اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام خسته نباشید
    بنده یه 6 اس دارم چند وقتیه که تو اپ استور میخوام برنامه ای دانلود یا اپدیت کنم وقتی رو گزینه گت و بعدش اینستال میزنم نوار میچرخه بعدش دانلود نمیکنه اینترنتمم پر سرعت هست
    میخواستم بپرسم مشکلش چیه
    ورژن ای او اس هم 9.3.2

نظر

• نوشته اصلی توسط mreza0552 نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید
      بنده یه 6 اس دارم چند وقتیه که تو اپ استور میخوام برنامه ای دانلود یا اپدیت کنم وقتی رو گزینه گت و بعدش اینستال میزنم نوار میچرخه بعدش دانلود نمیکنه اینترنتمم پر سرعت هست
      میخواستم بپرسم مشکلش چیه
      ورژن ای او اس هم 9.3.2
      از برنامه های چیلترینگ استفاده کنید برای دانلود

نظر

• سلام

دوستان بنده یک آفون دسته دو برام فرستادن از دبی

البته دسته دوم هست ولی پلمپ بود وقتی فرستادن , حالا بعد از چند روز به مشکل جدی ای برخوردم

اینکه یک دفعه مثلا شارژ گوشی رو ۶۰٪ هست گوشی خاموش میشه و میخوام روشنش کنم علامت اتصال به شارژر رو نشون میده یعنی میگه شارژ تموم شده

و جالبتر اینکه وقتی به شارژر وصل میکنم گوشی سریع میاد بالا و شارژ گوشی رو همون ۶۰٪ هست

البته یکی دو بار هم شده بود رو چهل درصد کلا شارژگوشی تمام شده و نیاز داشت دوباره شارژ کنم .

دوستانی که میتونن راهنمایی کنن ببینم مشکل از چی میتونه باشه ؟
        کسی تا حالا همچین مشکلی برخورد کرده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ghosthack نمایش پست ها
          سلام

البته دسته دوم هست ولی پلمپ بود وقتی فرستادن , حالا بعد از چند روز به مشکل جدی ای برخوردم

اینکه یک دفعه مثلا شارژ گوشی رو ۶۰٪ هست گوشی خاموش میشه و میخوام روشنش کنم علامت اتصال به شارژر رو نشون میده یعنی میگه شارژ تموم شده

و جالبتر اینکه وقتی به شارژر وصل میکنم گوشی سریع میاد بالا و شارژ گوشی رو همون ۶۰٪ هست

البته یکی دو بار هم شده بود رو چهل درصد کلا شارژگوشی تمام شده و نیاز داشت دوباره شارژ کنم .

به احتمال زیاد مشکل خاصی نیست.
          یه مدت استفاده کنید درست میشه. اگر درست نشد ریست و ریستور کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام

اگر نسخه iOS پایین تر از ۹.۳.۲ هست حتما اپدیتش کنید و اکر این نسخه و بالاتر هست این حالت طبیعی نیست
            چون میگید دسته دوم هست یعنی کارکرد اولیش و اشکالات احتمالیش رو سپری کرده

نظر

از برنامه های چیلترینگ استفاده کنید برای دانلود
              مرسی لطف کردین
              فقط یه سوال دیگه: برنامه رو وصل کنم بعد برم دانلود رو بزنم شروع که شد دانلود بعد پوز کنم و اون برنامه رو قطع کنم باز بزنم دانلود ادامه پیدا کنه یا باید تمام زمان وصل باشه؟

نظر

مرسی لطف کردین
                فقط یه سوال دیگه: برنامه رو وصل کنم بعد برم دانلود رو بزنم شروع که شد دانلود بعد پوز کنم و اون برنامه رو قطع کنم باز بزنم دانلود ادامه پیدا کنه یا باید تمام زمان وصل باشه؟
                بله ادامه پیدا میکنه من خودم هم همین کار رو میکنم که از نهایت سرعت استفاده ببرم .

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ariaaa نمایش پست ها
                اگر نسخه ios پایین تر از ۹.۳.۲ هست حتما اپدیتش کنید و اکر این نسخه و بالاتر هست این حالت طبیعی نیست
                چون میگید دسته دوم هست یعنی کارکرد اولیش و اشکالات احتمالیش رو سپری کرده
                آخرین نسخه هست و ota آپدیت شده از طریق خود گوشی.

