اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ضعیف شدن قسمتی از تاچ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ضعیف شدن قسمتی از تاچ

سلام دوستان و لطفا سریعا جوابی با محتوای ببر پیش تعمیر کار یا بیار دفتر سایت ندید!!!
    قسمتی از lcd تقریبا در تایپ اس ام اس حول و حوش حروف a q و کلید فلش به بالا ی caps lock حساسیت خودشو از دست داده وقتی a را لمس میکنم q پرپر میزنه و گاهی هم درست میشه بعضی وقتها هم اصلان کار نمیکنه و مجبور میشم گوشیو بچرخونم و در حالت دیگر تایپ کنم
    کسی این اتفاق واسش افتاده؟
    راه حل چیه؟

خب یه بار ریستور کن:d
    به احتمال زیاد درست میشه دوست عزیز

نظر

اگر بعد از ریستور و ... درست نشد احتمال ۹۰ ٪ باید تاچ رو عوض کنی !
      2g ه گوشیت ؟

نظر

منم مثل تو شده گوشیم....تو 3.1.2 دیگه زیادی ترکیده..

نظر

آره 2 جی 8 گیگ

من هنوز رستور نکردم اما به نظر خودم سخت افزاری باشه
          یه احتمال دیگه هم میدم برچسب محافظ ال سی دی این بلا رو سر گوشی آورده باشه چون این مشکل که پیش آمد بر چسب را کندم زیرش یه ماده چسب ناک کدر و چرب مانند بود که دیده نمیشد و درست همونجایی که حساسیت کم شده تجمع داشت
          میگن کار از محکم کاری عیب میکنه!
          3.1 ام و ضربه آنچنانی نخورده چند بار به خاطر شتاب ماشین از رو داشبورد افتاده زیر پا ! همین

نظر

نوشته اصلی توسط sikhoonak نمایش پست ها
            یه احتمال دیگه هم میدم برچسب محافظ ال سی دی این بلا رو سر گوشی آورده باشه چون این مشکل که پیش آمد بر چسب را کندم زیرش یه ماده چسب ناک کدر و چرب مانند بود که دیده نمیشد و درست همونجایی که حساسیت کم شده تجمع داشت
            3.1 ام و ضربه آنچنانی نخورده چند بار به خاطر شتاب ماشین از رو داشبورد افتاده زیر پا ! همین
            اگه 2g باشه همین افتادن آروم هم میتونه باعث از کار افتادن همه یا قسمتی از تاچ بشه

نظر

اوخ اوخ..مال من که افتاده تو جوب! تازه شتاب سنجش هم ترکیده....اعصاب جا نذاشته واسم! اما اخه تو 3.1.2 بدتر شد!!! ربطی به fw نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها
                اوخ اوخ..مال من که افتاده تو جوب! تازه شتاب سنجش هم ترکیده....اعصاب جا نذاشته واسم! اما اخه تو 3.1.2 بدتر شد!!! ربطی به fw نداره؟

نه خب
                اصولا تو جوب افتادن مخرب تر از آپ دیته

نظر

اخه وقتی ورژنش 2.2.1 بود افتاد تو جوب اما سالم بود...

نظر

سلامی دوباره
                    رستور کردم جواب نداد
                    تازه با pc suite 2.7 بکاپ گرفته بودم که هیچ اطلاعاتی رستور نشد !!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط sikhoonak نمایش پست ها

اقا مگه برچسب هم تاچ رو خراب ميكنه تو رو خدا اگر ميدونين بگين كه من هم برچسب تاچمو بِكَنَم
                      تو رو خدا زود جواب بدين منتظرم
                      با تشكر

نظر

من هنوز جواب قطعی براش پیدا نکردم

نظر

از اساتید خواهش میکنم در این مورد نظر بدن که آیا برچسب برای ال سی دی آیفون مضره یا نه؟
                          چون خیلی ها از اون استفاده میکنن اگه ال سی دی رو ضعیف یا دچار مشکل میکنه بگید بکنیمش...
                          ممنون.

نظر

من حدس میزنم برچسب خوب نباشه! نمیدونم ! من که کندم مگه تو قیمت فروش چقد میخواد فرق کنه؟
                            راستی تاچ چنده؟ اصلی و قلابی داره؟ 2جی !
                            کیفیت لمس پایین نمایت ؟ سرعت تایپ ؟

نظر

سلام داداش بهترین کاری می تونی بکنی اینه که بری به قیمت حد اقل 250 تومن بفروشیش چون اگه یکم دیگه بگزره ای تاچا به صورت سری بسته شدن و بعد از یک مدت (گوش شیتون کر) به احتمال زیاد کل ردیف asdffghjkll و zxcvbnm,.همه از کار می افه و مشکل اصلی اینجاست که دیگه نمی تونی گوشیت رو از حالت slide to unlock خارج کنی و اگه کسی زنگ بزنه نمی تونی جوابشو بدی و خلاصه اون مو قع فقط 2 راه داری 150 تومن بدی بری یه lcd مثلا اصل دیگه بگیری یا اینکه 100تومن گوشیت همینجوری بدی بره

ببین اگه خاصتی تاچ رو عوض کنی من بهت پیشنهاد می کنم این کارو نکن !! چون ممکنه 1 ماه دیگه دوباره قسمتی از تاچ خراب بشه .

خلاصه من یبار تمام این اتفاق ها برام افتاده

نظر

صبر کنید ..
                              X