اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s پلاس

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام

من ۴ تا گوشی 6s خرید ۲ تا از گوشی ها که رنگ رز گلد بودند یکی سیم **** at&t داشت یکی هم verizon که به راحتی فعال شدند
    دوتای دیگر هم که رنگ Gray space بودند اکتیو نمی شدند و carrier را نمی شناخت و پس دادم که سیم **** at&t بودند

همگی هم دارای پارت نامبر lla هستند

۳ تا سوال داشتم

۱ - اینکه اون دو تا اولی واقعا آنلاک فکتوری توسط کارخانه هستند ؟
    ۲ - دوتای دومی چه دلیلی میتوانند برای فعال نشدن داشته باشند ؟ (فروشنده گفت تا دو روز دیگر فعال میکنم خواشتم برم ببرم).
    ۳ - سایت و مرجه معتبری برای این موضوع هست که تشخیص دهم ؟ چون سایتهای imei را امتحان کردم چیزی دستگیرم نشد !

نظر

نوشته اصلی توسط ghosthack نمایش پست ها
      سلام

من ۴ تا گوشی 6s خرید ۲ تا از گوشی ها که رنگ رز گلد بودند یکی سیم **** at&t داشت یکی هم verizon که به راحتی فعال شدند
      دوتای دیگر هم که رنگ Gray space بودند اکتیو نمی شدند و carrier را نمی شناخت و پس دادم که سیم **** at&t بودند

همگی هم دارای پارت نامبر lla هستند

۳ تا سوال داشتم

۱ - اینکه اون دو تا اولی واقعا آنلاک فکتوری توسط کارخانه هستند ؟
      ۲ - دوتای دومی چه دلیلی میتوانند برای فعال نشدن داشته باشند ؟ (فروشنده گفت تا دو روز دیگر فعال میکنم خواشتم برم ببرم).
      ۳ - سایت و مرجه معتبری برای این موضوع هست که تشخیص دهم ؟ چون سایتهای imei را امتحان کردم چیزی دستگیرم نشد !

وقتی سیم کــارت داخل پک هست ، یعنی آنلاک اپراتور هستند ... آنلاک فکتوری بدون سیم **** (sim free) و همراه با سوزن داخل پک عرضه میشه .

اون دو تایی ک اکتیو نشدن ، فروشنده شما حتما تازه درخواست آنلاک imei شون رو داده و این پروسه بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت و گاها یک هفته زمان بره .

نظر

نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
        وقتی سیم کــارت داخل پک هست ، یعنی آنلاک اپراتور هستند ... آنلاک فکتوری بدون سیم **** (sim free) و همراه با سوزن داخل پک عرضه میشه .

اون دو تایی ک اکتیو نشدن ، فروشنده شما حتما تازه درخواست آنلاک imei شون رو داده و این پروسه بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت و گاها یک هفته زمان بره .

حالا سوال دیگری که هست آنلاک اپراتور با آنلاک freeSIM فرقی دارد ؟ از لحاظ قیمت ؟

مگر گوشی های تحت قرار داد ارزان قیمت نیستند ؟ اگر به این شکل باشد همه گوشی تحت قرار داد میگیرند و با یک قیمت تاچیز آنلاک میکنند مثل همین کاری که این فروشنده میخواد بکنه و گوشی هاشو آنلاک کنه .

نظر

نوشته اصلی توسط ghosthack نمایش پست ها
          حالا سوال دیگری که هست آنلاک اپراتور با آنلاک freeSIM فرقی دارد ؟ از لحاظ قیمت ؟

مگر گوشی های تحت قرار داد ارزان قیمت نیستند ؟ اگر به این شکل باشد همه گوشی تحت قرار داد میگیرند و با یک قیمت تاچیز آنلاک میکنند مثل همین کاری که این فروشنده میخواد بکنه و گوشی هاشو آنلاک کنه .
          بله تفاوت وجود دارد ، هر چند ک خیلی از دوستان در این انجمن اصرار دارن ک تفاوتی وجود نداره ، قیمت آنلاک برای at&t آیفون 6s و 6s پلاس در بدترین حالت ک imei بلک لیست باشد ۱۰۶ دلار هست : http://uurl.ir/v

