اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط tiktak-m نمایش پست ها
    خب این استفاده بد رو میشه بیشتر توضیح بدید ک بعد تعویض دوباره این مشکل ب وجود نیاد
    میفرستم تهران ی جای معتبر برای تعویض
    اینکه وقتی گوشی تو شارژه ازش استفاده نکنید اینکه سیکل شارژ و رعایت کنید هیچوقت وقتی مثلا گوشی 50 درصد شارژ داره اونو نزنید به شارژ و صبر کنید به زیر 20 درصد برسه بعد شارژ کامل کنید و...

نظر

• سلام من ی سوال داشتم درمورد رم گوشی

من برنامه زیادی توی گوشی ندارم ب جز اینستا تلگرام و دوتا برنامه سبک دیگه وقتی حافظه رم نگاه میکنم حدود 1.5 گیگ ش درحال استفادس یعنی پر هست میخواستم بدونم عادیه این فضای استفاده شده رم یا ن

نظر

سلام من ی سوال داشتم درمورد رم گوشی

من برنامه زیادی توی گوشی ندارم ب جز اینستا تلگرام و دوتا برنامه سبک دیگه وقتی حافظه رم نگاه میکنم حدود 1.5 گیگ ش درحال استفادس یعنی پر هست میخواستم بدونم عادیه این فضای استفاده شده رم یا ن
        با چه برنامه ای رم ازاد و شما نگاه میکنی؟ اینجور برنامه ها خطا زیاد دارند اولا و دوما هم مدیریت مصرف رم گوشی های ایفون جدید مثل ایفون 6 به بالا زیاد چنگی به دل نمیزنه و با باز بودن چند برنامه وقتی سراغ برنامه باز شده اولی برید میبینید که از نو بالا میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
          با چه برنامه ای رم ازاد و شما نگاه میکنی؟ اینجور برنامه ها خطا زیاد دارند اولا و دوما هم مدیریت مصرف رم گوشی های ایفون جدید مثل ایفون 6 به بالا زیاد چنگی به دل نمیزنه و با باز بودن چند برنامه وقتی سراغ برنامه باز شده اولی برید میبینید که از نو بالا میاد
          برنامه battery savar

دوستان اگر گوشی رو با کابل ب سیستم وصل کنم و از اینترنت خط ش استفاده کنم ، ک هم زمان هم نت ش روشنه هم داره شارژ میشه برای باتری ش مشکل میشه یعنی ب باتری اسیب میزنه اینطوری ، لطفا جواب بدید ممنون

نظر

برنامه battery savar

دوستان اگر گوشی رو با کابل ب سیستم وصل کنم و از اینترنت خط ش استفاده کنم ، ک هم زمان هم نت ش روشنه هم داره شارژ میشه برای باتری ش مشکل میشه یعنی ب باتری اسیب میزنه اینطوری ، لطفا جواب بدید ممنون
            شما مثل اینکه نمیگیری من چی گفتم تو هر حالتی که موقع شارژ شدن گوشی باهاش کار کنید خطرناکه چه برای خود گوشی چه برای باطریش و در ضمن احتمال داغ شدن بیش از حد باطری و ترکیدنش هم هست

نظر

• سلام
              من گوشیمو وقتی سایلنت هم میکنم از کنار گوشی ولی بازم عکس میگیرم صدای شات عکس میاد
              چیکار کنم؟
              ممنون

نظر

• سلام
                آقا این پیغام Apple ID Suggestions چیه ؟؟؟!!

نظر

• با سلام
                  چطور میتونم عکس ها و فیلم های بک آپی که روی لبتاب با آیتونز ذخیره کردم رو ببینم طوری که لازم به کپی گرفتن جدا از عکس ها نباشه ؟
                  و اینکه بعضی عکس ها پسوند aae و heic تو محیط ویندوز دارن که نمیشه محتواشو دید راه حل چیه ؟

نظر

• سلام دوستان
                    گوشی یکی از اشناها میفته توی اب و دوربین عقب و اسپیکر میسوزه ولی دوربین جلو کار میکنه
                    میبره اسپیکر رو تعمیر میکنه بعد دوربین جلوشم از کار میفته بهش گفته این مشکل نرم افزاریه و ببری اپل استور ها درستش میکنن
                    خواستم بدونم همچین چیزی شدنیه؟ اگه با نرم افزار حل میشه خودم نمتیونم درستش کنم؟
                    ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

نظر

• سلام
                      دستان کسی آیفون 6s به ios 13 بروز کرده؟ خواستم بدونم ارزششو داره؟ دستگاه کندتر یا مصرف باتری بیشتر نشده؟ تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
                        سلام
                        دستان کسی آیفون 6s به ios 13 بروز کرده؟ خواستم بدونم ارزششو داره؟ دستگاه کندتر یا مصرف باتری بیشتر نشده؟ تشکر
                        سلام
                        من آپدیت کردم، مصرف باتری یه کم بیشتر شده ولی دستگاه روون‌تر شده و سرعت باز شدن اپ‌ها هم رفته بالا
                        ویرایش توسط #Mohsen# : https://i-phone.ir/forums/member/191859-mohsen در ساعت 18-10-2019, 02:36 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط #Mohsen# نمایش پست ها
                          سلام
                          من آپدیت کردم، مصرف باتری یه کم بیشتر شده ولی دستگاه روون‌تر شده و سرعت باز شدن اپ‌ها هم رفته بالا
                          تشکر پاسخ دادید.
                          پس دستگاه سرعتش بهتر هم شده؟ اپل نوشته سایز اپها هم کاهش داره در این نسخه، شما فضای دستگاتون قاعدتا طبق این ادعای اپل باید در حد 100 مگ هم بیشتر شده باشه، همینطوره؟

درباره مصرف باتری البته من هر وقت به ios جدیدی آپدیت کردم اولش اینطور بود اما بعدا درست میشد که میشه بخاطر نوشته شدن مجدد کش ها باشه و البته اینکه ما آیفون 6 اسا الان پرفرومنس باتریهایمون اگه تا حالا تعویض نکرده باشیم باید به 70% رسیده باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
                            تشکر پاسخ دادید.
                            پس دستگاه سرعتش بهتر هم شده؟ اپل نوشته سایز اپها هم کاهش داره در این نسخه، شما فضای دستگاتون قاعدتا طبق این ادعای اپل باید در حد 100 مگ هم بیشتر شده باشه، همینطوره؟

درباره مصرف باتری البته من هر وقت به ios جدیدی آپدیت کردم اولش اینطور بود اما بعدا درست میشد که میشه بخاطر نوشته شدن مجدد کش ها باشه و البته اینکه ما آیفون 6 اسا الان پرفرومنس باتریهایمون اگه تا حالا تعویض نکرده باشیم باید به 70% رسیده باشه.
                            خواهش میکنم.
                            بله سرعت بیشتر شده و حجم اپ‌ها و آپدیت‌هاشون هم کمتر شده.
                            مصرف باتری هم به مرور بهتر و بهتر میشه ولی خب از سلامت باتری ۷۰٪ نمیشه انتظار زیادی هم داشت و باید بسازیم باهاش

نظر

صبر کنید ..
                            X