اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
    درود
    خب این اشتباه برنامه antutu هست که اومده مدل apl0898 رو برای TSMC تعریف کرده .
    شما وقتی با دوتا برنامه تست کردید و نتیجه مشابه گرفتید دیگه نیازی نیست که به سراغ برنامه سوم برید .
    سلام عزيز اخه antutu برنامه معروفيه بعيد ميدونم اشتباه كنه .اگر دوستاني 6s tsmc دارن لطف كنن اين برنامه رو روي گوشي خودشون نصب كنن معلوم ميشه كه أيا اين برنامه مشكل داره يا ايراد از گوشي منه.خواهشا هر كسي اين پست رو ميخونه گوشي٦اسtsmc داره يه تست كنه أسكرين تو اين پيج قرار بده تا حقيقت مشخص شه اگر واسه گوشي هاي 6s tsmc ديگه هم مدلapl0898رو بزنه معلوم ميشه برنامه ايراد داره دوستان خواهشا اسكرين بزار كمك كنيد مشكلم حل شه با تشكر.
    ویرایش توسط Amir moradi68 : https://i-phone.ir/forums/member/171550-amir-moradi68 در ساعت 10-11-2016, 10:28 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir moradi68 نمایش پست ها
      سلام عزيز اخه antutu برنامه معروفيه بعيد ميدونم اشتباه كنه .اگر دوستاني 6s tsmc دارن لطف كنن اين برنامه رو روي گوشي خودشون نصب كنن معلوم ميشه كه أيا اين برنامه مشكل داره يا ايراد از گوشي منه.خواهشا هر كسي اين پست رو ميخونه گوشي٦اسtsmc داره يه تست كنه أسكرين تو اين پيج قرار بده تا حقيقت مشخص شه اگر واسه گوشي هاي 6s tsmc ديگه هم مدلapl0898رو بزنه معلوم ميشه برنامه ايراد داره دوستان خواهشا اسكرين بزار كمك كنيد مشكلم حل شه با تشكر.
      دوست عزيز اونقدرها تفاوت فاحش نيست كه اينقدر وسواس به خرج ميدين

نظر

• سلام به همگی دوستان

کابل لایتینگ می خواستم برای گوشیم بگیرم . چند سوال داشتم

1- آیا واقعا کابل اورجینال لایتینگ تو بازار پیدا میشه یا همه کپی هست ؟

2- تشخیص اصل از کپی راه خاصی داره ؟

3- کابل دو متری اورجینال لایتینگ هم تو بازار پیدا میشه یا فقط 1 متری اصل ممکنه پیدا کنم ؟

4- حدود قیمت کابل اورجینال لایتینگ اگر باشه چقدر هست (( دو متری و یک متری )) ؟

و در آخر جای قابل اعتماد هم میشناسید ممنون میشم معرفی کنید

ممنون
        ویرایش توسط doose.man83 : https://i-phone.ir/forums/member/86721-doose-man83 در ساعت 13-11-2016, 01:43 AM

نظر

• سلام دوستان گوشیم وقتی میرسه باتریش زیر بیست درصد یهو خاموش میشه بعضی وقتها رو 16 درصد و بعضي وقتهام پایینتر باتری رو عوض کردم بازم مشکل پابرجاست ب نظرتون مشکل از چیه
          فلشم زدم گوشیمو بنظرتون چیکار کنم؟

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط meyghan نمایش پست ها
            سلام دوستان گوشیم وقتی میرسه باتریش زیر بیست درصد یهو خاموش میشه بعضی وقتها رو 16 درصد و بعضي وقتهام پایینتر باتری رو عوض کردم بازم مشکل پابرجاست ب نظرتون مشکل از چیه
            فلشم زدم گوشیمو بنظرتون چیکار کنم؟

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
            این برای اینه که میزان شارژ باقیمانده توی تقریبا تمام گوشی ها درست نشون داده نمیشه
            شما اگر مشکل مصرف باطری ندارید یعنی زود خالی نمیشه باطریتون مشکل همونیه که گفتم و راهشم یه ریبوت سادست وقتی بعد از ریبوت گوشی بالا بیاد میزان یاطریو صحیح نشون میده بعد از یه مدت باز به خطا میفته

نظر

• نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
              سلام به همگی دوستان

3- کابل دو متری اورجینال لایتینگ هم تو بازار پیدا میشه یا فقط 1 متری اصل ممکنه پیدا کنم ؟

ممنون
              درود،

پیشنهاد می کنم Tough Tested TT-PC8-IP5 USB To Lightning Cable 2.4m بگیرید. 5 سال گارانتی در چا تعویض دارد. دیجی کالا هم موجود دارد.

نظر

• نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
                سلام به همگی دوستان

ممنون
                سلام
                بله تو بازار موجوده ولی قیمت ثابتی نداره و هر فروشنده ایی با یه قیمت مورد نظر خودش میفروشه.
                از اطلاعات لینک زیر هم میتونید کمک بگیرید.
                البته داخل نت هم سرچ میکردید زودتر به نتیجه میرسیدید.

