اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s پلاس

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Aflm10 نمایش پست ها
    سلام
    من میخام 6s plus 64g از مرکز اپل ایران بگیرم.
    این حرفایی که راجبه apple care واقعی و گارانتی سرقت و نابودی و ... میزنه واقعیه؟مخصوصا apple care؟

حدودا چقدر طول میکشه که قیمت های نجومی اولیه نسبتا منطقی بشن؟ در حد 3.5تا4 میلیون تومن

بطور كلي از اينجايي كه گفتيد اطلاع ندارم و نمي تونم قضاوت كنم اما اپل چون نمايندگي نداره و اصلاً ايران رو پشتيباني نمي كنه گارانتي بي معني هست و براي گرفتن پول بيشتر از مشتري! تا حالا نديدم گارانتي براي اپل تو ايران كارايي داشته باشه!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
      بزرگ ترين برتري كه نسبت به 6 داره داره دوربين 12و رم 2 هست، به شخصه اگه جاي شما بودم اين گوشي رو نگه مي داشتم به ضررش نمي ارزه-هر سال آيفون جديد معرفي ميشه صبر مي كردم براي مدل هاي بالاتر

مگه اينا چيزاي كميه!!!!
      دوست عزيزم هر سال اپل با هر گوشي جديد تمام كاربراشو سورپرايز ميكنه شما داري با راهنمايي اشتباه اين دوستمون رو از سورپرايز اپل محروم ميكني...
      اين دو مورد هم كه گفتي فقط ظاهر ماجراست...اينقد حرفا واسه گفتن داره كه نميشه شمردشون
      الان هم عوض نكنه سال ديگه ضررش بيشتره چون الان ميتونه گوشي رو به قيمت خوب بفروشه

نظر

نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
        مگه اينا چيزاي كميه!!!!
        دوست عزيزم هر سال اپل با هر گوشي جديد تمام كاربراشو سورپرايز ميكنه شما داري با راهنمايي اشتباه اين دوستمون رو از سورپرايز اپل محروم ميكني...
        اين دو مورد هم كه گفتي فقط ظاهر ماجراست...اينقد حرفا واسه گفتن داره كه نميشه شمردشون
        الان هم عوض نكنه سال ديگه ضررش بيشتره چون الان ميتونه گوشي رو به قيمت خوب بفروشه

راهنماي اشتباه ؟!
        اولاً كه من اشاره كردم به شخصه، يعني اگه جاي ايشون بودم با اين شرايط پس نظر شخصي ام رو گفتم
        محروم مي كنم؟ انگار تيم كوك براي اين دوست مون يه دونه 6s پيشكش آورده و من نمي ذارم تحويل بگيره! هر كسي خودش تصميم نهايي رو مي گيره كه گوشي رو عوض كنه ، بفروشه
        اون دو مورد بزرگ ترين تغييرات هست همه هم اين رو مي گن من قابليت هاي ديگه 6s رو انكار نكردم كه اينجوري بنده رو مخاطب قرار مي ديد
        نگفتم چيز هاي كمي هست ولي وقتي اپل هر سال داره يه مدل بهتر ميده گفتم كه صبر كردن براي مدل بالاتر بهتره ، اين گوشي با ظرفيت 128 رو نگه دارن حالا اگه شما يا دوستان ديگه خدا رو شكر وضع مالي تون خوبه سر 7-8 ماه مي تونيد گوشي نو بخريد نوش جون تون كيف اش رو ببريد! اما اين دليل نميشه اينجوري ديگران رو به راهنمايي اشتباه متهم كنيد!

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
          راهنماي اشتباه ؟!
          اولاً كه من اشاره كردم به شخصه، يعني اگه جاي ايشون بودم با اين شرايط پس نظر شخصي ام رو گفتم
          محروم مي كنم؟ انگار تيم كوك براي اين دوست مون يه دونه 6s پيشكش آورده و من نمي ذارم تحويل بگيره! هر كسي خودش تصميم نهايي رو مي گيره كه گوشي رو عوض كنه ، بفروشه
          اون دو مورد بزرگ ترين تغييرات هست همه هم اين رو مي گن من قابليت هاي ديگه 6s رو انكار نكردم كه اينجوري بنده رو مخاطب قرار مي ديد
          نگفتم چيز هاي كمي هست ولي وقتي اپل هر سال داره يه مدل بهتر ميده گفتم كه صبر كردن براي مدل بالاتر بهتره ، اين گوشي با ظرفيت 128 رو نگه دارن حالا اگه شما يا دوستان ديگه خدا رو شكر وضع مالي تون خوبه سر 7-8 ماه مي تونيد گوشي نو بخريد نوش جون تون كيف اش رو ببريد! اما اين دليل نميشه اينجوري ديگران رو به راهنمايي اشتباه متهم كنيد!

