اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s پلاس

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hesamjm نمایش پست ها
    سلام و ممنون از پاسختون اما من جواب دو تا سوالم رو اصلا نگرفتم و سوال اول هم کامل متوجه نشدم.
    1-اینکه فابل منیجر فایل های داخل خودشو مدیریت می کنه ینی چی؟! مثلا من یک موسیقی رو دانلود کردم و یا فایل وردی رو دانلود کردم ایا فایل منیجر بهش دسترسی داره و میتونه تغییر مثل جابجایی و تغییر نام و تغییر پسوند و.... رو بده؟؟؟
    2-با نرم افزار واسط که میدونم میشه... سوال من بدون نرم افزار واسط هست آیا مکان پذیره؟ برای مثال من جایی رفتم و میخوام گوشیو به لپتاپ دوستم وصل کنم و یک سری فایل رو جابجا کنم بدون نرم افزار واسطه امکانش هست آیا؟
    3- اینکه باتری راضی کنندست ینی چطوره مثال بزنید مثلا بدون کار سنگین چقدر جواب میده و در حالتی که باهاش ور برید و وبگردی انجام بدید و دائم در حال استفاده باشه چقدر حدودا دوام میاره.

ضمن تشکر از پاسختون اگه میشه اینا رو شفاف تر بدونم ممنون میشم

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
    خواهش میکنم. پاسخ ها واضح بود٬ ولی باز واضح تر توضیح میدم براتون

۱ - ببینید شما به عنوان مثال اگه با خود نرم افزار فایل منیجر فایلی رو دانلود کنید٬ میتونید کارهایی که گفتید رو روش انجام بدید. ولی اگر با نرم افزارهای واسط به عنوان مثال عکس یا فیلمی رو داخل دستگاه تون بریزید٬ نرم افزارهای فایل منیجر به اون دسته از فایل ها دسترسی نداره

۲ - بدون نرم افزار واسط خیر٬ نمی تونید همچین کاری انجام بدید.

۳ - در صورت استفاده زیاد٬ حدودا یک روز رو جوابگو هست. در صورت استفاده کم و معمول٬ بین دو تا سه روز روشن میمونه

نظر

دوستان كسي اطلاع داره كه چرا روي كابل لايتينگ كه تو جعبه ايفونم بود نوشته ديزاين باي اپل و غيره وجود نداره ؟

In the name of (Allah)

نظر

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s پلاس

دوست عزيزي كه راجع به باطري سوال داشت
        اين ركورد من با يكبار شارژه
        باطريش واقعا عاليه
        من با استفاده متوسط رو به زياد با واي فاي و 3g يكسره روشن و حتي وصل شدن مداوم به بلوتوث ضبط ماشينم ٢روز يكبار شارژ ميكنم

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
        ویرایش توسط dr_data_13 : https://i-phone.ir/forums/member/140916-dr_data_13 در ساعت 21-02-2016, 11:38 PM

نظر

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
          باطريش واقعا عاليه
          من با استفاده متوسط رو به زياد با واي فاي و 3g يكسره روشن و حتي وصل شدن مداوم به بلوتوث ضبط ماشينم ٢روز يكبار شارژ ميكنم

نسخه پلاس همینجوریه برای همه - فقط گوشی شما این شکلی نیست هر کسی پلاس داره باطریش همینه - معمولا 2 روز نگه میداره با توجه به دوبرابر بودن ظرفیت باطری نسبت به s معمولی

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
          باطريش واقعا عاليه

نسخه پلاس همینجوریه برای همه - فقط گوشی شما این شکلی نیست هر کسی پلاس داره باطریش همینه - معمولا 2 روز نگه میداره با توجه به دوبرابر بودن ظرفیت باطری نسبت به s معمولی

نظر

خیر برای همه اینطور نیست
            بسته به استفادتون داره
            شخصا هر شب باید شارژ کنم.

Sent from my iPhone 6s+

نظر

خیر برای همه اینطور نیست
              بسته به استفادتون داره
              شخصا هر شب باید شارژ کنم.

