اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s پلاس

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s پلاس

نوشته اصلی توسط behnamX نمایش پست ها
    خب اگه این حرف شما درست باشه هیچ راهی برای ردیابی گوشی نیست؟اصولا وقتی این کارو میکنن یعنی میخوان از گوشی استفاده کنن ممکنه با گذاشتن سیم کارت ردیابی شه؟از طریق imei چی؟
    چرا همچین راه هایی هست سیم کارت بذارن و... ولی find my iphone دیگه فکر کنم فایده نداره و همون طوری شده که گفتم
    شما به پلیس مراجعه کردی دیگه؟ برید پیش پلیس معمولن اونجا هستن افراد متخصص به این مسائل یا مثلن پلیس فتا، دقیقن چیزی که اینجا نوشتید بهشون بگید ، باید برید مخابرات و اپراتور ها جهت اینکار ثبت imei برای شناسایی از طریق سیم کارت
    حالا پلیس همه ی اینا رو کامل بهتون میگه
    خلاصه اینکه اوضاع سرقت گوشی های هوشمند توی ایران خیلی خرابه، من که یه گوشی دوم معمولی دارم بیرون میرم فقط اونو میبرم هر جایی نمی برم گوشی هوشمند رو
    همه هم باید اینکار رو کنیم
    ولی خیلی ناراحت نباشید زندگی همینه، این دزد ها هم در نهایت خیر نمی بینن من مطمئنم بالأخره تاوان کارشون رو پس میدن بالأخره خدایی هم هست
    ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 19-09-2017, 10:39 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
      چرا همچین راه هایی هست سیم کارت بذارن و... ولی find my iphone دیگه فکر کنم فایده نداره و همون طوری شده که گفتم
      شما به پلیس مراجعه کردی دیگه؟ برید پیش پلیس معمولن اونجا هستن افراد متخصص به این مسائل یا مثلن پلیس فتا، دقیقن چیزی که اینجا نوشتید بهشون بگید ، باید برید مخابرات و اپراتور ها جهت اینکار ثبت imei برای شناسایی از طریق سیم کارت
      حالا پلیس همه ی اینا رو کامل بهتون میگه
      خلاصه اینکه اوضاع سرقت گوشی های هوشمند توی ایران خیلی خرابه، من که یه گوشی دوم معمولی دارم بیرون میرم فقط اونو میبرم هر جایی نمی برم گوشی هوشمند رو
      همه هم باید اینکار رو کنیم
      ولی خیلی ناراحت نباشید زندگی همینه، این دزد ها هم در نهایت خیر نمی بینن من مطمئنم بالأخره تاوان کارشون رو پس میدن بالأخره خدایی هم هست
      بله شکایت کرده بودم من فقط شنیدم ک imei گوشی رو میتونن تغییر بدن که اصن نمیدونم تا چه حد درسته یا نه متاسفانه کسی هم نیست خیلی اطلاعات بالایی داشته باشه خیلی از مغازه های مثلا معتبر اصلا نمیدونن icloud چیه ولی این فروم حداقل ب من خیلی کمک کرده مرسی از شمام ک راهنمایی کردید امیدوارم پیدا شه گوشیم

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamX نمایش پست ها
        بله شکایت کرده بودم من فقط شنیدم ک imei گوشی رو میتونن تغییر بدن که اصن نمیدونم تا چه حد درسته یا نه متاسفانه کسی هم نیست خیلی اطلاعات بالایی داشته باشه خیلی از مغازه های مثلا معتبر اصلا نمیدونن icloud چیه ولی این فروم حداقل ب من خیلی کمک کرده مرسی از شمام ک راهنمایی کردید امیدوارم پیدا شه گوشیم
        آره imei قابل تغییر هست اگرچه کار سختی هست اما شدنی هست
        مغازه ها رو بی خیال بشید ، تقریبن همه ی مغازه دارها بلد هم باشن حوصله ندارن آموزش بدن چون به دنبال پول و کار خودشون هستن، من خودم اولین بار که دیوایس اپلی گرفتم رفتم سراغ مغازه ای برای نصب برنامه ، اون هم یه مشت برنامه از طریق تنگ بو ریخته بود که کرش میشه بعدن که رفتم سراغ شون به خودشون زحمت ندادن یک جمله درباره ی اپ استور و غیره توضیح بدن! چون براشون مهم نیست اصلن حالا اینکه سر همچین مسأله ای وقت بذارن و به مشتری کمک کنن بعیده، فقط پلیس ماهر در این قضیه می تونه کامل راهنمایی کنه

نظر

• سلام. خسته نباشید
          بنده یه 6اس پلاس دارم. بعد از افتادن از ارتفاع 1متری دوربین اصلی گوشی لرزش داره. مشکل از کجاست و چجوری حل میشه؟
          سخت افزاریه؟ یا با ریست کردن حل میشه

نظر

• سلام من ios12 رو زدم رو گوشیم که بالا نیومد و مجبور شدم ریستور کنم قبلش بکاپ گرفته بودم الان که ios 12 هستم اجازه نمیده بکاپمو برگردونم متن ارورشم مینویسم اگ کسی بلد بود کمک کنه itunes could not restore the iphone because an error occurred while reading from or writing to the iphone

نظر

• سلام
              من دیروز گوشیمو ابدیت کردم به ios 12
              وبرنامه ایمو رو که قبلا پاک کردم رو دوباره دانلود کردم
              مشکلم اینه که الان برنامه ایمو که میزنم باز میشه نمیشه در اون کشور رو عوض کرد وروی امریکا 001 مونده واینجوری شماره منو نمیشه زد
              ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• سلام به همگی ، من گوشی رو در حالت گوایدد گذاشتم دادم دست بچه نمیدونم چیکار کرده هیچ کاری با گوشی بکنم ی علامت دایره شکل هم اومده رو صفحه ، هییییییییییچ کاری نمیتونم با گوشی بکنم بهش هم رنگ بزنم در می یاد برام ک کی زنگ زده ولی اتوماتیک رد میخوره خواهشا راهنمایی کنید خاموش ک ریست هم نمیتونم بکنم
                فکر کنم بخاطر همین علامتس

نظر

• سلام وقت بخیر من دوربین گوشی و ماژول رو عوض کردم و تعمیر کار گفت بعد از چند ساعت یه پیغام اپدیت میاد که ماتی دوربین رو درست میکنه اما الان چند روزه که چیزی نیومده و همچنان دوربین ماته

ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                  X