دوست عزيزم قصد جسارت و بي احترامي به شما رو نداشتم منم نظر خودمو گفتم...اگر درست بياد نشد عذر ميخوام
          منم چون وضع ماليم خيلي خوب نيست مجبورم سالي يه بار عوض كنم كه متحمل ضرر نشم و نهايت استفاده رو بكنم

نظر

نوشته اصلی توسط Aflm10 نمایش پست ها
            سلام
            من میخام 6s plus 64g از مرکز اپل ایران بگیرم.
            این حرفایی که راجبه apple care واقعی و گارانتی سرقت و نابودی و ... میزنه واقعیه؟مخصوصا apple care؟

کسی از صحت این ادعای مرکز اپل ایران خبر نداره؟

نظر

سلام از دوستان کسی میتونه واسم 6s plus خریداری کنه؟؟؟

نظر

به ای ا اس 9 مهاجرت کنیم یا همین 8.4 بمونیم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط aflm10 نمایش پست ها
                  کسی از صحت این ادعای مرکز اپل ایران خبر نداره؟
                  بیشتر شبیه همون "ادعاست". تا وقتی که شرکتی به طور مستقل در حال فعالیت هست و وابستگی ای به اپل نداشته و نداره٬ تنها میشه یک توضیح منطقی برای چنین ادعاهایی پیدا کرد که فکر میکنم نیاز به توضیح بیشتر نداشته باشه .

سلام از دوستان کسی میتونه واسم 6s plus خریداری کنه؟؟؟
                  ۲...۳ هفته صبر کنید میتونید از اکثر فروشگاه های داخل کشور با قیمت تقریبا منطقی تهیه کنید.

سوالتون مرتبط با تاپیک نیست.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s پلاس

نوشته اصلی توسط Vicious نمایش پست ها
                    اگه اهل جيلبريك هستي آپديت نكن، 8.4 آخرين ورژن هست كه قابل جيلبريك شدن هست فعلاً البته 9 جديد اومده و اگه آپديت كني احتمال به مشكل خوردن زياده پس اگه حوصله و صبر باگ ها رو نداري صبر كني براي آپديت هاي آينده خيلي بهتره

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 20-09-2015, 06:17 PM

نظر

سلام دوستان آیفون 128 6s plus اومده؟ قیمتش چنده؟ پارت نامبر lla هست؟
                      و به نظر دوستان کدام رنگش خوبه؟ (البته میدونم سلیقه ای هست!) من رنگ Space gray و Gold رو دوست دارم

نظر

نوشته اصلی توسط boy_a88 نمایش پست ها
                        سلام دوستان آیفون 128 6s plus اومده؟ قیمتش چنده؟ پارت نامبر lla هست؟
                        و به نظر دوستان کدام رنگش خوبه؟ (البته میدونم سلیقه ای هست!) من رنگ space gray و gold رو دوست دارم
                        سلام. ۶۴ گیگش رو من دیروز از پایتخت قیمت کردم با پارت نامبر lla بین ۳۵۰۰ تا ۳۸۰۰ قیمت دادن. ۱۲۸ گیگش احتمالا در حال حاضر باید چیزی بین ۴ تا ۴۳۰۰ باشه

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                          سلام. ۶۴ گیگش رو من دیروز از پایتخت قیمت کردم با پارت نامبر lla بین ۳۵۰۰ تا ۳۸۰۰ قیمت دادن. ۱۲۸ گیگش احتمالا در حال حاضر باید چیزی بین ۴ تا ۴۳۰۰ باشه
                          آنلاک فکتوری ؟ 6s پلاس ؟ یا 6s ؟

نظر

سيم كارت هم تو جعبه بايد باشه حتما . معلوم ميشه ماله كدوم اپراتوره؟

نظر

نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
                              آنلاک فکتوری ؟ 6s پلاس ؟ یا 6s ؟
                              دوست عزیز 6 اس پلاس دیگه. 6 اس چه خبره 3500 ؟ :d

آنلاک فکتوریشو نپرسیدم. ولی فکر نمیکنم آنلاک فکتوری باشیه. نباید به این زودی رسیده باشه ایران :d

نظر

دوست عزیز 6 اس پلاس دیگه. 6 اس چه خبره 3500 ؟ :d

آنلاک فکتوریشو نپرسیدم. ولی فکر نمیکنم آنلاک فکتوری باشیه. نباید به این زودی رسیده باشه ایران :d
                                میشه شماره مغازه رو برام پیام خصوصی کنید.اونیکه 3500 میگفته.
                                با سپاس

نظر

صبر کنید ..
                                X