Sent from my iPhone 6s+

نظر

سلام. یه مدل 64 گیگش رو دارم. همه چیز فعلا خوبه. روی شارژر حساس شدم. میزنم به شارژ شاید 5-10 مین بعد شارژر داع میشه. پارت lla هست. تبدیل سر شارژر 2تا از این مشکی معمولیا استفاده کردم. یدونه از اینا که چندتا تبدیل باهم رو داره. عکسش رو میذارم. فقط میشه شما ی تبدیل خوب عکس بذارین با قیمت؟
                اون داغ شدنه طبیعیه؟
                و سوال دوم اینکه فکنم مشکل خطا تو درصد شارژ هم دارم. ای او اس 9.2.1. به اینصورت که رو گوشی درحال شارژ زده بود 17% . کابلو کشیدم.بعد تقریبا 1مین بعد که دوباره زدم بشارژ دیدم زده 19%

نظر

نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
                  سلام. یه مدل 64 گیگش رو دارم. همه چیز فعلا خوبه. روی شارژر حساس شدم. میزنم به شارژ شاید 5-10 مین بعد شارژر داع میشه. پارت lla هست. تبدیل سر شارژر 2تا از این مشکی معمولیا استفاده کردم. یدونه از اینا که چندتا تبدیل باهم رو داره. عکسش رو میذارم. فقط میشه شما ی تبدیل خوب عکس بذارین با قیمت؟
                  اون داغ شدنه طبیعیه؟
                  و سوال دوم اینکه فکنم مشکل خطا تو درصد شارژ هم دارم. ای او اس 9.2.1. به اینصورت که رو گوشی درحال شارژ زده بود 17% . کابلو کشیدم.بعد تقریبا 1مین بعد که دوباره زدم بشارژ دیدم زده 19%
                  دوست عزیز بسته به منطقه زندگی تون٬ میزان داغ شدن شارژر متفاوت هست و بیشتر محسوس به نظر میرسه. اگه تو مناطق گرم هستید٬ مسلما گرمای هوا هم باعث تشدید این حساسیت میشه. اما در حالت عادی هم وقتی گوشی رو به شارژر وصل می کنی٬ به خاطر تبادل انرژی٬ شارژر داغ میشه و این طبیعی هست و نشان از صحت و سلامت شارژر داره. در صورتی که گرم نشه٬ باید تعجب کنید.

در مورد سوال دوم هم احتمالا ۱۷ درصدی که گفتی٬ نزدیک به ۱۸ شدن بوده و وقتی زدی٬ رفته واسه ۱۸ شدن و بعدش هم ۱۹ شدن. یه مورد دیگه اینکه اوایل شارژ و وقتی از ابتدا و درصدهای پایین شروع به بالا رفتن میکنه٬ سرعتش زیاد هست و به مرور کم میشه. یعنی اوایل ممکنه تو ۱۰ دقیقه مثلا ۲۰ درصد بره٬ ولی اواخر شارژ و با نزدیک شده به ۱۰۰ درصد٬ این سرعت کاهش پیدا میکنه و ممکنه تو ۱۰ دقیقه٬ ۵ درصد بیشتر شارژ نشه. این هم طبیعی هست.

برای تبدیل٬ پیشنهاد میکنم از تبدیل های ترانس دار استفاده کنید. من خودم حدود ۴ سال میشه از این محصول دارم به عنوان تبدیل استفاده می کنم : http://www.digikala.com/Product/DKP-...-مدل-DE237

واقعا هم راضیم ازش. ترانس دار هست و عالیه. اگه مشکلی هم تو نوسان برق به وجود بیاد٬ شارژرت آسیب نمیبینه.

نظر

نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
                    اون داغ شدنه طبیعیه؟
                    دوست عزیز بسته به منطقه زندگی تون٬ میزان داغ شدن شارژر متفاوت هست و بیشتر محسوس به نظر میرسه. اگه تو مناطق گرم هستید٬ مسلما گرمای هوا هم باعث تشدید این حساسیت میشه. اما در حالت عادی هم وقتی گوشی رو به شارژر وصل می کنی٬ به خاطر تبادل انرژی٬ شارژر داغ میشه و این طبیعی هست و نشان از صحت و سلامت شارژر داره. در صورتی که گرم نشه٬ باید تعجب کنید.

در مورد سوال دوم هم احتمالا ۱۷ درصدی که گفتی٬ نزدیک به ۱۸ شدن بوده و وقتی زدی٬ رفته واسه ۱۸ شدن و بعدش هم ۱۹ شدن. یه مورد دیگه اینکه اوایل شارژ و وقتی از ابتدا و درصدهای پایین شروع به بالا رفتن میکنه٬ سرعتش زیاد هست و به مرور کم میشه. یعنی اوایل ممکنه تو ۱۰ دقیقه مثلا ۲۰ درصد بره٬ ولی اواخر شارژ و با نزدیک شده به ۱۰۰ درصد٬ این سرعت کاهش پیدا میکنه و ممکنه تو ۱۰ دقیقه٬ ۵ درصد بیشتر شارژ نشه. این هم طبیعی هست.

