اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند روز پیش با گوشی6اس فیلمبرداری کردم 4k حالا میخوام در ال ای دی سامسونگ نگاه کنم پیام میده رزولوشن پشتیبانی نمیشود
    ولی روی لب تاب مشکلی نداره
    درود
    قابلیت هایی که یک لپ تاپ داره رو یک lcd هیچ وقت نداره .
    لپ تاپ شما سخت افزارش متوسط به بالا باشه به راحتی می تونه یک ویدئو 4k رو پخش کنه - با فرمت های مختلف .
    من فکر می کنم lcd شما فرمت ویدئو رو نمی تونه بخونه تا اینکه رزولوشن رو پشتیبانی کنه .(البته lcd بایستی از رزولوشن 4k یا بالاتر رو پشتیبانی کنه .

با همون دیوایس یک ویدئو 4k یک دقیقه ای ضبط کنید و با lcd اجرا کنید .
    همچنین همینکار رو با رزولوشن پایینتر انجام بدید - اگر lcd تونست ویدوئو رو اجرا کنه که بایستی یه سر به جایی که ازش lcd خریدید بزنید .
    ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 04-09-2016, 10:12 AM

نظر

• سلام
      امروز دیدم توی جیمیلم کل ایمیلهایی کع فلگ داشتم پاک شدند !!!؟ایفون۶اس+ دارم با ios932



نظر

• نوشته اصلی توسط had1334 نمایش پست ها
        سلام
        امروز دیدم توی جیمیلم کل ایمیلهایی کع فلگ داشتم پاک شدند !!!؟ایفون۶اس+ دارم با ios932


        سلام
        معمولا ایمیل که پاک میشه به پوشه Temp منتقل میشه و از اونجا به راحتی میتونید ریکاوری کنید.
        ولی اگر از اونجا هم پاک شده باشند ، دیگه کاری نمیشه کرد.
        بهتره که قابلیت 2Step Verification جیمیل خودتون رو فعال کنید.
        شاید کسی به ایمیلتون سرک کشیده باشه

نظر

• سلام دوستان
          امروز به ios10 ریستور کردم همراه بانک ملت نصب نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها
            سلام دوستان
            امروز به ios10 ریستور کردم همراه بانک ملت نصب نمیشه
            درود
            هنوز برنامه های همراه بانک ها با این نسخه سازگار و هماهنگ نشدن .(منهای یکی دو تا از برنامه ها)

نظر

• سلام<br>درios 10 وقتی گوشی تکان بدی دو سه ثانیه صفعه روشن میشه
              برای خاموش کردن raise to wake
              ویرایش توسط iphonehamid : https://i-phone.ir/forums/member/188220-iphonehamid در ساعت 14-09-2016, 08:37 PM

نظر

• سلام عزیزان.
                من سیم کارت همراه اول رو با usim تعویض کردم. بعد تعویض به جای Mci دیگه ir tci برام اومده. سیم کارت قبلی همین آیفون mci بود. روی گوشی های دیگه مشکلی نیست فقط روی آیفون مشکل دارم. ios 10 هم دارم.
                با تشکر از شما

نظر

• نوشته اصلی توسط amiriran نمایش پست ها
                  سلام عزیزان.
                  من سیم کارت همراه اول رو با usim تعویض کردم. بعد تعویض به جای Mci دیگه ir tci برام اومده. سیم کارت قبلی همین آیفون mci بود. روی گوشی های دیگه مشکلی نیست فقط روی آیفون مشکل دارم. ios 10 هم دارم.
                  با تشکر از شما
                  مشکل خاصی نیست. حساس نشوید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام پیامهای کشیدنی چجوری فعال میشه<br>منظورم imessages در ios10 است

نظر

• سلام و خسته نباشید
                      با عرض پوزش چون نمیدونستم کجا س.المو بپرسم اینجا پرسیدم
                      چند روزی هست وقتی میخوام از اپ استور دانلود کنم یه پیام میاد با این مضمون که قوانین تغییر کردن و شما باید قوانین رو بخونین و موافقت کنین . اگر این کارو نکنم اجازه دانلود نمیده از اونجایی که چند باری خبر خوندم **را باعث بعضی از چنین پیاممایی هستن هنوز انجامش ندادم . میخواستم ببینم مشکلی نداره اگه انجام بدم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mreza0552 نمایش پست ها
                        سلام و خسته نباشید
                        چند روزی هست وقتی میخوام از اپ استور دانلود کنم یه پیام میاد با این مضمون که قوانین تغییر کردن و شما باید قوانین رو بخونین و موافقت کنین . اگر این کارو نکنم اجازه دانلود نمیده از اونجایی که چند باری خبر خوندم **را باعث بعضی از چنین پیاممایی هستن هنوز انجامش ندادم . میخواستم ببینم مشکلی نداره اگه انجام بدم؟
                        مشکلی نیست دوست عزیز. اپل هر از گاهی قوانین اپ استور رو تغییر میده که باید یک بار تایید کنی تا بتونی خرید، دانلود یا آپدیت کنی

Sent from my iPhone 6S+ using Tapatalk

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

نوشته اصلی توسط mreza0552 نمایش پست ها
                          سلام و خسته نباشید
                          حساس نشید ، همون بار اول تأیید کنید بره ! ، (یعنی گزینه دیگه ای نداریم) چیزی نیست که درصورت تأیید مشکلی ایجاد بشه من هم بار اول که همچین موردی رو دیدم کلی سؤال برام ایجاد شد و تأیید نکردم ولی بعدن فهمیدم این تغییر قوانین تقریبن هیچ ربط مستقیمی به خود کاربرهای معمولی نداره بیشتر افراد اصلن نمی خونن کامل

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام ..دوستان از سیستم عکس و فیلم ریختم تو گوشی اما نمیدونم از کجا بیارم گالری ....

نظر

• عکس ها رو با ایتولز اد کردم نشد .پیش عکس های گرفته شده خود گوشی هم ریختم باز نیومد...

نظر

• سلام
                                توی قسمت فوتو من در حد یک گیگابایت هم عکی و ویدبو ندارم ولی نزدیک شیش گیگابایت فضا اشغال شده !!!!!!
                                میتونید راهنماییم کنید ک چیکار کنم ؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X