نظر

نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
            بله تفاوت وجود دارد ، هر چند ک خیلی از دوستان در این انجمن اصرار دارن ک تفاوتی وجود نداره ، قیمت آنلاک برای at&t آیفون 6s و 6s پلاس در بدترین حالت ک imei بلک لیست باشد ۱۰۶ دلار هست : http://uurl.ir/v
            یعنی شما میفرمایید گوشی هایی که بنده خریده ام و سیم **** verison و at&t روی آنها قرار دارد از گوشی های تحت قرار داد بوده اند و با مبلغ کمی آنلاک کرده اند و به ملت میفروشند ؟

نظر

سلام دوستان
              من گوشی که از المان برام خریداری شده بود امروز دستم رسید
              گوشی بدون iccid وقتی سیمکارت را گذاشتم توش انتن داد اما نام اپراتور را نشان نمیدهد!
              رفتم در قسمت carrier و وقتی سرچ میکنم بجای نام اپراتورها کدشون رو میزنه مثلا ۴۳۲-۳۵ و ۴۳۲-۲۰ و ... تا الان چنین مشکلی بر نخورده بودم! باید چکار کنم مشکل از کجاس؟

Sent from my iPad Air

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                سلام دوستان
                گوشی بدون iccid وقتی سیمکارت را گذاشتم توش انتن داد اما نام اپراتور را نشان نمیدهد!
                رفتم در قسمت carrier و وقتی سرچ میکنم بجای نام اپراتورها کدشون رو میزنه مثلا ۴۳۲-۳۵ و ۴۳۲-۲۰ و ... تا الان چنین مشکلی بر نخورده بودم! باید چکار کنم مشکل از کجاس؟

Sent from my iPad Air
                از طریق Setting / Reset / Reset Network Setting تست کنید ببینید مشکل رفع می شود یا خیر. در صورت نیاز به آخرین نسخه با استفاده از آیتونز ریستور کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام دوستان

Sent from my iPad Air
                  سيم كارت رايتل استفاده كرديد؟
                  در سيم كارتهاي جديد رايتل نام اپراتور رو نميزنه اما آنتن داريد.

نظر

نوشته اصلی توسط MasouDShirazI نمایش پست ها
                    سيم كارت رايتل استفاده كرديد؟
                    در سيم كارتهاي جديد رايتل نام اپراتور رو نميزنه اما آنتن داريد.

بله سیم کارت رایتل هست که اخیرا گم شده بود رفتم نانو گرفتم، اما نکته عجیب اینه که همین سیمکارت روی ایفون ۶ قبلیم مشکلی نداشت،
                    با یک ترفند عجیب مشکل حل شد.
                    یه سیمکارت قدیمی رایتل زدم تو گوشی نام اپراتور اومد، بعد مجدد که سیمکارت خودمو زدم مشکل حل شد!

Sent from my iPhone 6s+

نظر

بله سیم **** رایتل هست که اخیرا گم شده بود رفتم نانو گرفتم، اما نکته عجیب اینه که همین سیم**** روی ایفون ۶ قبلیم مشکلی نداشت،
                      با یک ترفند عجیب مشکل حل شد.
                      یه سیم**** قدیمی رایتل زدم تو گوشی نام اپراتور اومد، بعد مجدد که سیم**** خودمو زدم مشکل حل شد!

