اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s پلاس

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mohammad shadel نمایش پست ها
    سلام دوستان

با ایفون 6 اس پلاس به صورت Live Photo عکس گرفتم واسه همین روی لب تاپ با فرمت ویدیو میشناسه.

کسی میدونه چطور میتونم با فرمت jpc ببینم؟ اصلا امکانش هست؟

ممنون
    خب در کنار فرمت mov ،فایل عکس ثابتش هم وجود داره.

نوشته اصلی توسط mr.shokoh نمایش پست ها
    از کجا میشه فهمید ک کابل شارژر اصلی هست یا نه؟؟؟؟؟
    این لینک رو مطالعه کن

نظر

• سلام. من از وقتی تلگرامو به اخرین نسخه ابدیت کردم وقتی یه فایلیو دانلود میکنم دیگه گزینه copy to ibooks رو ندارم! راه حلش چیه؟ قبلا با این گزینه راحت به ibooks منتقل میشد.

نظر

• سلام
        با چه برنامه ای میشه آلبوم عکس ریخت توی گوشی به صورتی که داخل همون گوشی بتونی البوم و عکس هارو مدیریت کنی (پاک کنی)
        با ایتونز نمیشه نرم افزار چی ؟؟

یه سوال دیگه itools رو استفاده میکنم ارور میده میگه بالاتر از ios 8.3 پشتیبانی نمیکنه ؟ درسته ؟

نظر

• سوال

سلام
          با چه برنامه ای میشه آلبوم عکس ریخت توی گوشی به صورتی که داخل همون گوشی بتونی البوم و عکس هارو مدیریت کنی (پاک کنی)
          با ایتونز نمیشه نرم افزار چی ؟؟

یه سوال دیگه itools رو استفاده میکنم ارور میده میگه بالاتر از ios 8.3 پشتیبانی نمیکنه ؟ درسته ؟

نظر

• سلام
            چند روز این گوشی رو خریدم
            نمیدونم چرا صدای شاتر دوربینش قطعه
            این طبیعیه؟
            اگه میشه زاهنمایی کنید چطوری صدای شاتر رو اکتیو کنم
            ممنون

نظر

• سلام
              این طبیعیه؟
              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط fazel graphic نمایش پست ها
                سلام
                این طبیعیه؟
                ممنون
                اگر live photo فعال باشه صدای شاتر نمیده و دلیلش هم اینه که علاوه بر تصویر چند ثانیه ای، صدا هم ضبط میشه. بالای دوربین، یه علامت دایره نقطه چین هست. با اون میتونی تنظیمش کنی

نظر

• سلام دوستانی که گوشی 6s plus دارند و این نکته توجشونو جلب کرده تجربه اش کردن من از نگرانی درارن من این گوشی خریداری کردم و متوجه موضوع ای شدم که ذهنم رو مشغول کرده
                  گوشی وقتی ویبره می خوره تو یه زاویه هایی صدای ویبره عادی اما وقتی گوشی بر عکس میکنم یا تکون میدم یا میچرخونی صدای ویبره تغییر میکنه صدای عادی نیست انگار قطعه ویبره حرکت داره و به بدنه میخوره صداش تغییر میکنه خواست بدونم میشه توجه کنید ببینید واسه شمام ویبره به همین صورته وقتی گوشی سایلنت و فقط صدای ویبره واضح تر شنیده میشه شمام این تغییر صدارو تو گوشیتون دارین وقتی تکون میدین یا بر عکسش میکنید گوشی رو؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط سارا آرام نمایش پست ها
                    سلام دوستانی که گوشی 6s plus دارند و این نکته توجشونو جلب کرده تجربه اش کردن من از نگرانی درارن من این گوشی خریداری کردم و متوجه موضوع ای شدم که ذهنم رو مشغول کرده
                    گوشی وقتی ویبره می خوره تو یه زاویه هایی صدای ویبره عادی اما وقتی گوشی بر عکس میکنم یا تکون میدم یا میچرخونی صدای ویبره تغییر میکنه صدای عادی نیست انگار قطعه ویبره حرکت داره و به بدنه میخوره صداش تغییر میکنه خواست بدونم میشه توجه کنید ببینید واسه شمام ویبره به همین صورته وقتی گوشی سایلنت و فقط صدای ویبره واضح تر شنیده میشه شمام این تغییر صدارو تو گوشیتون دارین وقتی تکون میدین یا بر عکسش میکنید گوشی رو؟؟؟؟
                    براي من اين مشكلو نداره

