اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حل مشکل
    there was an error connecting to the apple id server
    لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan7390 نمایش پست ها
      حل مشکل
      there was an error connecting to the apple id server
      لطفا راهنمایی کنید
      از تغییر ip استفاده کنید .

نظر

• سلام
        ایا ایفون6اس امکان چرخش صفعه داره

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها
          سلام
          ایا ایفون6اس امکان چرخش صفعه داره
          درود
          چرخش صفحه مربوط به سیستم عامل میشه - بله .

نظر

• سلام دوست عزیز
            منظورم داخل گالری نیست صفعه اصلی ایفون چجوری فعال میشه

نظر

سلام دوست عزیز
              منظورم داخل گالری نیست صفعه اصلی ایفون چجوری فعال میشه
              این قابلیت همه دارن ولی در home فقط ایفون های سری پلاس و ایپد ها دارن

نظر

• سلام دوستان
                ایفون 6 اس دارم ios10.0.2 وقتی دوربین باز میکنم ده پانزده ثانیه طول میکشه باز شه ایا شماها چنین مشکلی دارید البته بعضی وقتها اینجوری میشه
                در روز یکی دوبار؟؟؟

- - - - - - - - - -

نظر

سلام دوستان
                  ایفون 6 اس دارم ios10.0.2 وقتی دوربین باز میکنم ده پانزده ثانیه طول میکشه باز شه ایا شماها چنین مشکلی دارید البته بعضی وقتها اینجوری میشه
                  در روز یکی دوبار؟؟؟

- - - - - - - - - -
                  سلام
                  مشکلی که من روی ۹ داشتم و آپدیت کردم به ۱۰ هنوز پابرجاست اینه که دوربین باز میشه ولی فوکوس نمیکنه و تصویر تقریبا سیاه هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام و خسته نباشی
                    من امروز به همراه داداشم رفتم یک ایفون ۶اس کارکرده بگیرم و یکی دیدم عالی بود ورژنشم ۹.۲ بود فقط تو اوردن دوربین یک خورده مکث کرد و دیر تصویر اومد
                    و اینکه تو تماس گرفتن هم تاخیر داشت تا شماره بگیره و دو دلم کرد .
                    و برنامه باطری لایف نصب کردم که باطریشو زده بود پرفکت و سیکل باطری هم سه تا بود. ظاهرش عالی ولی نیدونم چرا گیر داشت .؟؟؟؟
                    و نوع سی پی یو هم سامسونگ بود ...

بمظر شما چرا تو اوردن قسمت دوربین طول کشید و تو حین تماسم صفحه خاموش شد چند ثانیه !؟!!!
                    پکشم اروپا بود qlبود نمیدونم کدوم کشور میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
                      سلام و خسته نباشی
                      من امروز به همراه داداشم رفتم یک ایفون ۶اس کارکرده بگیرم و یکی دیدم عالی بود ورژنشم ۹.۲ بود فقط تو اوردن دوربین یک خورده مکث کرد و دیر تصویر اومد
                      و اینکه تو تماس گرفتن هم تاخیر داشت تا شماره بگیره و دو دلم کرد .
                      و برنامه باطری لایف نصب کردم که باطریشو زده بود پرفکت و سیکل باطری هم سه تا بود. ظاهرش عالی ولی نیدونم چرا گیر داشت .؟؟؟؟
                      و نوع سی پی یو هم سامسونگ بود ...

بمظر شما چرا تو اوردن قسمت دوربین طول کشید و تو حین تماسم صفحه خاموش شد چند ثانیه !؟!!!
                      پکشم اروپا بود qlبود نمیدونم کدوم کشور میشه؟
                      درود
                      دیوایس رو یکبار Resst All Settings کنید و ببنید باز هم همین مشکلات رو داره یا نه ؟!

نظر

• اخه گوشی را نخریدم که رسیت الان کنم و مال یکی از دوستان بود که نهریدمش و گفتم شاید ایراد داشته باشه و اینجا مطرح کردم ببینم ایا ایفون تا حالا این مشکلات داشته یا برای کسی این اتفاق افتاده

نظر

اخه گوشی را نخریدم که رسیت الان کنم و مال یکی از دوستان بود که نهریدمش و گفتم شاید ایراد داشته باشه و اینجا مطرح کردم ببینم ایا ایفون تا حالا این مشکلات داشته یا برای کسی این اتفاق افتاده
                          سلام
                          دوست عزیز محصولاتی مثل آیفون تو ایران حتی وقتی به اسم نو از مغازه میخری ممکنه مشکل داشته باشه حالا چ برسه ب دسته دوم!من جای شما بودم نمیخریدم.

نظر

• سلام محدد .من واسه داداشم یک 6اس خریدم کارکرده با 83 تا سیکل شارز و نو نو هست فقط احساس میکنم دکمه پاورش یکخورده داخل فرو رفته یعنی دست که میکشم روی دکمه پاور فقط یک برجستگی داره و مال شما دوستانم همینجوره ؟؟

و اینم تاریخ اکتیو که نمیدونم به تاریخ شمسی کی اکتیو شده

http://8pic.ir/images/spc1q2xiywipqooynpcj.png
                            ویرایش توسط sanam65 : https://i-phone.ir/forums/member/196815-sanam65 در ساعت 13-10-2016, 11:22 PM

نظر

• سلام و خسته نباشید
                              با عرض پوزش برای مزاحم شدن . من یه راهنمایی میخواستم که ببینم با چی میشه محل پورت گوشی و جک هدفون رو تمیز کرد چون جنوب زندگی میکنم گرد و غبار زیاده و میره توی اینا . از طرفی یه بار با پارچه تمیز کردم که باعث ایجاد الکتریسیته ساکن شد . میخواستم راهنماییم کنید
                              با تشکر

نظر

سلام محدد .من واسه داداشم یک 6اس خریدم کارکرده با 83 تا سیکل شارز و نو نو هست فقط احساس میکنم دکمه پاورش یکخورده داخل فرو رفته یعنی دست که میکشم روی دکمه پاور فقط یک برجستگی داره و مال شما دوستانم همینجوره ؟؟

و اینم تاریخ اکتیو که نمیدونم به تاریخ شمسی کی اکتیو شده

http://8pic.ir/images/spc1q2xiywipqooynpcj.png

حتما فرورفتگی داره چون مال من اینجوری که میگین دست میکشین روی دکمه پاور فقط یه برجستگی داره نیست ، از اینی که شما گفتین بیشتره

نظر

صبر کنید ..
                                X