برای تبدیل٬ پیشنهاد میکنم از تبدیل های ترانس دار استفاده کنید. من خودم حدود ۴ سال میشه از این محصول دارم به عنوان تبدیل استفاده می کنم : http://www.digikala.com/Product/DKP-...-مدل-DE237

واقعا هم راضیم ازش. ترانس دار هست و عالیه. اگه مشکلی هم تو نوسان برق به وجود بیاد٬ شارژرت آسیب نمیبینه.

نظر

سلام دوستان من امروز از دی جی کالا یه دونه 6اس پلاس خریدم شماره سریال گوشی رو که چک میکنم اینا رو میده

Telephone Technical Support: Active
                      Your product is eligible for complimentary telephone technical support.
                      Estimated Expiration Date: June 15, 2016

------------------------------------------------------------

Repairs and Service Coverage: Active
                      Your product is covered for eligible hardware repairs and service under Apple's Limited Warranty.
                      Estimated Expiration Date: March 16, 2017

هنوز گوشی رو باز نکردم ، این یعنی گوشی قبل اکتیو شده؟ گارانتی وقایع گستر رو هم داره

نظر

زنگ زدم دی جی کالا میگه اینایی که iccid دارن سیم کارت روشون هست خود اپراتور اکتیو میکنه

جریان چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط saeed70 نمایش پست ها
                          زنگ زدم دی جی کالا میگه اینایی که iccid دارن سیم کارت روشون هست خود اپراتور اکتیو میکنه

جریان چیه؟
                          چرت گفتن کاملا دوست عزیز! اکتیو شدن ربطی به اوپراتور نداره اصلا! اوپراتور فقط آنلاک میکنه گوشی های دارای ICCID رو...

اگه هنوز گوشی رو باز نکردی و وقتی سریال رو چک می کنی نمیزنه Please Activate your device یعنی قبلا اکتیو شده... پس بده حتما

نظر

سلام دوستان
                            بنده یه آیفون خریدم و برای تست اکتیو شدن از توی سایت ها خونده بودم که برم تو سایت اپل و شماره سریال رو بزنم! یک تاریخ میاره که ازش یک سال کم کنم میشه تاریخ اکتیو شدن گوشیم. ( این حرف صحت داره؟)

و وقتی من سریال گوشیم رو میزنم و از اون تاریخ یک سال کم میکنم، تاریخش میشه برای 3 ماه آینده! :/

نظر

نوشته اصلی توسط HUGGY نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              بنده یه آیفون خریدم و برای تست اکتیو شدن از توی سایت ها خونده بودم که برم تو سایت اپل و شماره سریال رو بزنم! یک تاریخ میاره که ازش یک سال کم کنم میشه تاریخ اکتیو شدن گوشیم. ( این حرف صحت داره؟)

و وقتی من سریال گوشیم رو میزنم و از اون تاریخ یک سال کم میکنم، تاریخش میشه برای 3 ماه آینده! :/
                              درود

دوست عزیز وقتی سریال گوشی رو وارد میکنید ،روزی که گوشیتون رو اکتیور کردید رو نشون میده .
                              همچنین میگه که از همون روز به مدت یک سال گارانتی داره گوشی و 90 روز هم گارانتی تعویض یا ... (این 90 روز رو دقیقاً یادم نیست مال چی بود .)

نظر

سلام دوستان ... من بعد از 6 سال کاربر اندروید بودن بالاخره به جمع اپلی ها پیوستم و عضو این انجمن شدمو تازه میفهمم آی او اس چه قدرتیه!

دوستان عزیز حالا سوالی که دارم اینه گوشی رو وقتی باز کردم یه دونه سیم کارت اپراتور Sprint توش بود ...ولی تو سایت اپل اکتیو نشده بود ... این قضیش چیه؟؟ سیم کارت توش بوده یعنی مورد استفاده قرار گرفته بوده؟؟

بعد راجع به اکتیو شدن گوشیم من گوشیمو روشن کردم و همون توی بخش ستاپ فعال نکردم گوشیم رو ... بعد که اپل آی دی و اینا ساختم هنوز که تا هنوزه میرم تو سایت و سریال رو که وارد میکنم میزنه هنوز اکتیو نیست گوشیت ...
                                چطوری باید اکتیو کنم گوشیمو؟؟

ممنونم دوستان از همتون ... من تازه وارد هستم با اکوسیستم اپل و با کوله باری از سوال به انجمن تخصصی پیوستم

نظر

صبر کنید ..
                                X