode بود..
                مصرف باتري در هر يوزر متفاوت هست اين نظر من شخصيه
                براي من اينطوري بود كه در يه بار از صد تا صفر و اتصال گوشي به شارژ شاهد ١.٥ ساعت كارايي بيشتر گوشي بودم فقط همين

نظر

• تمامي مشكلاتي كه دوستمون كاكا٥٠٠ اشاره كردن من باهاشون درگيرم..
                  ايفون ٦ ابديت بوسيله ota

نظر

• سلام
                    آیفون 6 همراه اول lte به راحتی جواب می ده و بدون مشکل هستش
                    فایل های پیوست شده

نظر

• دوستان همیشه اوایل که ای او اس جدید میاد یسری مشکلات وجود داره و به تدریج حل میشه لطفا اینقدر نگید گند زده و فلان شده و ...

نظر

• مطمئن باشید اپدیت جدید کمتر از یک ماه دیگه میاد
                        اپل منتظر فیدبک ها هستش

نظر

• من داشتم ریستور میکردم که ایتونز ارور 14 داد و وسط ریستور موندو قطع شد
                          راه حلش چیه؟چیکار کنم؟

نظر

• متاسفانه برنامه اوپن *** هم عملا هيچ صفحه اي باز نميكنه دوستان تست كنن ببينن واسه اونها هم همينطوره؟

نظر

• واسه من اپدیت شد
                              اما مشکل زیاد داره
                              تو تلگرام مثلا انیمیت نیست. ینی از یک چت میام بیرون یه دفه میاد بیرون
                              یا تو وابیر ک میرم 3 4 ثانیه صفحه سیاه میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط navid 007 نمایش پست ها
                                یکم دیگه رو ایفون 5 نصب میکنم با ایتونز نتیجه رو میگم!
                                من از وقتی که اپدیت کردن به 9 (با ایتونز و شیفت ریستور - بدون برگردوندن بک اپ ((فقط از ایکلود شماره هام ساین شدن))))
                                مشکلی ندارم اولاش یکم لگ داشت که بعد یکم کار کردن درست شد!
                                خدارو شکر مشکلی ندارم!
                                من مولتی تسکینگ 7 رو بیشتر دوس داشتم!

نظر

صبر کنید ..
                                X