Sent from my iPhone 6s+
                      دوست عزیز سلام
                      بله دقیقا این مشکل با ایفوناس سری جدید وجود داره و با سیم ****ای نانو ولی رو بقیه اکی هس
                      اینکه میفرمایید مشکلتون حل شده با گذاشتن سیم **** قدیمی و دوباره عوض کردن باید بگم که اگه الان یه دور ریستارت کنید یا خاموش روشن دوباره میپره رایتل
                      راه حلش اینه: سیم **** معمولی بگیرید و پانچ کنید!
                      رفته بودم چند وقت پیش نمایندگی رایتل داشتم واسشون توضیح میدادم طرف هرچی گفت الا اینکه قبول کنه سیم كارت های جدیدشون با ایفونای جدید مشکل داره!
                      شما به نسل چهار میتونید وصل بشید یا انتنتون میپره؟
                      ویرایش توسط aasghar : https://i-phone.ir/forums/member/109201-aasghar در ساعت 05-11-2015, 06:41 PM

نظر

پانچ کردن راه اصولی نیست
                        هرطوری که پانچ کنه آخر سر یه قسمت سیم**** رو میپرونه و مشکل توی ذخیره دفترچه تلفن توی سیم****
                        پریدن ناگهانی انتن
                        و قطعی اینترنت برای به وجود میاد
                        ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
                          دوست عزیز سلام
                          بله دقیقا این مشکل با ایفوناس سری جدید وجود داره و با سیم ****ای نانو ولی رو بقیه اکی هس
                          اینکه میفرمایید مشکلتون حل شده با گذاشتن سیم **** قدیمی و دوباره عوض کردن باید بگم که اگه الان یه دور ریستارت کنید یا خاموش روشن دوباره میپره رایتل
                          راه حلش اینه: سیم **** معمولی بگیرید و پانچ کنید!
                          رفته بودم چند وقت پیش نمایندگی رایتل داشتم واسشون توضیح میدادم طرف هرچی گفت الا اینکه قبول کنه سیم كارت های جدیدشون با ایفونای جدید مشکل داره!
                          شما به نسل چهار میتونید وصل بشید یا انتنتون میپره؟
                          سلام دوست عزیز
                          متاسفانه حرف شما کاملا تایید میشه بعد از ریستارت مجدد پرید.

بله روی نسل چهار هر دو سیمکارت قدیم پانچ شده و سیمکارت جدید نانو بدون مشکل میره روی LTE و کار میکنه. اما کلا معلومه هنوز نسل چهار رایتل کاملا پابدار نیست بعضی مواقع با انتن کامل پینگ تک و توک تایم اوت میده.

Sent from my iPhone 6s+

نظر

نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                            پانچ کردن راه اصولی نیست
                            هرطوری که پانچ کنه آخر سر یه قسمت سیم**** رو میپرونه و مشکل توی ذخیره دفترچه تلفن توی سیم****
                            پریدن ناگهانی انتن
                            و قطعی اینترنت برای به وجود میاد
                            البته در این که راه اصولی نیست شکی نیست ولی من تا الان کلی سیمکارت پانچ کردم و هیچکدام مشکلی نداشته البته سیکمارتهای نانو قطرشون هم کمتره و لذا پانچ شده ها یکم به زور جا میره.

Sent from my iPhone 6s+

نظر

سلام و خسته نباشید.

قبلا یه ایفون 4sخریدم و براش ای دی درس کردم...
                              جدیدا هم 6s خریدم که از همون ای دی قدیمیه براش استفاده کردم که متاسفانه همه چیز از قبیل شماره تلفن و ایمیل بین دوتاشون شیر میشه...
                              چجوری برای ایفون 4 یه ای دی جداگانه درس کنم .((چون کسی دیگه ازش استفاده می کنه.نمی خوام اطلاعاتم باهاش شیر بشه...))
                              ممکنه یه راهی بهم نشون بدین که برای قدیمیه یه ای دی درس کنم که ایفون 6sباهمون ای دی قبلیه باشه؟؟؟(( من براش یه ای دی درس کردم ولی ایفون جدیده هم ای دیش عوض می شد))

ممنون از لطفتون.....
                              ویرایش توسط @@@@@ : https://i-phone.ir/forums/member/190168- در ساعت 11-11-2015, 04:57 PM

نظر

دو تا اپل ای دی بسازید و استفاده کنید
                                ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

صبر کنید ..
                                X