اطلاعات در مورد کابل اصلی لایتینگ

نظر

درود
                  گوشی رو با کابل به پی سی (آیتونز) متصل کنیید ببینید چه پیامی میده .
                  دیوایستون به احتمال زیاد مشکل سخت افزاری داره و بایستی به تعمیرکار مراجعه کنید .
                  به ایتونز وصل میشه حتی حافظه گوشی رو نمایش میده

به دوتا تعمیرکار نشون دادم ولی کسی نمیدونه چشه

از موقعی که به ios 10 آپدیت کردم هنگ میکرد نرم افزاری هم چک کردن ولی باز جواب نداد

نظر

• سلام دو ستان گرامی
                    یکی از اقوام حدود 20 روزه که آیفون 6s شصت و چهار گرفته اما وقتی تو سایت https://checkcoverage.apple.com/ می خوام چک کنم که تاریخ اکتیو شدنش کی بوده اطلاعات زیر را میده:

Estimated Expiration Date December 27,2016
                    Repair and Service Coverage :
                    Active
                    Your Product is Covered for eligible
                    hardware repairs and service under apples Limited Waranty
                    Estimated Expiration Date :September 27,2017

یعنی چی؟
                    ویرایش توسط M_R_M : https://i-phone.ir/forums/member/169576-m_r_m در ساعت 19-11-2016, 04:15 PM

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

نوشته اصلی توسط M_R_M نمایش پست ها
                      سلام دو ستان گرامی
                      یکی از اقوام حدود 20 روزه که آیفون 6s شصت و چهار گرفته اما وقتی تو سایت https://checkcoverage.apple.com/ می خوام چک کنم که تاریخ اکتیو شدنش کی بوده اطلاعات زیر را میده:

Estimated Expiration Date December 27,2016
                      Repair and Service Coverage :
                      Active
                      Your Product is Covered for eligible
                      hardware repairs and service under apples Limited Waranty
                      Estimated Expiration Date :September 27,2017

یعنی چی؟
                      درود
                      یعنی دیوایس شما در تاریخ 27 سپتامبر 2016 اکتیو شده (یا روز بیست و ششم سپتامبر)
                      و تا تاریخ 27 سپتامبر 2017 گارانتی داره .

Best Regards
                      iKamangir
                      (From Tapatalk)

نظر

• 27 دسامبر 2016 شروع اکتیو شدن بودن درسته؟
                        ماه دسامبر که هنوز نیومده

نظر

• نوشته اصلی توسط M_R_M نمایش پست ها
                          27 دسامبر 2016 شروع اکتیو شدن بودن درسته؟
                          ماه دسامبر که هنوز نیومده
                          خیر ماه سپتامبر
                          کاری به تاریخ اول نداشته باشید
                          اگر یک سال از تاریخ دوم کم کنید به روز اکتیو شدن دیوایس میرسید

Best Regards
                          iKamangir
                          (From Tapatalk)

نظر

خیر ماه سپتامبر
                            کاری به تاریخ اول نداشته باشید
                            اگر یک سال از تاریخ دوم کم کنید به روز اکتیو شدن دیوایس میرسید

Best Regards
                            iKamangir
                            (From Tapatalk)

متشکر یه سوال دیگه
                            این یعنی اینکه حدود 50 روز پیش اکتیو شده درسته؟
                            رفیقم به عنوان گوشی آک خریده امکان داره قبلش استفاده شده باشه بعد بهش فروخته باشن؟
                            امکان داره کمی درباره این موضوع توضیح بدید که هنگام خرید چیکار کنیم که متوجه این قضایا بشیم؟
                            ممنون

نظر

• دوستان من چند وقتیه میخوام با گوشیم آپدیت کنم به ۱۰.۱.۱ اما مشکل دارم.
                              نتم ایرانسله دیتاست میدونم اجازه نمیده اما لااقل قبلا میرفتم مینوشت مثلا این اپدیت اومده حجمش اینقدره اما زیرش اشاره کرده بود فقط وایفای.اون اوایل همینجور بود اما بعد یه هفته گفتم اپدیتش کنم رفتم دیدم نوشته ios10.1.1 و پایینشم نوشته اپدیت ریکویست و اصلا انگار گیر کرده تو این صفحه.ف... شکن روشن کردم بازک نشد درسته دیتاست اما لااقل باس بگه حجم چقدره.از طریق وایفای هم وصل شدم بازم همون جور بود.انگار گیر کرده رو این لحظه.عملا نمیشه اپدیت زد.میخواستم بدونم باگه چیه ؟
                              اینم عکسش[
                              ویرایش توسط Ezio-sh : https://i-phone.ir/forums/member/200588-ezio-sh در ساعت 29-11-2016, 01:33 PM

نظر

• سلام بچه ها من ٦اس دارم از وقتي به ١٠اپديت كردم وقتي باطري به ١٥٪‏ميرسه كوشي خاموش ميشه ريستورش كردم بكاب را هم بر نگردوندم مدتي خوب شد الان رو 50%خاموش ميشه روشن هم نميشه علامت خالي بودن باطري مياد بعد ميزنم تو شارز روشن ميشه همون ٥٠هم هست

نميدونم باطري خوابه اخه ايفونم كه ويروس نميكيرهًكه بكيم ويروس داوه
                                جه كار كنم؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X