اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s پلاس

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان یه سوال. من هر روز یک وبسایت خاص رو چندین بار با safari چک میکنم. میخوام ببینم امکانش هست ادرس این سایت رو در قسمت spootlight search بیارم؟ توی این قسمت فقط مخاطبین و برنامه های
    پرکاربرد هست دیگه هیچی نیس. نمیخام سرچ کنم میخوام به قسمت پایین این صفحه اضافه بشه

نظر

نوشته اصلی توسط sepehr_72 نمایش پست ها
      سلام دوستان یه سوال. من هر روز یک وبسایت خاص رو چندین بار با safari چک میکنم. میخوام ببینم امکانش هست ادرس این سایت رو در قسمت spootlight search بیارم؟ توی این قسمت فقط مخاطبین و برنامه های
      پرکاربرد هست دیگه هیچی نیس. نمیخام سرچ کنم میخوام به قسمت پایین این صفحه اضافه بشه
      با سلام؛

خیر. تنها می توانید به Bookmark اضافه کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

میتونید با استفاده از گزینه add to home screen تو سافاری سایت رو بصورت برنامه به صفحه اصلی اضافه کنید. برنامه هایی که زیاد استفاده میکنید تو Spotlight میاد.

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
          میتونید با استفاده از گزینه add to home screen تو سافاری سایت رو بصورت برنامه به صفحه اصلی اضافه کنید. برنامه هایی که زیاد استفاده میکنید تو Spotlight میاد.

نمیخوام بیاد تو صفحه اصلی. میخوام به قسمت spotlight اضافش کنم. ضمنا از طریق برنامه news نمیشه خبرگذاری های فارسی زبانو دنبال کرد؟

نظر

نمیخوام بیاد تو صفحه اصلی. میخوام به قسمت spotlight اضافش کنم. ضمنا از طریق برنامه news نمیشه خبرگذاری های فارسی زبانو دنبال کرد؟
            راهی ندارید. برای خبرگزاری های فارسی هم می توانید از برنامه هایی مثل دکه و چه خبر استفاده کنید

نظر

سلام من یه ایفون 6 اس پلاس 64 گیگ خریدم وقتی خواستم سیم کارتم بزارم توش یه سیم کارت عراقی توش بود!! یعنی گوشی قبلا استفاده شده یا ایفون خودش سیم کارت میزاره تو گوشی هاش؟!!!!

نظر

نحوه‌ی فلش زدن رام در حالی که گوشی بالا نمی‌آید

سلام بر شما
                اگر گوشی iphone 6s plus نتواند بصورت عادی بالا بیاید و لازم شود رام رسمی رویش فلش زده شود، چگونه باید این کار را انجام داد؟
                لطفاً راهنمایی فرمایید.
                با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط mohamada نمایش پست ها
                  سلام من یه ایفون 6 اس پلاس 64 گیگ خریدم وقتی خواستم سیم کارتم بزارم توش یه سیم کارت عراقی توش بود!! یعنی گوشی قبلا استفاده شده یا ایفون خودش سیم کارت میزاره تو گوشی هاش؟!!!!
                  با سلام؛

گوشی لاک اپراتور بوده که آنلاک شده است به احتمال زیاد. اگر سیم کارت انداختید و آنتن داد مشکلی ندارد. حساس نشوید

نظر

نوشته اصلی توسط Dr.Ghobar نمایش پست ها
                    سلام بر شما
                    اگر گوشی iphone 6s plus نتواند بصورت عادی بالا بیاید و لازم شود رام رسمی رویش فلش زده شود، چگونه باید این کار را انجام داد؟
                    لطفاً راهنمایی فرمایید.
                    با تشکر
                    با سلام؛

نحوه ریستور کردن با آیتونز در انجمن بارها توضیح داده شده است. جستجو کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                      با سلام؛

نحوه ریستور کردن با آیتونز در انجمن بارها توضیح داده شده است. جستجو کنید.

ابتدا انجمن را نگاه کردم البته. پاسخ شما این سؤال را برایم ایجاد می‌کند:
                      آیا فلش زدن رام با ریستور کردن از طریق آیتونز و آپدیت کردن از طریق آیتونز فرقی ندارد؟
                      (توضیحاتی که درباره ریستور و آپدیت می‌دهند دلالت بر این دارد که برای گوشی‌ای کاربرد دارد که مشکل بالا آمدن ندارد.)
                      ویرایش توسط Dr.Ghobar : https://i-phone.ir/forums/member/192502-dr-ghobar در ساعت 22-01-2016, 09:43 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Dr.Ghobar نمایش پست ها
                        ابتدا انجمن را نگاه کردم البته. پاسخ شما این سؤال را برایم ایجاد می‌کند:
                        آیا فلش زدن رام با ریستور کردن از طریق آیتونز و آپدیت کردن از طریق آیتونز فرقی ندارد؟
                        (توضیحاتی که درباره ریستور و آپدیت می‌دهند دلالت بر این دارد که برای گوشی‌ای کاربرد دارد که مشکل بالا آمدن ندارد.)
                        دوست گرامي ابتدا گوشي رو به حالت DFU Mode ببريد و بعد اقدام به نصب از طريق آيتيونز نماييد. اگه در پست هايي كه بنده ارسال كرده ام يك جستجو نماييد، مراحلش رو گام به گام نوشتم.

نظر

سلام
                          رو هر نرم افزار گوشيم كه خودم نصب كردم ميرم به اندازه يه ثانيه ميره توش بعد مياد بيرون

يعني عملا از هيچ نرم افزارم نميتونم استفاده كنم
                          مدل گوشيم s plus هست

نظر

نوشته اصلی توسط bamzii نمایش پست ها
                            سلام
                            رو هر نرم افزار گوشيم كه خودم نصب كردم ميرم به اندازه يه ثانيه ميره توش بعد مياد بيرون

يعني عملا از هيچ نرم افزارم نميتونم استفاده كنم
                            مدل گوشيم s plus هست

هيچ كي نيست جوابمو بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط bamzii نمایش پست ها
                              هيچ كي نيست جوابمو بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                              برنامه ها رو فقط با Apple ID خودتون از App Store نصب کنید و سعی کنید همیشه آپدیت های جدید برنامه ها رو نصب کنید

نظر

از سيب اپ گرفتم
                                سيب اپ معتبره تو ايران آخه

نظر

صبر کنید ..
                                X