اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

روشن نشدن آیپد ۳

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• روشن نشدن آیپد ۳

سلام به همگی
    دوستان من آیپد ۳ دارم
    باهاش فیلملرداری کردم تا اینکه حجمش پر شد و توی قسمت یوزیج ۰ مگابایت جا نشون میداد
    توی قسمت یوزیج دیدم که نرم افزاری ۳ گیگ حجم گرفته اونرو پاک کردم ولی حجم ۳ گیگ به حجم آزاد دستگاهم اضافه تشد و همچنان نشون میداد که حجم موجودم ۰ مگابایت هست
    فکر کردم با خاموش روشن درست بشه برای همین خاموشش کردم بعد از چند دقیقه دوباره روشنش کردم ولی فقط آرم اپل توی فضای سیاه نشون داده میشه و هیچ اتفاق دیگه ای نمیوفته و دیوایس به محیط اصلی آی او اس نمیره و آرم اپل میمونه تا اینکه دگمه خاموش و هوم رو بگیرم و دستگاه رو خاموش کنم (فقط هر ده دقیقه یکبار این آرم محو میشه و صحفه کامل سیاه میشه و دوباره بعد از ۱-۲ ثانیه دوباره آرم اپل ضاهر میشه و باز هم مثل قیل دیوایس به همون شکل میمونه)
    حتی به پی سی و آیتونز هم وصلش کردم ولی مشخصه که دستگاه به پیسی وصله چون دستگاه استارت میشه و آرم اپل نشون داده میشه ولی باز هم هیچ تغییری نمیکنه و به محیط آی او اس نمیره . اصلا آیتونز هم دیوایس رو نمیشناسه که بخوام ری استور بکنم یا برنامه ای کم یا زیاد کنم به دیوایس
    میخواستم بپرسم کاریش میتونم بکنم یا باید بدم بیرون دستگاه رو
    دستگاهم سلولار هست و جیلبریک هم نشده
    ممنون میشم کمکم کنید
    ویرایش توسط ashkanshahroozy : https://i-phone.ir/forums/member/137920-ashkanshahroozy در ساعت 12-09-2015, 01:26 AM

اشکان جان شما باید برای رفع این مشکل به دفتر سایت مراجعه کنید تا دستگاهتون رو بررسی کنیم.
    www.i-phone.ir
    !Square the circle

تلگرام:
    ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
    صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
      سلام به همگی
      دوستان من آیپد ۳ دارم
      باهاش فیلملرداری کردم تا اینکه حجمش پر شد و توی قسمت یوزیج ۰ مگابایت جا نشون میداد
      توی قسمت یوزیج دیدم که نرم افزاری ۳ گیگ حجم گرفته اونرو پاک کردم ولی حجم ۳ گیگ به حجم آزاد دستگاهم اضافه تشد و همچنان نشون میداد که حجم موجودم ۰ مگابایت هست
      فکر کردم با خاموش روشن درست بشه برای همین خاموشش کردم بعد از چند دقیقه دوباره روشنش کردم ولی فقط آرم اپل توی فضای سیاه نشون داده میشه و هیچ اتفاق دیگه ای نمیوفته و دیوایس به محیط اصلی آی او اس نمیره و آرم اپل میمونه تا اینکه دگمه خاموش و هوم رو بگیرم و دستگاه رو خاموش کنم (فقط هر ده دقیقه یکبار این آرم محو میشه و صحفه کامل سیاه میشه و دوباره بعد از ۱-۲ ثانیه دوباره آرم اپل ضاهر میشه و باز هم مثل قیل دیوایس به همون شکل میمونه)
      حتی به پی سی و آیتونز هم وصلش کردم ولی مشخصه که دستگاه به پیسی وصله چون دستگاه استارت میشه و آرم اپل نشون داده میشه ولی باز هم هیچ تغییری نمیکنه و به محیط آی او اس نمیره . اصلا آیتونز هم دیوایس رو نمیشناسه که بخوام ری استور بکنم یا برنامه ای کم یا زیاد کنم به دیوایس
      ممنون میشم کمکم کنید
      دستگاهتون به dfu هم نمیره؟

نظر

اگر حوصله دارید صبر کنید تا بلکه دسگاه بتونه خودشو بیاره بالا
        منم این مشکلو داشتم
        با با بروزر داشتم روش فیلم میریختم از حجم دسگاه زد بالا ودسگاه هنگ کرد و با روشن خاموش شدنم برنگشت اخر مجبور شدم رام جدید ریختم
        راه حلش اینه که یا بتونید صبر کنید مثلا یه روز تا دسگاه خودشو بیاره بالا و یکسری از فیلمها یا فایلای حجیمو پاک کنید یا با کامپیوتر با برنامه هایی که داخل ایپدو ببینید فایل اضافرو پاک کنید یا اینکه برید ای او اس جدید
        ولی فکر کنم تو شارژ یه روز صبر کنید ارزششو داشته باشه

Sent from my WhitePhone 6 + using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
          سلام به همگی
          دوستان من آیپد ۳ دارم
          ممنون میشم کمکم کنید
          safe mode رو هم تست کردید ؟؟
          ممکنه در این حالت بتونید با safe mode بالا بیارید دستگاه رو و یک بار آخرین بکاپ آیتونز رو برگردونید تا مشکل حل بشه
          برای رفتن به safe mode قبل اینکه دستگاه رو روشن کنید دکمه ولوم مثبت رو نگه دارید بعد روشن کنید و دکمه ولوم رو همچنان نگه دارید با این کار وارد safe mode میشید
          به هر حال مشکل به احتمال زیاد نرم افزاری هست و جای نگرانی اصلا نیست
          امیدوارم مشکلتون حل بشه

نظر

روشن نشدن آیپد ۳

ممنون دوستان
            یکی دوساعت گذاشتم تو همون حالت بوت موند دیدم یه لحظه تغییر رنگ داد چند بار دکمه هوم و ... رو زدم در عین ناباوری درست شد
            ممنون از دوستان

نظر

عرض کردم تحمل کردن ارزششو داره

Sent from my WhitePhone 6 + using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
              X