اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام ، اقا من کم کم دارم مطمئن میشم یه کاسه ای زیر نیم کاسه ست !! چطوریه که هر سال درست بعد از ارائه گوشی جدید و آی او اس جدیدش این مشکل برای خیلی ها پیش میاد ؟؟؟ یعنی عمر باطری هاشون درست تا تاریخ ارائه گوشی جدیده ؟؟ منم ۶اس دارم از روزی ایفون جدیده و ای او اس ۱۰ اومده باطریش شدیدا سریع شارژ خالی میکنه !! جیلبریک هم هست اپدیت هم نشده ضربه هم نخورده !! سر ۵اس هم همین مشکل رو داشتم اعصابم رو خراب کرده بود !! جالب اینجاس که دوستم توی هلند هم دقیقا مشکل مثل مال شماست الان ، اونم روی ۳۰ ٪ خاموش میشه گوشیش و هر سال درست همین موقع ها با کلی ناراحتی و عصبانیت میره نمایندگی اپل و اخرشم مجبور میشه گوشی جدیده رو بخره !! تازه دقیقا دو مورد دیگه هم درست با همین وضعیت توی همین شهر خودمون اهواز بچه ها بهم گفتن و پرسیدن چیه جریان !! دوستم که هلنده میگه نمایندگی بهش گفته باطریش باید عوض بشه و مشکل از استفاده ناصحیح از شارژر و برقه !! یعنی یه کاری میکنن که ادم یه دوربین بذاره از ۳۶۵ روزش فیلم رکورد کنه ببره بزنه توی صورتشون !! گمونم هرکس این مشکلاتو داره مثل ما باید باطری تعویض کنه !! یا کلا گوشیو رد کنه جدیده رو بخره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• توی نت و خبرها اومده بود که این باگ سیستم عامله که با داشتن حدود 30 درصد از باطری خاموش میشه و روشن نمیشه دیگه و هیلی ها باهاش دست به گریبانن
      اما اینی که شما میگی همیشه بعد از اومدن ایفون جدید مشکل باطری پیش میاد برای قبلی ها تا الان من دقت نکرده بودم بهش و حرفتون جالبه
      فعلا باید صبر کرد و دید امل اپدیتی میده که این مورد و حل کنه یا خیر چون توی تمامی مدل های ایفون به جز 7 و 7 پلاس مشاهده شده
      ویرایش توسط darksider : https://i-phone.ir/forums/member/11258-darksider در ساعت 29-11-2016, 09:53 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Ezio-sh نمایش پست ها
        دوستان من چند وقتیه میخوام با گوشیم آپدیت کنم به ۱۰.۱.۱ اما مشکل دارم.
        نتم ایرانسله دیتاست میدونم اجازه نمیده اما لااقل قبلا میرفتم مینوشت مثلا این اپدیت اومده حجمش اینقدره اما زیرش اشاره کرده بود فقط وایفای.اون اوایل همینجور بود اما بعد یه هفته گفتم اپدیتش کنم رفتم دیدم نوشته ios10.1.1 و پایینشم نوشته اپدیت ریکویست و اصلا انگار گیر کرده تو این صفحه.ف... شکن روشن کردم بازک نشد درسته دیتاست اما لااقل باس بگه حجم چقدره.از طریق وایفای هم وصل شدم بازم همون جور بود.انگار گیر کرده رو این لحظه.عملا نمیشه اپدیت زد.میخواستم بدونم باگه چیه ؟
        اینم عکسش[
        آپدیت نکن ، مشکل خاموش شدن پیدا میکنی
        ۱۰.۱.۱ اصلا ارزش نداره
        من از وقتی آپدیت کردم به این ورژن مشکل خاموش شدن ناگهانی پیدا کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
          سلام ، اقا من کم کم دارم مطمئن میشم یه کاسه ای زیر نیم کاسه ست !! چطوریه که هر سال درست بعد از ارائه گوشی جدید و آی او اس جدیدش این مشکل برای خیلی ها پیش میاد ؟؟؟ یعنی عمر باطری هاشون درست تا تاریخ ارائه گوشی جدیده ؟؟ منم ۶اس دارم از روزی ایفون جدیده و ای او اس ۱۰ اومده باطریش شدیدا سریع شارژ خالی میکنه !! جیلبریک هم هست اپدیت هم نشده ضربه هم نخورده !! سر ۵اس هم همین مشکل رو داشتم اعصابم رو خراب کرده بود !! جالب اینجاس که دوستم توی هلند هم دقیقا مشکل مثل مال شماست الان ، اونم روی ۳۰ ٪ خاموش میشه گوشیش و هر سال درست همین موقع ها با کلی ناراحتی و عصبانیت میره نمایندگی اپل و اخرشم مجبور میشه گوشی جدیده رو بخره !! تازه دقیقا دو مورد دیگه هم درست با همین وضعیت توی همین شهر خودمون اهواز بچه ها بهم گفتن و پرسیدن چیه جریان !! دوستم که هلنده میگه نمایندگی بهش گفته باطریش باید عوض بشه و مشکل از استفاده ناصحیح از شارژر و برقه !! یعنی یه کاری میکنن که ادم یه دوربین بذاره از ۳۶۵ روزش فیلم رکورد کنه ببره بزنه توی صورتشون !! گمونم هرکس این مشکلاتو داره مثل ما باید باطری تعویض کنه !! یا کلا گوشیو رد کنه جدیده رو بخره

