اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s پلاس

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s پلاس

کاربران عزیز می توانند سوالات و مشکلات خود را پیرامون iPhone 6s Plus در این تاپیک مطرح کنند

سلام من می خوام آیفون بگیرم از یه طرف آیفون 6 اس ois نداره و باطریش ضعیفه از طرفه دیگه آیفون 6 اس پلاس که این دوتا مشکل رو نداره بزرگه خواستم نظرتون رو بدونم کدوم بهتره 6 اس پلاس برای من که دستای بزرگی ندارم زیادی بزرگ نیست و اذیت نمی کنه نمی خوام در آینده سایزش پشیمونم کنه ؟؟؟
    ویرایش توسط Anonymous 87 : https://i-phone.ir/forums/member/168970-anonymous-87 در ساعت 14-09-2015, 07:26 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Anonymous 87 نمایش پست ها
      سلام من می خوام آیفون بگیرم از یه طرف آیفون 6 اس ois نداره و باطریش ضعیفه از طرفه دیگه آیفون 6 اس پلاس که این دوتا مشکل رو نداره بزرگه خواستم نظرتون رو بدونم کدوم بهتره 6 اس پلاس برای من که دستای بزرگی ندارم زیادی بزرگ نیست و اذیت نمی کنه نمی خوام در آینده سایزش پشیمونم کنه ؟؟؟
      سلام، اينكه مقداري باتري 6s ضعيف تر از 6 است مشكل زيادي ايجاد نخواهد كرد در مقابل ويژگي هاي سخت افزاري 6s برتري كامل داره به 6 اندازه ي صفحه هم سليقه اي هست اگر احساس مي كنيد 4.7 اينچ كافيه براتون 6s بگيريد ارزون تر هم است

Sent from my iPhone using Tapatalk
      ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 14-09-2015, 08:31 PM

نظر

آخه گلکسی اس 5 ام که 2800 میلی آمپرساعت ظرفیت باطریشه 3 ساعت و نیم اسکرین آن می ده بهم الان آیفون 6 که باطریش قویتر از 6 اس هست چن ساعت اسکرین آن می ده ؟ منظورم usage time نیستا منظور مقدار زمانی هست که گوشی صفحه اش روشنه بجز استندبای ...

نظر

آخه گلکسی اس 5 ام که 2800 میلی آمپرساعت ظرفیت باطریشه 3 ساعت و نیم اسکرین آن می ده بهم الان آیفون 6 که باطریش قویتر از 6 اس هست چن ساعت اسکرین آن می ده ؟ منظورم usage time نیستا منظور مقدار زمانی هست که گوشی صفحه اش روشنه بجز استندبای ...
          نمي دونم
          شما اگه به مصرف باتري خيلي حساسيد در سايت يو-ت-وب ويدئوهاي مقايسه هست، ويدئوهاي مقايسه باتري 6 و 6s. هم حتماً خواهد اومد مي تونيد با ديدنش بهتر تصميم گيري كنيد

نظر

قطعا اپل تغييراتي در باتري داده علي رغم كمتر شدن ظرفيت باتري. به نظر من ايفون هاي جديد از هر نظر ارزش خريد دارن.
            البته نظر من اينه.

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
              قطعا اپل تغييراتي در باتري داده علي رغم كمتر شدن ظرفيت باتري. به نظر من ايفون هاي جديد از هر نظر ارزش خريد دارن.
              البته نظر من اينه.
              چه تغییراتی تو باطری داده!!! o-O بنظر میاد بخاطر فورس تاچ فقط ظرفیت باطری کم شده همین،،، ینی با عقل جور درنمیاد که تغییر خاصی تو باطری ایجاد شده باشه در هر صورت 10-15 روز صبر کنیم ریویو ها میان بیرون

نظر

چه تغییراتی تو باطری داده!!! o-O بنظر میاد بخاطر فورس تاچ فقط ظرفیت باطری کم شده همین،،، ینی با عقل جور درنمیاد که تغییر خاصی تو باطری ایجاد شده باشه در هر صورت 10-15 روز صبر کنیم ریویو ها میان بیرون
                حق باشماست، از نظر منطقي نميشه گفت باتري ضعيف تر شده اما برابر يا بهتر از باتري 6 هست!

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                  حق باشماست، از نظر منطقي نميشه گفت باتري ضعيف تر شده اما برابر يا بهتر از باتري 6 هست!

شما منظور منو خوب نفهمیدی ایشون گفتن اپل تو باطری حتما تغییراتی داده من می گم باطری ضعیفتر شده حساب دو دو تا چهارتاست ظرفیتش کمتره پس ضعیفتره

نظر

سعی بفرمایید که همیشه منصفانه و بدون تعصب بحث کنید
                    آیفون حتی با افزایش حجم باطری هم نتونست مشکل ضعف باطری رو برطرف کنه
                    چه برسه به ......
                    ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                      سعی بفرمایید که همیشه منصفانه و بدون تعصب بحث کنید
                      آیفون حتی با افزایش حجم باطری هم نتونست مشکل ضعف باطری رو برطرف کنه
                      چه برسه به ......
                      من نمي دونم شما چطوري مي گيد حرف من متعصبانه ست در حالي كه من هم به ضعف باتري اشاره كردم و به هيچ تعصب به خرج ندادم

نظر

شما منظور منو خوب نفهمیدی ایشون گفتن اپل تو باطری حتما تغییراتی داده من می گم باطری ضعیفتر شده حساب دو دو تا چهارتاست ظرفیتش کمتره پس ضعیفتره
                        رفيق شما ديگه چرا! اتفاقاً كامل فهميدم منظور شما رو در پاسخ اون دوست مون كه مي گفت اپل حتماً يه تغييراتي داده و فكري كرده براي بهتر شدن (با وجود ضعيف تر شدن) و بنده صحبت شما رو تأييد كردم و گفتم اصلاً شدني نيست كه بگيم با ضعيف تر شدن باتري مصرف بهتر شده يا حتي برابر مونده!

نظر

رفيق شما ديگه چرا! اتفاقاً كامل فهميدم منظور شما رو در پاسخ اون دوست مون كه مي گفت اپل حتماً يه تغييراتي داده و فكري كرده براي بهتر شدن (با وجود ضعيف تر شدن) و بنده صحبت شما رو تأييد كردم و گفتم اصلاً شدني نيست كه بگيم با ضعيف تر شدن باتري مصرف بهتر شده يا حتي برابر مونده!

شرمنده من بد متوجه شدم تند خوندم ببخشید

نظر

من تو چند تا سایت خارجی گشتم هیچ کدوم firmware آیفون 6 اس رو قرار نداده بودند پس چجوری سایت firmware آیفون 6 اس رو قرار داده؟

نظر

نوشته اصلی توسط Aflm10 نمایش پست ها
                              من تو چند تا سایت خارجی گشتم هیچ کدوم firmware آیفون 6 اس رو قرار نداده بودند پس چجوری سایت firmware آیفون 6 اس رو قرار داده؟
                              اين جوري عزيز [emoji4]
                              Where To Download iPhone Firmware Files From
                              http://iClarified.com/750
                              تو قسمت latest آخرين خط
                              ویرایش توسط Mohammad.Reza : https://i-phone.ir/forums/member/29573-mohammad-reza در ساعت 18-09-2015, 01:13 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X