اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    برنامه زیباسازی ومرتب کردن ایکون های دسکتاب میخواستم

نظر

• سلام
      راهی هست که بشه جدا جدا مثلا فقط از مسیج ها و عکس ها بگ اپ گرفت ؟!

نظر

• سلام.بعد آپدیت 2 شب پیش گوشیم یه مشکل پیدا کردم وقتی شارژر رو وصل میکنم به گوشی علامت شارژ یا اون صدای آلارم نمیاد ولی همین که گوشی رو خاموش میکنم کابل شارژر رو وصل میکنم گوشی بدون هیچ مشکلی شارژ میکنه و گوشی روشن میشه ولی وقتی باز کابل رو در میارم دوباره میزنم رو گوشی شارژ نمیکنه ینی باید گوشی رو خاموش کنم تا شارژ کنه. اینو هم بگم که بعد آپدیت به آخرین نسخه نرم افزاری که 2 شب پیش اومد یه روز کامل هیچ مشگلی نداشتم در واقع این مشگل از دیروز واسم پیش اومده و عجیبه واسم در ضمن با چند تا شارژر هم امتحان کردم..کمک کنید با تشکر از همه..
        ویرایش توسط bad70 : https://i-phone.ir/forums/member/198117-bad70 در ساعت 28-01-2017, 10:13 AM

نظر

• سلام
          نرم افزار برای ورق زدن صفحات springboard میخواستم

البته بدون جیلبریک
          ویرایش توسط iphonehamid : https://i-phone.ir/forums/member/188220-iphonehamid در ساعت 30-01-2017, 08:40 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها
            سلام اره نرم افزار Wondershare TunesGo Retro رو کامپیوتر نصب کن بعدش براحتی میتونی از هر چی خواستی بکاپ بگیر

پ.ن
            سلام
            الان این برنامه و راه حلی که شما معرفی کردی ، ارتباطی به سئوال مطرح شده داره...!!!!؟
            ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 31-01-2017, 12:54 AM دلیل: بی ارتباط بودن پاسخ

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
              سلام
              راهی هست که بشه جدا جدا مثلا فقط از مسیج ها و عکس ها بگ اپ گرفت ؟!

سلام اره نرم افزار Wondershare TunesGo Retro رو کامپیوتر نصب کن بعدش براحتی میتونی از هر چی خواستی بکاپ بگیر

نظر

• سلام
                چند ماه پیش گوشیم ( آیفون 6s ) به مشکل خورد و دیگه روشن نشد بعد از کلی پیگیری یه جا بردم که درستش کرد و گوشی روشن شد ( 5،6 تا از قطعاتش را عوض کرد) اما الان بعد از 2 ساعت تو شارژ موندن ، درصد شارژ روی 1 درصد میمونه اما گوشی کار میکنه. یه جورایی انگار شارژ کاذب نشون میده . به نظرتون چیکار باید بکنم .
                ورژن ios 9.2 .

نظر

• درود
                  چند روزه گوشی آیفون 6S با سافت ویر 10.2 وای فای دایم قطع و وصل میشه و گاهی ارور رمز میده و رمز رو وارد میکنم میگه نمیتونه کانکت بشه و مجبورمForget.. رو بزنم
                  مودم وای فای با بقیه دستگاهها وایر لس دار مثل لب تاپ بدون مشکل کار میکنه.
                  ممنون از راهنمایی

نظر

• سلام دوستان
                    من عکس های کامپیوترم رو با itools بخش file explorer> DCIM.>100APPLE کپی کردم اما توی گالری نمیاد !
                    کسی می دونه مشکل کجاس ؟

نظر

• سلام مدت دو روزه که وقتی ال تی ای رو فعال میکنم کسی نمیتونه باهام تماس بگیره و میگه در دسترس نیستم توی یک ساله گذشته همچین مشکلی نداشتم اپراتورم هم ایرانسله، بخاطر همین موضوع آخرین ورژن آی او اس رو هم گرفتم ولی مشکل برطرف نشد با سیم کارت فورجی ایرانسل دیگه ای هم امتحان کردم ولی همونطوریه، کسی به این مشکل برخورده؟

نظر

• سلام دوستات.

ببخشید من هنوز درگیر این هستم که به ios 10 آپدیت کنم یا نه ؟ بخ حاطر مشکلات پیش اومده میگم

گوشیم 6اس هست و نزدیک یک ماه هست خریدم و ورژنش 9.2 هست

نظر

• نوشته اصلی توسط amc123 نمایش پست ها
                          سلام دوستات.

ببخشید من هنوز درگیر این هستم که به ios 10 آپدیت کنم یا نه ؟ بخ حاطر مشکلات پیش اومده میگم

گوشیم 6اس هست و نزدیک یک ماه هست خریدم و ورژنش 9.2 هست
                          بله ، مشكلي نداره آپدیت کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk
                          ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 12-02-2017, 12:24 AM

نظر

• سلام لطفا سریع کمک کنید. من با آیتونز زدم گوشیم آپدیت بشه بعد از دانلود مراحل نصب رو داشت رو گوشی طی میکرد که این ارور رو داد

AN unknown occurred 6

گوشی هم همینطوری رو آرم مونده و یه خط پایینش هست که تکون نمیخوره . از آیتونز هم قطع شد چیکار کنم
                            ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 13-02-2017, 03:06 PM دلیل: اصلاح لینک تصویر ضمیمه پست

نظر

• نوشته اصلی توسط amc123
                              سلام لطفا سریع کمک کنید. من با آیتونز زدم گوشیم آپدیت بشه بعد از دانلود مراحل نصب رو داشت رو گوشی طی میکرد که این ارور رو داد

AN unknown occurred 6

گوشی هم همینطوری رو آرم مونده و یه خط پایینش هست که تکون نمیخوره . از آیتونز هم قطع شد چیکار کنم
                              احتمالا موقع اپدیت حافظه گوشی پر بوده. یا اینکه کابل یا usb یا اینترنت مشکل داره.
                              با هوم و پاور گوشی رو ریبوت کنید. اگر روشن نشد دوباره با ایتونز اپدیت (update) کنید.

اگر اطلاعت روی گوشی مهم نیست و بکاپ دارید به dfu mode ببرید و ریستور کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN
                                احتمالا موقع اپدیت حافظه گوشی پر بوده. یا اینکه کابل یا usb یا اینترنت مشکل داره.
                                با هوم و پاور گوشی رو ریبوت کنید. اگر روشن نشد دوباره با ایتونز اپدیت (update) کنید.

اگر اطلاعت روی گوشی مهم نیست و بکاپ دارید به dfu mode ببرید و ریستور کنید.

نمیدونم والا جا زیاد داره

ریبوت میکنم باز همون ارور رو میده برای آپدیت

ریستور هم نمیکنه

نظر

صبر کنید ..
                                X