دقيقا همينجوره داداش الان ابل علام كرده اوناي مشكل باطري بيان باطري عوض كمن كلك جديدشونبراي فروش ايفون ٧
          كجا ي ايتيو جابر ايفون فور اسios6.1.3
          ویرایش توسط sadegh bagheri : https://i-phone.ir/forums/member/174181-sadegh-bagheri در ساعت 30-11-2016, 02:03 AM

نظر

• سلام.دوستان من یک iphone 6s دست دوم خریدم... 2تا مساله هست... یکی اینکه اپ قطب نمای خود اپل کار نمیکنه و کالیبره نمیشه چرخش خودکار هم فقط در بعضی نرم افزارها انجام میشه و raise to wake هم کار نمیکنه... ios 10.0.2 داشتم که آپدیت کردم به ios 10.1.1 توی هر دوتاش این مشکل بود... سافت و هارد ریست هم کردم درست نشد..مشکل دوم هم icloud هست که اجازه نمیده دیگه اکانت بسازم و ارور "The maximum number of free account..."میده. ممنون میشم راهنماییم کنین...

نظر

• برای منم همین جور شارژ خالی میکنه.. شب 100% حتی رو حالت ایر باشه صبخ 70% شده... ار بس شارژش کردم خسته شدم.

نظر

• من اصلا مشکل خالی کردن باتری ندارم ، شب تا صبح 100% میمونه رو حالت ایر

نظر

• سلام
                  چجوری باید بفهمم ک گوشیم تو چه ماه از سال ساخته شده؟

Sent from my HTC One max using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط JESTER نمایش پست ها
                    سلام
                    چجوری باید بفهمم ک گوشیم تو چه ماه از سال ساخته شده؟

ماه سال ساخت که نمیشه تا اونجا که من میدونم ولی از روی کد تولید میشه فهمید که سری اول تولید بوده یا دوم البته شایدم بشه من اطلاع ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط homanjj نمایش پست ها
                      ماه سال ساخت که نمیشه تا اونجا که من میدونم ولی از روی کد تولید میشه فهمید که سری اول تولید بوده یا دوم البته شایدم بشه من اطلاع ندارم
                      خب مثلا سری اول از چ ماهی تا چ ماهی هسته؟یا سری دوم کدوم ماه ها هستن؟

نظر

• سلام
                        نرم افزار ضبط فیلم از صفحه نمایش میخواستم

نظر

• سلام
                          شرمنده اینجا میپرسم سوالم اینه که چجوری ورژن قدیمی یه برنامه رو دانلود کنیم ک رو ورژن آی او اس بیاد مثلا الان میخوام اینستاگرام رو برای آیفون 4 دانلود کنم نمیشه!

نظر

• نوشته اصلی توسط JESTER نمایش پست ها
                            سلام
                            شرمنده اینجا میپرسم سوالم اینه که چجوری ورژن قدیمی یه برنامه رو دانلود کنیم ک رو ورژن آی او اس بیاد مثلا الان میخوام اینستاگرام رو برای آیفون 4 دانلود کنم نمیشه!

درود . متاسفانه راهی ندارد .آخرین ورژن برای آیفون 4 ورژن 7.1.2 هست و اینستاگرام روی ios 8 به بعد قابل نصب می باشد.

نظر

• سلام همگی....دوربین سلفی من یه حالت آینه ای مانندی شده..یعنی وقتی میخوام سلفی بگیرم قشنگ مثل بقیه گوشی ها نشون میده تا عکس رو میگیرم انگار عکس رو برمیگردونه...مثلا من با دست راستم گرفتم عکس رو،تا عکس نگرفتم معمولی نشون میده،تا عکس رو میگیرم انگار با دست چپم گرفتم عکس رو...تا جایی که یادمه اوایل اینجوری نبود...نرم فزار جانبی واسه سلفی هم نصب کردم اونم همینجوری بود..راهی هست ؟...

نظر

• نوشته اصلی توسط ٔNaviiid نمایش پست ها
                                سلام همگی....دوربین سلفی من یه حالت آینه ای مانندی شده..یعنی وقتی میخوام سلفی بگیرم قشنگ مثل بقیه گوشی ها نشون میده تا عکس رو میگیرم انگار عکس رو برمیگردونه...مثلا من با دست راستم گرفتم عکس رو،تا عکس نگرفتم معمولی نشون میده،تا عکس رو میگیرم انگار با دست چپم گرفتم عکس رو...تا جایی که یادمه اوایل اینجوری نبود...نرم فزار جانبی واسه سلفی هم نصب کردم اونم همینجوری بود..راهی هست ؟...
                                سلام
                                تا اونجا که یادمه سلفی ایفون اینه ایی میگیره یعنی برعکس میشه عکس، توییک هم نصب کنید تو دوربین درست نشون میده اما عکس انداخته شده بازم اینه ایی هستش راهش اینه بعد از انداختن عکس با نرم افزار ادیت عکس را درست کنید مثل afterlight

نظر

صبر کنید ..
                                X