نظر

• اگر منظورتون اون شوک اخر ویبرست که توی سیستم جدید ویبره اپل اضافه شده
                      همون که وقتی از تاچ ۳ دی استفاده میکنی فعال میشه
                      باید بگم که گوشی اشکالی نداره
                      هرچند ویبره گوشی بنده به کلی سوخت

- - - - - - - - - -

اگر منظورتون اون شوک اخر ویبرست که توی سیستم جدید ویبره اپل اضافه شده
                      همون که وقتی از تاچ ۳ دی استفاده میکنی فعال میشه
                      باید بگم که گوشی اشکالی نداره
                      هرچند ویبره گوشی بنده به کلی سوخت

نظر

• ويبرش با همون تپ تيكه و موتور جدايي براي ويبره نداره براي همين فرق داره

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

نظر

• بابا عادیه رو چ چیزایی حساسین هاا
                          نوشته اصلی توسط سارا آرام نمایش پست ها
                          سلام دوستانی که گوشی 6s plus دارند و این نکته توجشونو جلب کرده تجربه اش کردن من از نگرانی درارن من این گوشی خریداری کردم و متوجه موضوع ای شدم که ذهنم رو مشغول کرده

نظر

• 6s plus و آیفون 7مدام در حال آپ دیت برنامه هاش می باشد و هم شدیدا حجم اینترنت و نیز باطری گوشی رو تموم می کنه

در زمانی که احتیاج به اینترنت دارید وای فای یا... را روشن کنید و سپس خاموش کنید

درگاه اینترنتی امن

نظر

• درود بر شما. سوالی داشتم. گوشیم 6s plus و ورزن 9.3.3 هست.

فروشنده اپل آیدی خودشو رو گوشیم ست کرده و به هر بهونه ایی ما رو به مغازه ش میکشونه مثل آپدیت برنامه ها. من اپل آیدی رو خودم ساختم بدون مشکل . در گوشیم sign out رو هم زدم و اپل آیدی خودمو ست کردم. این رو هم میدونم برنامه های اپل فقط با همون اپل ایدی کار میکنه که توسطش دانلود و نصب شدن یعنی الان فقط با اپل ایدی فروشنده میتونم دانلود یا اپدیت کنم و فروشنده هم رمز ورود رو میگه نمیدم یا گم کردم. بهونه زیاده.

حالا سوالم من چطوری از اپل ایدی خودم استفاده کنم؟ اگه برنامه ها باید پاک بشن راهش چیه؟ از کدوم منو؟
                              راستی بازیها هم شامل این مبحث مذکور میشه یا نه؟؟؟

سپاسگزارم

نظر

• نوشته اصلی توسط Dr.Data نمایش پست ها
                                درود بر شما. سوالی داشتم. گوشیم 6s plus و ورزن 9.3.3 هست.

فروشنده اپل آیدی خودشو رو گوشیم ست کرده و به هر بهونه ایی ما رو به مغازه ش میکشونه مثل آپدیت برنامه ها. من اپل آیدی رو خودم ساختم بدون مشکل . در گوشیم sign out رو هم زدم و اپل آیدی خودمو ست کردم. این رو هم میدونم برنامه های اپل فقط با همون اپل ایدی کار میکنه که توسطش دانلود و نصب شدن یعنی الان فقط با اپل ایدی فروشنده میتونم دانلود یا اپدیت کنم و فروشنده هم رمز ورود رو میگه نمیدم یا گم کردم. بهونه زیاده.

حالا سوالم من چطوری از اپل ایدی خودم استفاده کنم؟ اگه برنامه ها باید پاک بشن راهش چیه؟ از کدوم منو؟
                                راستی بازیها هم شامل این مبحث مذکور میشه یا نه؟؟؟

سپاسگزارم
                                سلام، شما هر برنامه ای رو که با اپل آی دی قبلی نصب کردی پاک کن و با اپل آی دی خودتون نصب کنید دوباره ، در بخش iCloud هم اگه قبلی هنوز موجود هست خارج کنید
                                روی برنامه ها فشار بدید به حالت لغزش درمیان و میشه پاک یا جا به جا کرد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X