اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Tamana.radmani نمایش پست ها
    قبل ايمو حذف كردم

مثلا ali رو قبلا حذف كردم اصلا نيست تومخاطبام

ولي تو ايمو هست

نه پاك ميشه
    نه بلاك

پاك ميكنم ميره ادد نامبر ايمو دوباره

نزديك چند نفر كه اصلا نميشناسم

وقتي سيم كارت از اول مال خودمه
    گوشي مال خودم

اين مخاطبا چي ن اخهههه!!!!!
    مشکل ایمو اینه که کسایی که شماره ی تو رو دارن هم ادد میشن این دست شما نیست

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها
    سلام چکار کنم از دست imssages خلاصشم هرچند دقیقه بالا میاد گوشی ریستور کردم
    باز درست نشد رواعصابه ممنون میشم راهنمایی کنید
    مشکل از اپراتور هست اکثرا پیش میاد

یه بار با چیز پی اان فعالش کن باز ببین درست میشه یا نه

نظر

• سلام لینک جیلبربک untethered برای 10.2.1 میخواستم، و اینکه ایا بعد از جیلبریک برای بروز رسانی ورژن جدید os باید دوباره جیلبریک جدید رو هم دان ونصب کنم؟ و این سیکل رو همیشه باید تکرار کرد؟
      کسی نیست جواب بده

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedd2000 نمایش پست ها
        سلام لینک جیلبربک untethered برای 10.2.1 میخواستم، و اینکه ایا بعد از جیلبریک برای بروز رسانی ورژن جدید os باید دوباره جیلبریک جدید رو هم دان ونصب کنم؟ و این سیکل رو همیشه باید تکرار کرد؟
        کسی نیست جواب بده
        سلام من هنوز جیلبریک 10.2.1 رو ندیدم .
        اگر جیلبریک میخواید نباید به نسخه های جدید آپدیت کنید ، چون که هر نسخه ی جیلبریک یک ورژن خاصی از ios رو شامل میشه و در نسخه بعدی ios حفره ای که از طریق اون تونستن جیلبریک کنن و به فایلهای سیستمی دسترسی داشته باشن بسته میشه .

نظر

• سلام من یک آیفون 6s 128 خریدم هنگامی که کد سریال نامبر را در این سایت می زنم این ارور را میده مشکل چیه؟ کمکم کنید خواهش می کنم
          We're sorry, but this is a serial number for a product that has been replaced. Please check your information and re-enter your serial number. If your information is correct, you may need to contact us.

نظر

• سلام
            دوستان وای فای گوشی من بعد اپدیت اخر دچار مشکل شده
            روشن که میکنم روشن نمیشه
            قسمت وای فای که وارد میشم هنگ میکنه میندازه بیرون و مجبور میشم روشن خاموش کنم
            چیکار کنم؟!
            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط behzad-king نمایش پست ها
              سلام
              دوستان وای فای گوشی من بعد اپدیت اخر دچار مشکل شده
              روشن که میکنم روشن نمیشه
              قسمت وای فای که وارد میشم هنگ میکنه میندازه بیرون و مجبور میشم روشن خاموش کنم
              چیکار کنم؟!
              ممنون
              یک بار reset network setting و reset all setting کنید اگر نشد باید ریستور کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
                یک بار reset network setting و reset all setting کنید اگر نشد باید ریستور کنید.
                دمتگرم
                درست شد

نظر

• دوستان یک سوال داشتم اگه گوشی رو اینترنتشو Hotspot کنی با pc گوشی عمرش کم میشه یا خرابی میده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط me.milad نمایش پست ها
                    دوستان یک سوال داشتم اگه گوشی رو اینترنتشو Hotspot کنی با pc گوشی عمرش کم میشه یا خرابی میده؟
                    نه دوست عزیز

نظر

• سلام دوستان من یه 6s 64 خریدم یک ماهی میشه حدودا . بعد مشکل لمس دارم باهاش . یعنی بعضی وقتا لمسش مشکل پیدا می کنه و باید صفحه گوشیو خاموش کنم و دویاره روشن کنم تا درست بشه . و وقتایی هم ک میزنم تو شارژ این مشکل بیشتر میشه . و قفل گوشیم هم طول میکشه تا باز بشه با اثر انگشت وقتی تو شارژ هست . این مشکل لمس از چی هست و اینکه ممکنه شارژرم خراب یا تقلبی باشه ؟؟

نظر

• مشکل فقط (یه طرف شارژ شدن) در ایفون!!

سلام شارژر یه گوشی ایفون 6s از اول و وقتی گوشی و شارژر کاملا نو بود از یه طرف اتصال شروع به شارژ شدن باتری میکنه و از اون طرف که میزنم کابل شارژ رو به گوشی اصلا شارژ نمیشه!! (به طبع باید از هر دو سمت اتصال انجام بشه و شروع به شارژ شدن بکنه ولی اینجوری نیست!!)

سوکت های طلایی روی کابل هم شارژر تمیز و اسیب ندیده

مشکل چیه؟

- - - - - - - - - -

وقتی گوشی رو میزنم به شارژر گوشی کمی هنگ میکنه مخصوصا تو تلگرام که هنگش زیاد تره و الکی صفحه گوشی اسکرول میشه تو تلگرام و.... مشکل چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Iman-Emperatour نمایش پست ها
                          سلام شارژر یه گوشی ایفون 6s از اول و وقتی گوشی و شارژر کاملا نو بود از یه طرف اتصال شروع به شارژ شدن باتری میکنه و از اون طرف که میزنم کابل شارژ رو به گوشی اصلا شارژ نمیشه!! (به طبع باید از هر دو سمت اتصال انجام بشه و شروع به شارژ شدن بکنه ولی اینجوری نیست!!)

مشکل چیه؟

- - - - - - - - - -

وقتی گوشی رو میزنم به شارژر گوشی کمی هنگ میکنه مخصوصا تو تلگرام که هنگش زیاد تره و الکی صفحه گوشی اسکرول میشه تو تلگرام و.... مشکل چیه؟
                          سلام
                          به نظرم به یک متخصص مجرب گوشی رو نشون بدید ، ایشون بهتر میتونه نظر بده . ولی این حالتی که گوشی تو شارژ هست و صفحه گوشی بی جهت اسکرول میکنه رو من تو یه گوشی دیگه ( اندرویدی ) دیدم که مشکل از سوکت شارژ گوشی بود.

نظر

• سلام به همه دوستان
                            ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...
                            گوشی بنده ۶ اس ۱۰.۳.۲

۱- چطوری میشه برنامه های باز رو کلا بست و رم خالی کرد؟ با چه برنامه ای؟
                            ۲- کیبرد خاصی سراغ دارید که بشه سایز کیبرد رو افزایش داد؟ یا راه حل دیگه واسه این کار؟

Power of Creation
                            www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط Iman-Emperatour نمایش پست ها

مشکل چیه؟

- - - - - - - - - -

من یادمه ایفون ۵ که خریده بودم همه چیش تعویضی بود و فیک. یعنی به هیچیش رحم نکرده بودن! )
                              بعد من وقتی گوشی رو میزدم به شارژ اون پنج دقیقه اول کلا گوشی تاچش میریخت بهم. یعنی واسه خودش و به صلاح دید خودش عمل میکرد که بعدا فهمیدم مشکل از اداپتورش هست و با تعویض اون مشکل حل شد
                              شما هم شارژرت رو عوض کن ببین چی میشه!

نظر

• سلام من یه تعدادی از عکسام رو اشتباها پاک کردم راهی داره برای ریکاوری شون؟

نظر

صبر کنید ..
                                X