اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

2 تلگرام روی گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوتا برنامه هستن كه دقيقا شبيه تلگرام هستن، حتي چيزاي بيشتري هم دارن، با اين برنامه ها شما توي تلگرامي فقط محيطش فرق ميكنه، ميتونيد توي گروه ها و كانال هاي تلگرام عضو بشيد و استيكر و عكس متحرك ذخيره كنيد و چتاي توي تلگرامتون رو توي اين دو برنامه ادامه بدين، برنامه ي loopy خيلي برنامه ي خوبيه، از تلگرام شخصي سازيش بيشتره و دسترسي اسون تري به اطلاعات چتاتون دارين يا حتي ميتونيد چتاتونو دسته بندي كنيد و روشون قبل اثر انگشت بزاريد، يا حتي كل برنامه رو با اثر انگشت قفل كنيد، برنامه ي بعدي telepal هستش كه تفاوت چنداني با تلگرام نداره حتي يكم مشكل هم داره ولي باز هم كارايي خوبي داره، با اين برنامه ها شما ميتوني ستا تلگرام همزمان با ستا شماره ي مختلف داشته باشي، اين برنامه ها همه ي مخاطبيني رو كه هم توي گوشي و هم توي تلگرام داريد رو براتون مياره

نظر

نوشته اصلی توسط Bahram248 نمایش پست ها
      دوتا برنامه هستن كه دقيقا شبيه تلگرام هستن، حتي چيزاي بيشتري هم دارن، با اين برنامه ها شما توي تلگرامي فقط محيطش فرق ميكنه، ميتونيد توي گروه ها و كانال هاي تلگرام عضو بشيد و استيكر و عكس متحرك ذخيره كنيد و چتاي توي تلگرامتون رو توي اين دو برنامه ادامه بدين، برنامه ي loopy خيلي برنامه ي خوبيه، از تلگرام شخصي سازيش بيشتره و دسترسي اسون تري به اطلاعات چتاتون دارين يا حتي ميتونيد چتاتونو دسته بندي كنيد و روشون قبل اثر انگشت بزاريد، يا حتي كل برنامه رو با اثر انگشت قفل كنيد، برنامه ي بعدي telepal هستش كه تفاوت چنداني با تلگرام نداره حتي يكم مشكل هم داره ولي باز هم كارايي خوبي داره، با اين برنامه ها شما ميتوني ستا تلگرام همزمان با ستا شماره ي مختلف داشته باشي، اين برنامه ها همه ي مخاطبيني رو كه هم توي گوشي و هم توي تلگرام داريد رو براتون مياره
      در كنار اين امكانات نسبي، شما دسترسي مستقيم به اون برنامه ها مي ديد. اين كار تأييد تلگرام نيست. فقط آگاه باشيد.

نظر

سلام من براي داشتن تلگرام دوم روي ايفون نرم افزار monytalk رو نصب كردم مشكلي باهش نداشتم و خوبه

نظر

سلام.من یه تلگرام پیشرفته رایگان برای ios میخوام.برنامه ایرانگرام رو دانلود کردم اما وقتی میرم تو حالت روح کار نمیکنه و برای همه ی مخاطبینم آنلاینم.من تلگرام پیشرفته رو بیشتر بخاطر حالت روح میخوام.اگه شما پیشنهادی برای رفتن به حالت روح در ios دارین لطفا بگین.خواهش میکنم راهنماییم کنین آخه خیلی برام مهم و ضروریه

نظر

حالا اگه کسی جواب مارو داد.جواب بدین دیگه

نظر

نوشته اصلی توسط naghmeh91 نمایش پست ها
              سلام گوشی من جیلبریک نشده
              از یک سایت عربی برنامه تلگرام رو روی گوشیم نصب کردم برای اینکه 2 تا تلگرام فعال کنم
              به نظرتون امنیت داره؟!
              به نطر خودتون چی؟ به نظرتون امنیت داره؟
              شما دارید از یک نرم افزار کاملا غیر استاندارد استفاده میکنید و صد در صد نمیتونید امنیت پیام های ارسالی و دریافتی رو تضمین کنید
              توصیه ی اکید میکنیم که از تلگرام های غیر از ورزن اصلی، مثل تلگراف،تلگرام نارنجی و ..... تحت هیچ شرایطی روی گوشیتون استفاده نکنید، سازنده های این نرم افزار ها اشراف کامل بر پیغام های ارسالی و دریافتی شما دارند.
              ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

صبر کنید ..
              X