اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s پلاس

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hangipangi نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    بنده یک مشکل جدی پیدا کردم.....آیفون من 6s plus با ظرفیت64 هست و هنوز یکسال نشده که خریدم....گوشی قبلی ام هم همین بود که از ارتفاع بالا افتاد و صفحه اش بدون اینکه بشکنه رنگاش قاطی کرد و کلا دو میلیون روی اون گوشی ضرر کردم...در حالی که دو هفته بود خریده بودم.... بعد اون ماجرا کلا اونو دادم رفت یک دونه نو گرفتم مجدد... و حالا....
    آیفون من بعد از اپدیت به ios 10 هر دو سه روز یکبار و کاملاً بدون دلیل.... صدای زنگش(ringer)قطع میشه و ویدیو ها رو هم پخش نمی کنه....
    خیلی بده این موضوع کلی تماس ها رو از دست دادم... و کلافه ام کرده این مشکل....وقتی وارد تنظیمات میشم گوشی سایلنت نیست ولی صدای زنگ رو که کم و زیاد می کنم صدایی از گوشی در نمیاد...ویدیو هم پلی که می زنم اجرا نمیشه...... انگار که عکس هست.... وقتی ریبوت می کنم گوشی درست میشه ولی دو سه روز بعد ناگهان باز همین مشکل میاد سراغم...کاملا بی دلیل....فقط هم با خاموش روشن کردن یا ریبوت حل میشه....
    ضمناً دوبار هم اینجوری شده که کلا صداها قطع شده و گوشی میگه در حالت هندز فری هستی...در حالی که هندز فری وصل نبوده....فقط چاره این بود بزنم رو اسپیکر تا صدای طرف رو بشنوم .....کلا صدایی از گوشی در نمیومد......این مشکل دومی دفعه اول با خاموش روشن حل شدن...دفعه دوم نه! و بعد دو سه ساعت ور رفتن با گوشی یک هو درست شد....
    با ساپورت اپل سه بار مفصل چت کردم....اول بهم گفت که از طریق آیتیونز دوباره دانلود کنم و آپدیت انجام بدم...که ثمری نداشت....
    بار بعد بهم گفت اینبار restoore رو بزن نه آپدیت...2/5 گیگ آی و اس رو دانلود کردم و ریستور هم کردم البته بدون رفتن به ریکاوری مود....اما باز هم مشکل بعد دو روز برگشت....بهم گفت ریستور رو از ریکاوری مود هم امتحان که اونو دیگه امتحان نکردم از نظر منطقی فکر نکم تفاوتی ایجاد کنه....خودشم گفت خیلی جزیی فرق داره
    در نهایت بهم گفت گوشی باید بازدید بشه توسط نمایندگی که خب من امکان بردن به امارات رو ندارم حالا حالا ها....
    حالا دوستان لطف کنن منو راهنمایی کنن...
    مشکل سخت افزاری؟(مثلا در صورت ضربه های احتمالی) اگر اینطوره چرا بعد ریبوت درست میشه....
    یا نرم افزاری؟(خب چاره اش چیه)..... مثلا ممکنه تو آ او اس بعدی این مشکل من حل شه؟
    هنوز جرات نکردم به تعمیر کاری نشون بدم....

با تشکر
    درود
    این مشکل شما کاربر دیگری هم داشت .
    وقتی با ریسپرسنگ یا با ریبوت درست میشه پس مشکل از سخت افزار نیست و مربوط به نرم افزار میشه (البته نمیشه 100% با یقین این مطلب رو گفت)
    بهتر هست تا انتشار iOS 10.1 صبر کنید و با این مشکلات کنار بیاید - به احتمال 90% پنجشنبه منتشر میشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
      درود
      این مشکل شما کاربر دیگری هم داشت .
      وقتی با ریسپرسنگ یا با ریبوت درست میشه پس مشکل از سخت افزار نیست و مربوط به نرم افزار میشه (البته نمیشه 100% با یقین این مطلب رو گفت)
      بهتر هست تا انتشار iOS 10.1 صبر کنید و با این مشکلات کنار بیاید - به احتمال 90% پنجشنبه منتشر میشه .
      متشکرم دوست عزیز
      امیدوارم.....