نظر

سلام

احتمال ٩٠ درصد مشكل باتري داره
                  اگه با ريستور درست نشد(كه چشمم اب نميخوره) سريعا جهت تعويض باتري اقدام كنيد

نظر

• سلام و خسته نباشید
                    من بعضی وقتا بازی یا برنامه ای از اپ استور دانلود میکنم موقعی که دیگه دانلود اخرشه و باید کامل شه پیام میاد که دانلود نمیشه و وقتی باز میزنم دانلود شه از اول شروع میکنه دانلود . حالا برای بازی یا برنامه کم حجم مشکلی ندارم ولی بعضی باضیا هست بالای 1 گیگ حجمشونه اونا بخواد باز از ائل دان شه ادم عصبی میشه . دیروز هم قندشکن استفاده میکنم تا بتونم بازی دانلود کنم ولی دو بار این اتفاق واتسم افتاد هر یار نزدیک 1.1 گیگ
                    راهی داره که جلوگیری کنم از این اتفاق یا اگه شد وقتی میزنم دانلود شه از ادامش شروع شه؟

نظر

• سلام من حين كار كردن با گوشيم صفحه خاموش شدن ايفون اومد واسم در حد ٥ ثانيه بعد صفحه لاك اومد
                      مشكل چيه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir20490 نمایش پست ها
                        سلام من حين كار كردن با گوشيم صفحه خاموش شدن ايفون اومد واسم در حد ٥ ثانيه بعد صفحه لاك اومد
                        مشكل چيه؟؟؟
                        واسه گوشی کاور گذاشتید ؟ ضربه نخورده ؟ احتمالا دکمه خاموش/روشن درگیره

نظر

• نه كاور نه چيزي
                          گوشيم ١ ماهه خريدم ضربه هم نخورده

نظر

سلام و خسته نباشید
                            من بعضی وقتا بازی یا برنامه ای از اپ استور دانلود میکنم موقعی که دیگه دانلود اخرشه و باید کامل شه پیام میاد که دانلود نمیشه و وقتی باز میزنم دانلود شه از اول شروع میکنه دانلود . حالا برای بازی یا برنامه کم حجم مشکلی ندارم ولی بعضی باضیا هست بالای 1 گیگ حجمشونه اونا بخواد باز از ائل دان شه ادم عصبی میشه . دیروز هم قندشکن استفاده میکنم تا بتونم بازی دانلود کنم ولی دو بار این اتفاق واتسم افتاد هر یار نزدیک 1.1 گیگ
                            راهی داره که جلوگیری کنم از این اتفاق یا اگه شد وقتی میزنم دانلود شه از ادامش شروع شه؟
                            درود
                            اگر به PC دسترسی دارید بهتر هست که با PC برنامه و بازی ها رو دانلود کنید و بعد روی دیوایس نصب کنید .
                            چون با اینکار هم می تونید فایل IPA برنامه و بازی هاتون رو ذخیره کنید و هم راحت روی دیوایس نصبشون کنید .

در صورتی هم که دیوایستون جیلبریک نیست بهتر هست که به iOS 9.5.5 ریستور کنید ،به احتمال زیاد با ریستور مشکلتون حل می شه .

نظر

• نوشته اصلی توسط amir20490 نمایش پست ها
                              سلام من حين كار كردن با گوشيم صفحه خاموش شدن ايفون اومد واسم در حد ٥ ثانيه بعد صفحه لاك اومد
                              مشكل چيه؟؟؟
                              درود
                              اگر یکبار این اتفاق افتاده احتمالاً سهواً دستتون به دکمه پاور خورده ،در صورت ادامه داشتن بایستی پیگیرش بشید .
                              اگر مشکل ادامه داشت یکبار به آخرین نسخه ریستور کنید .

نظر

• سلام دوستان
                                چند روز پیش با گوشی6اس فیلمبرداری کردم 4k حالا میخوام در ال ای دی سامسونگ نگاه کنم پیام میده رزولوشن پشتیبانی نمیشود
                                ولی روی لب تاب مشکلی نداره

نظر

صبر کنید ..
                                X