اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s پلاس

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• كيي نيست ج منو بده ؟

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

نظر

• دوستان دو تا سوال :

1. بلوتوث گوشی هر کاری میکنم ارسال و دریافت نداره !!! کار خاصی باید بکنیم قبلش یا نه ؟؟ کسی می دونه چشه ؟؟

2. این امکان عدم شنیده شدن صدای محیط رو چجوری باید فعال کنیم ؟؟ که مثلاً زمانی که بیرون باده صدای باد شنیده نشه یا تو خونه صدای تلوزیون و افراد شنیده نشه ؟؟ اینُ چجوری باید فعالش کنیم ؟؟؟

مرسی و تشکر

نظر

• پست قبلی من چرا حذف شده ؟؟؟ سوال پرسیدما !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط SaJaD_CaTaLoNiA نمایش پست ها
          دوستان دو تا سوال :

1. بلوتوث گوشی هر کاری میکنم ارسال و دریافت نداره !!! کار خاصی باید بکنیم قبلش یا نه ؟؟ کسی می دونه چشه ؟؟

2. این امکان عدم شنیده شدن صدای محیط رو چجوری باید فعال کنیم ؟؟ که مثلاً زمانی که بیرون باده صدای باد شنیده نشه یا تو خونه صدای تلوزیون و افراد شنیده نشه ؟؟ اینُ چجوری باید فعالش کنیم ؟؟؟

مرسی و تشکر
          واسه سوال اول بابد بگم كه آيفون چيزي به نام ارسال و درياقت فايل از ذريق بلوتوث نداره. مگر با نرم افزارهاي خاصي مثل instashare يا shareit

سوال دوم : به مسير زير بريد : settings > general > accesibility و قابليت noise canceletaion رو فعال كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط SaJaD_CaTaLoNiA نمایش پست ها
            دوستان دو تا سوال :

مرسی و تشکر
            واسه سوال اول بابد بگم كه آيفون چيزي به نام ارسال و درياقت فايل از ذريق بلوتوث نداره. مگر با نرم افزارهاي خاصي مثل instashare يا shareit

سوال دوم : به مسير زير بريد : settings > general > accesibility و قابليت noise canceletaion رو فعال كنيد

نظر

• این ای او اس ۹.۳ کی میاد؟. مشکل درصد باتری دارم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان.
                من می خواستم بدونم می شه به طریقی فهمید که گوشی چقدر کار کرده.
                مثلا این که ساعات مکالمه ای که تو گوشی هست رو(setting>cellular>call time) می شه ریست کرد وکمش کرد یا اینکه عدد قابل اطمینانی هست.
                و نیز یه نرم افزار رایگان می خواستم برا اینکه تعداد سیکل های باتری رو نشون بده.
                ممنونم.
                ویرایش توسط ahadvahid : https://i-phone.ir/forums/member/182716-ahadvahid در ساعت 14-03-2016, 02:22 PM

نظر

• سلام من گوشیمو چند وقته خریدم وقتی وصل میکنم به وای فای خیلی شارژ میخوره
                  اپدیت اپ استور رو بستم ولی بازم مشکل دارم باهاش چیکار کنم ؟
                  توی نت گشتم دیدم بزارم رو پاور مود باطری دیگه مشکل ندارم فقط مشکلی نداره این رو فعال بزارم ؟
                  ویرایش توسط m_sharajabian : https://i-phone.ir/forums/member/94902-m_sharajabian در ساعت 04-04-2016, 09:09 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
                    این ای او اس ۹.۳ کی میاد؟. مشکل درصد باتری دارم

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    آمده عزيزم

نظر

• نوشته اصلی توسط m_sharajabian نمایش پست ها
                      سلام من گوشیمو چند وقته خریدم وقتی وصل میکنم به وای فای خیلی شارژ میخوره
                      توی نت گشتم دیدم بزارم رو پاور مود باطری دیگه مشکل ندارم فقط مشکلی نداره این رو فعال بزارم ؟
                      چرا باید power mode مشکلی ایجاد کنه؟! کارش همینه دیگه. فقط گاهی هم با مود نرمال کار کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط m_sharajabian نمایش پست ها
                        سلام من گوشیمو چند وقته خریدم وقتی وصل میکنم به وای فای خیلی شارژ میخوره
                        توی برخی مقالات که من خوندم٬ توصیه شده بود که زیاد از این حالت استفاده نکنید و مدام روی Low Power Mode نباشه. باید بگردی ببینی چی باعث میشه که مصرف باطریت تا این اندازه بالا بره

احتمالا اپلیکیشن های زیادی تو پس زمینه باز داری و اونا خیلی فعالیت می کنن. برنامه هایی مثل تلگرام٬ اینستاگرام و ... در پس زمینه از اینترنت استفاده می کنن و اسم این قابلیت هم Background App Refresh هست. پیشنهاد می کنم به این مسر برو : Settings > General > Background App Refresh و اونو کلا خاموش کن. یعنی اولین گزینه رو خاموش کن و امتحان کن و ببین بازم شارژت زیاد استفاده میشه؟

نظر

• سلام دوستان

با ایفون 6 اس پلاس به صورت Live Photo عکس گرفتم واسه همین روی لب تاپ با فرمت ویدیو میشناسه.

کسی میدونه چطور میتونم با فرمت jpc ببینم؟ اصلا امکانش هست؟

ممنون

نظر

• با عرض سلام وخسته نباشید
                            من میخوام ایفون 6اس پلاس بگیرم بعد میخواستم بدونم این فرق اکتیوشده و غیر اکتیو چیه؟؟؟؟؟
                            ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.shokoh نمایش پست ها
                              با عرض سلام وخسته نباشید
                              من میخوام ایفون 6اس پلاس بگیرم بعد میخواستم بدونم این فرق اکتیوشده و غیر اکتیو چیه؟؟؟؟؟
                              ممنون میشم راهنماییم کنید
                              درود بر شما.
                              اكتيو شده ها عموما در دبي باز مي شن و اكتيو مي شن. وقتي به دست شما مي رسه، اگر تاريخ اكتيو شدن رو چك كنيد مي بينيد به طور مثال براي يك ماه پيش هست.
                              به نظر من اگر لوازم جانبي رو با لوازم فيك عوض نكنن، مشكل حادي نيست. ولي كلا در بازار فعلي به شدت دزدي و سواستفاده از عدم آگاهي خريدارها زياد شده. خيلي مواظب باشيد و به ادعاهاي پوچ فروشندگان سودجو گوش نديد.

نظر

• از کجا میشه فهمید ک کابل شارژر اصلی هست یا نه؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X