نظر

• سلام

فروشگاه سیب طلایی هوشمند که ظاهرا از وارد کننده های رسمی آیفون هست امروز از اونجا برای یکی از دوستان آیفون 6 اس پلاس خریدیم.
        تو بخش Genral و قسمت About تو گوشی اسم اپراتور رو واسه این دوستمون T-Mobile زده ... سیم کارت همراه اول رو انداختیم و بدون مشکل کار میکنه ... سوالم اینه که این طبیعیه ؟!
        گوشی خودم که آیفون شش هست جلوی بخش Carrier نوشته Carrier 26.0 .
        اینکه اسم اپراتور رو T-mobile میزنه اوکی هست؟!

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
          البته ٧ مزيتهاي زيادي از نظر من به ٦اس داره و رنگهاي مشكي و جت بلكش عالين ولي براي مني كه ٦اس پلاس دارم ٧پلاس خريدن بيشتر پول دور ريختنه و به نظرم بذارم سال ديگه ٧اس پلاس بگيرم بهتره و ارزش داره
          اخه يكم ٧ بعضي مشكلاي ريز داره وگرنه شايد ٧ هم ميگرفتم ولي ترجيح ميدم صبر كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

چه مشکلایی ؟ وقتی دستتون بگیرید متوجه میشید چه باتری و کیفیتی داره و گذشته از دوربین خارق العادش و صدای استریو و ضد آب بودنش و نه hissing داره نه چیزایی که بقیه میگن
          ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 06-11-2016, 09:58 PM

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s پلاس

سلام
            كسايي كه ٦ اس پلاس دارن و به ios 10 يا ١٠.١.١ آپديت كردن مشكلي دارن ؟ كلا بهتر شده يا بهتره آپديت نكنيم؟ چون تجربه نشان داده هر دفعه سيستم عامل جديد مياد براي ورژن قبلي آيفون، وقتي نصب ميكنيم گوشي كندتر ميشه.
            الان ورژن آيفون من 9.3.5

ویرایش توسط boy_a88 : https://i-phone.ir/forums/member/3088-boy_a88 در ساعت 29-11-2016, 08:30 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط boy_a88 نمایش پست ها
              سلام
              كسايي كه ٦ اس پلاس دارن و به ios 10 يا ١٠.١.١ آپديت كردن مشكلي دارن ؟ كلا بهتر شده يا بهتره آپديت نكنيم؟ چون تجربه نشان داده هر دفعه سيستم عامل جديد مياد براي ورژن قبلي آيفون، وقتي نصب ميكنيم گوشي كندتر ميشه.
              الان ورژن آيفون من 9.3.5

من از اولین نسخه ای که iOS 10 اومد نصب کردم و تا حالا تو هیچ کدوم مشکلی نداشتم
              بدون کرش اپ
              کندی
              یا تغییر در مصرف باتری

البته بگم بستگی به استفاده شما و اپ هایی که روش نصب می کنید داره
              بعضیا انتظار دارن اپی که دو سال آپدیت نشده رو روی هر نسخه جدید iOS نصب کنن
              و اینکه در مورد مصرف باتری هم بسته به کار کرد و بازی های گرافیکی که انجا میدید داره
              در کل موردی ندیدم

نظر

• با سلام و وقت بخیر به همگی ..دوست بنده یک ایفون 6s plusرنگ نقره ای سفید داره ۶۴ گیگ و گوشی را که دیدمش خوب نو بود و میگه ۲ میلیون و ارزش خرید داره ایا ؟ و اینکه برنامه باطری لایف هم که نصب کردم باطری رازده بود avarage مشکلی پیش نمیاره ؟ و در اخر این شماره سریالش که من نفهمیدم این گوشی رفرش ک میگن نیست و اصلا هم نشون نمیده کی اکتیو شده .یک راهنمایی مختصر و مفیدی میکنیم ممنون میشم

f2lql4srgrwy

نظر

صبر کنید ..
                X